Пълен синтез на MDMA от масло от сасафрас с Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
За извършване на окисление коя киселина е по-добра за получаване на по-висок добив - мравчена или оцетна?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мравчената киселина е най-добра...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Може ли това да работи за синтез на MDA от M.D.phenylacetone?
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Също така, може ли някой да ми препоръча откъде да си купя масло от сасафрас в Колумбия или онлайн?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Хах, тази подробност е пълна новина за мен. От друга страна, чичо Фестър изглежда понякога се впуска в шинаковите нива на фантастиката, така че кой знае. Може би имаш DL за тази книга?

Напоследък много се интересувам от разликите между MDMA и MDA.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ако видите кога за първи път MDA е обявен за незаконен и факта, че MDMA не е бил популярен до около десетилетие след това, то това изглежда някак очевидно.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте , възможно ли е да се получи сафрол За Piper auritium и , друг разтворител За заместител нитроетан
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Да, възможно е да се получи много чист сафрол под формата на пипер а. Масло, но трябва да се пречисти и дестилира, с 28% оцетна киселина и зърнен спирт, идеята е да се отдели евгенолът от маслото и другите съединения, използвайте нитрометан вместо нитроетан, можете да намерите този химикал 50/50 метанол нитрометан във формула 1 газова бутилка
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Професионални, подробни видео насоки(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, това не е нашето видео. То е от студиото за фармакопея на Хамилтън. Това видео беше изтрито от YT като наше.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Приятелю, кога планираш да направиш видеоклип на химическия синтез на MDP2P от PMK етилглицидат и на химическия синтез на MDMA от MDP2P? много потребители на този форум се нуждаят от тези синтези, готов съм да сътруднича икономически.
Благодаря ви!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, да. Вече работим върху тези видеоклипове.
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,ако имах мпк или 2-препанон,
От какви стъпки мога да започна.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Здравейте, благодаря ви, че ме насочихте към правилната тема Патън. Значи, ако имам MeNH2, разтворен в MeOH според вашия генератор, тогава просто смесвам маслото MDP2P в този MeOH и добавям тази смес към AlHg амалгамата? Необходимо ли е в тази реакция изобщо да няма вода (напълно суха)? Доста ми харесва приготвянето на амалгамата в синтеза на P2NP до амфетамин, защото тя изплаква всички излишъци от HgCl2 с водата, дори може да се промие няколко пъти (както се препоръчва във видеото), но в този генератор на амалгама е невъзможно да се отървете от цялата вода. Това би ли представлявало проблем при този маршрут? (И така, би ли било проблематично малко количество вода при редукционното аминиране на MDP2P?)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, няма проблеми с водата
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Здравейте, така че смятате ли, че това е разумно подобрение на процеса (приготвяне на амалгамата първо във вода, след това промиване поне веднъж и едва тогава добавяне на сместа метанол-MeNH2-MDP2P към леко влажната амалгама), или е напълно излишно. Не ми харесва идеята за много живачна сол, която плува наоколо, докато се създава моят продукт, дори ако знам, че тя ще бъде отстранена по-късно и няма никакъв или малък шанс крайният продукт да бъде замърсен с HgCl2. Това би добавило допълнително ниво на сигурност или просто допълнителна работа?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Предполагам, че това не е необходимо. Всъщност тази процедура не е твърде трудна и не изисква много усилия.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Откъде да си купите масло от сасафрас?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ако все още не сте част от мрежа, обикновено се препоръчва да я дестилирате сами, тъй като кората е малко по-малко гледана.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Живея в Аржентина лесно ли се получава масло от сасафра.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Преди няколко седмици гледах новинарска емисия за вандализъм в парка. След няколко секунди осъзнах, че целият парк зад човека е населен с млади дървета Сасафрас. Всички те бяха високи около метър и изглежда бяха засадени по едно и също време. Помислих си, че е някак смешно, защото или градът ги е засадил, или някой използва парка като ферма за MDMA. 😏

Всъщност в югоизточната част на САЩ тя расте навсякъде. Използва се в куп природни средства за лечение и е аромат на кореновата бира. Индианците също са го използвали за лечение.
 
Top