Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Благодаря за това видео
Искам да знам дали P2NP е на разположение и той не споменава използването му във видеото
Благодаря
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

В раздела за списъци на този форум има списък с доставчици на P2NP

Останете в безопасност :)
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Благодаря много
Pls изпратете ми линк или кажете как може да го намерите
а в предишното видео той не споменава как го използва при приготвянето
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Да, точно това е, което искам
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ще създадете разтвор на P2NP, изопропилов алкохол и оцетна киселина (10 g 1-фенил-2-нитропропен в 100 ml изопропилов алкохол и 50 ml оцетна киселина).

Това е основна смес от трите описани по-горе прекурсора, просто ги смесете!

Имате ли още въпроси?

Моля, поправете ме, ако греша!

Cincerly,

Коко
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Здравейте, спомняте ли си колко амфетамин фрибаза се получи от тази реакция?
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Наистина благодаря ♥️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Заповядайте!

Останете в безопасност :)
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
След известно проучване поръчах 100 гр. живачен хлорид. Когато го получа, ще споделя впечатленията си
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Имам няколко въпроса:

1. Как мога да изчистя базовия разтвор от изопропил и други неваксинирани странични продукти, така че да получа чиста амфетаминова свободна база?
Разглеждам този синтез, за да получа амфетамин фрибаза, а не сулфат, и се чудя дали е необходимо да почистя спиреотидния горен слой, за да го направя готов като чиста амфетамин фрибаза.

2. Какъв тип изпускателна система се препоръчва за тази реакция в домашна лаборатория?
Четох в темата, която описва изпускателните системи, но търся варианти, които да отнемат по-малко място

3. Какъв е приблизителният добив на чист амфетамин фрибаза от тази реакция (10 g P2NP)?
Бих преценил, че ще бъде около 50 ml, ако изопропилът е напълно отстранен от отделената база

@HIGGS BOSSON
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Изпарете разтворителя и можете да извършите парна дестилация за пречистване на свободната основа.
Съществуват хубави ръководства.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
Зависи от уменията ви, 70-90%. От 6,19 до 8 мл свободна база за амфетамини. Не знам как сте изчислили 50 мл :unsure:
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Благодаря!


Благодаря!

Добре, това е изненада!
Според моите разходи за снабдяване цената за 1000 мл фребаза тогава би трябвало да е между 379,36 € и 546,64 €, според моето проучване това изглежда малко високо.
Има ли метод, който може да намали производствените разходи?

Интересувам се, тъй като разглеждам производството на фребаза за търговска употреба на фребаза, така че имам проблем с мащабирането на тази реакция към нещо като 2,5 kg P2NP или дори по-високо, в противен случай не би имало особен смисъл
Какви други реакции бихте могли да препоръчате за търговска употреба? Не мога да направя тази реакция 140 пъти, за да получа 1 литър, хаха
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Знам, че 1 г чист амфосулфат е струвал приблизително от 20 до 30 евро. Можете да получите ~1450 г сулфатна сол от 1 л основа. 546 евро не изглеждат толкова зле. Трябва да извършите синтез. Ако нямате опит, е трудно да изчислите и да изградите глобални планове.
Синтез с едно гърне на амфетамин от P2NP с NaBH4/CuCl2 (мащаб 1 kg)
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Какъв е цветът от амфетаминово масло преди дестилация с водна пара (червен/кафяв)?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Искам само да намеря най-ефективния (от гледна точка на време и средства) метод, за да мога да знам върху какво да се съсредоточа.

20 - 30 EUR звучи като мечта хаха, там, откъдето съм, продаваме килограм Speed за 800 - 1 000 EUR


Благодаря, вече прочетох това, но изглежда много скъпо, доколкото разбрах, този метод има около 2,5 пъти по-висока цена от синтеза чрез Al/Hg и P2NP
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Чиста ли е тази скорост? Или е нарязан боклук?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

По принцип и за двете... хората не се интересуват дали в тях има нарязан кофеин или не... което е тъжно
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Деф. не е червено/кафяво. червено-кафяв органичен слой означава прегряване, ако оцветяването се е появило преди базификацията, ако е след това, това е вашият p2np и други странични продукти, които се движат с ипа към органичния слой поради незавършена реакция (в този случай той трябва да е жълтеникавокафяв, а не толкова интензивен червено-кафяв)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Има ли някой, който има опит с мащабирането на тази реакция до 2,5 kg+ P2NP, който би желал да отговори на някои въпроси?
 
Top