Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Здравейте! Има ли някаква причина, поради която използвате 17,6 mol на methylamine.hcl спрямо 15,9 mol на NaOH? Друг въпрос е: не смятате ли, че това количество сушилен агент е малко малко? В тази инсталация се образува много вода. Просто се чудя
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Вж.gking да бъде тих честен и Франк тук имат някакви ако сте опитали продукта това прави сила мъдър iits fucken shit yrs правите продукт, но той не прави нищо не само аз 4 други хора казаха същото нещо след производството на продукта за последните 20 години ще ви кажа всички направо, освен ако реакцията ви няма метал в нея, не се притеснявайте, металите са тези, които придават на продукта неговата сила крак литий кучка йод хипофос/rp p2p алуминий амалгама реакцията ви трябва да е една от тези, иначе просто губите време, усилия и пари за производство на гадости
Не се заяждам с никого, просто излагам фактите Благодаря на btc bioss Продължавайте с добрата работа Ще се опитам да намеря друг ваш метод, в който има метал, за да не изхвърлям този p2p в тоалетната Всички тези методи без метал в тях са за ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
За синтеза на MDMA се случва нещо подобно?
Като се започне от PMK глицидат и се редуцира с NaBH4, може ли да се получи леееко мощен MDMA?
Дали е по-добре да се започне от пиперонал и да се редуцира с амалгама, или да се започне от PMK глицидат и да се редуцира с амалгама?
Моля, искам да направя най-добрия продукт за себе си... уморих се да купувам гадости за консумация. преди години... имаше наистина хубави MD неща... сега е гадно гадно гадно
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Благодаря ви за отговора и ме подкрепя в факта, че натриевият борохидрид прави говна предавка, проста като тази г. Това е редуциращ агент малко, освен ако реакцията има някаква форма на метал в забравете за получаване на силен продукт и аз стоя, но това, което вярвам, че wth над 30yearx опит в играта
И b
Друго нещо, за което се кълна, че купувам и всички хора тук трябва да започнат да се сблъскват с p2p бедност пакет мета не може и няма да се сравнява с мета, направен но псевдо или ефедрин бреза маршрут и хипо маршрут просто като това
Тествам всичко, което имам, за да се уверя, че няма проблеми и контрол на качеството, правя само най-добрия продукт и се уверявам, че това е най-добрият продукт, преди да ме напусне Не искам да чувам глупости за моя продукт, така че защо трябва да бъде тестван, преди да отиде, така че хората не могат да извадят там глупости Сканиране, казвайки, че продуктът е гаден и имам репутация, за да запазя и да се гордея с това, което произвеждам
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Странно е, че с MDMA е напълно обратното, от всички синтези, които направих на MDMA, редукцията с NaBH4 дава по-мощен продукт.
Не мога да обясня защо, защото не знам точно, но на практика съм сигурен, че всичко е свързано с разрешаването на енантиомерите, в този случай MDMA е напълно рацемичен, без да се прилага разрешаване. Изглежда (не съм сигурен, само на базата на опита), че NaBH4 е добър за получаване на добри рацемични продукти, но не е добър маршрут, ако по-късно трябва да се направи резолюция като метамфетамин например.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Благодарим ви за знанията на BTCBOSS! <3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Невъзможно е да се обсъжда нещо, когато основното са "факти", основани на лични чувства, без никакви химически или научни аргументи.
Много е лесно да се разбере, че чистият MDMA е чист MDMA и чистият D-Meth е чист D-meth, ако получите чистия продукт, той е уникално съединение с уникална структура на молекулата.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ако разполагате с тези чисти и изолирани молекули, без значение какъв път сте използвали с метал, без метал, дори с магически техники... няма да има никаква разлика, трябва да са абсолютно еднакви.
За силата може да се промени само за примеси (концентрация на чист продукт, който не е достатъчно изолиран) или отделяне на енантиомери (в този случай няма да е точната молекула на снимката)
Мога да ви дам в ръцете 10 проби от чист продукт, получен по различни начини, и никога няма да разберете какъв начин е използван при всеки от тях, няма да може да се различи.

Лесен пример: чистата технически дестилирана H2O е чиста H2O, няма да знаете каква техника е използвана за получаването ѝ, просто имате H2O.

С това не искам да променям мнението ви или чувствата ви, когато използвате продукта, просто обяснявам контрастни и реални факти, които могат да бъдат показани на всеки навсякъде със същите резултати.

Благодаря.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Защо не проведете TLC за двата продукта (псевдо и NaBH4 - мета)? Ако това е една и съща молекула, тогава може би разделителната способност не е правилна. Псевдо дава 100% D-meth, от P2P е трудно да се доближите до тази чистота (и е невъзможно да я достигнете).

Би било чудесно да се стигне до същността на този въпрос. От една страна, ако е една и съща молекула (както каза btcboss), би трябвало да е еднакво ефективна, от друга страна, сигурен съм, че докладите за липса на ефект също са верни, така че имаме важен въпрос за решаване. За съжаление, нямам достъп до псевдомедикаменти (и не мога да си направя труда да ги извлека от лекарствата за кашлица), но ако имах, щях да се опитам да разбера това.

Някой опитвал ли е ефективността на продукта Al/Hg? Дали Al/Hg е по-добър за намаляване на P2P, защото в него участва метал?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Уникалното реално обяснение може да бъде свързано само с разрешаването, никога с получените крайни неща, ще направя Al/Hg и ще проверя.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Вече знам този отговор p2p не може да завърши със синтез на псевдо или ефедрин Една оптична чистота 90% за псевдо и ефедрин, където p2p най-висока е 74% и след това изомерния фактор dmeth няма резолюция глупости, които псевдо и ефедрин правят p2p не може да завърши това е като да отидеш на бой с една от ръцете си вързани зад гърба си
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, оптичната чистота за метамфетамин, получен от псевдо/ефедрин, е 100% D-meth (ефедринът и псевдоефедринът са изомери един на друг. Молекулата има 2 стереоцентъра, като ефедринът и псевдоефедринът се различават в един от стереоцентровете, а другият е един и същ и този втори продължава да присъства в D-meth.

Погледнете тази снимка:

SAw5heyCLp


Не е изненадващо, че само молекулите вляво притежават фармакологичен ефект, - ефедрин и +псевдоефедрин, това са тези, които се продават в аптеките като ефедин/псевдоефедрин. Тези вдясно нямат ефект.
Тези две вещества се различават само по позицията на хидроксилната група, която се редуцира до Н при превръщането в метамфетамин, така че те стават еднакви, т.е. D-meth (100% D изомер)

Съществуват техники за разрешаване, които позволяват да се достигне далеч над 90+ чистота, разрешавайки рацемичния микстур на D/L метамфетамин, получен от P2P, но това не е толкова лесно.

Първоначалният въпрос се отнася до предполагаемата липса на ефективност на метамфетамина при редуциране с NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Проверих пътя на Левкарт за Meth и по-късно D-meth с тартар и мога да потвърдя, че пътят NaBH4 има особеност(все още не знам каква), този път дава Meth, който е по-труден за изолиране на D-Meth Не знам причината, но за това "D-Meth" от пътя NaBH4 изглежда по-малко ефективен.
Все още нямам никакъв смисъл за мен, но това е факт, който сам проверих.
Сега трябва да опитам по студен начин с метанол и метиламин, но вместо това да използвам NaBH4 като редуциращ агент Ще използвам алуминиева амалгама и ще ви информирам.
Надявам се тази информация да помогне.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Направих мет на натриев борохидрид, не възникнаха проблеми при разделянето с d-винена киселина в етилов алкохол. D-изомерът кристализира, а L-изомерът остана под формата на гъсто масло след дестилацията на алкохола. За съжаление не измерих ъгъла на завъртане.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Съжалявам, ако постът ми не е бил достатъчно ясен, не съм имал предвид проблеми с разделителната способност или кристализацията.
През миналата година направих големи количества метамфетамин, хвърляйки по маршрута NaBH4 без никакъв проблем, е въпрос на ефект.
Знам, че метамфетаминът си е метамфетамин, всъщност много пъти съм публикувал, че не е възможно, че трябва да е проблем с примеси или нещо подобно, но не е така.
Реших да го проверя и от една и съща партида P2P направих D-Meth от NaBH4 маршрут, както винаги, и направих D-Meth и от Leuckart маршрут, като и двете използваха един и същ процес на разрешаване, пречистване, кристализация... и двете изглеждат идентични, лабораторният доклад от всяка дава 96-97%, но ефектът не е същият.
Ефектът от NaBH4 пътя е по-кратък и по-слаб от този на Leuckart пътя, като единственото химическо обяснение е, че изомерът се разрешава по причина, която все още не знам (но ще знам, хахах), изглежда е по-малко ефективен при Meth от NaBH4 пътя.
За мен това е странна ситуация, защото метамфетаминът си е метамфетамин, но не мога да отрека факт, който сам съм проверил.
Благодаря.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Нямаше да влизам тук и да изглеждам като идиот ако това което твърдя не е вярно дори Ханк го каза по-рано в темата метамфетаминът се предполага че е метамфетамин молекулата но това не е така начина по който е направен има всичко общо с резултата в крайна сметка аз не съм учен луд обичам ти да използвам основи и да опростявам нещата така че се замислих как през изминалите ми 30години на това говно какъв е най-добрият продукт който съм имал как е направен синтеза всички имат метал в тях
От гледна точка на реалния свят, хората могат да твърдят, че науката и т.н., но аз казвам на всички, че метамфетаминът от p2p не може да се сравнява с метамфетамин, направен от псевдоефедрин, аз дисиплицирам метамфетамин, направен от p2p, и го наричам метамфетамин от пакета за бедност, и аз съм бил там от началото на 90-те години до днес, така че съм видял еволюцията на метамфетамин и никой не може да ми каже нещо различно, имам забежки на дъската
Защо си мислите, че метамфетаминът е гаден в наши дни, защото всичко е направено от p2p, което е просто, тъй като dea постави скобата на псевдо и ефедрин метамфетаминът е отишъл на майната си
Виждам всички вносни продукти идват в Австралия бях от това е или азиатски чай марка meth например gold tea green.tea и т.н. или мексикански продукт някои партиди от.европа до общия знаменател всичко е направено от p2p и как да се направи да се напълнее и да заспи на meth.освен ако не мажа продукт от псевдо това е единствения път когато се надрусам и същото от вносния продукт нямам веднага купувам като гледам продукта сампкинг.когато е направен от псевдо наричам П2П мета скъпи цигари защото не прави нищо можеш да пушиш о.5 от грама, който изяждаш и заспиваш wtf това са глупости, които аз използвах, но половин грам истински продукт в петък вечер и крещях цялата дума abs и все пак се прибирах вкъщи с 2 точки в джоба си в понеделник, както казвам, как можеш да надебелееш и да заспиш на предавка, ако това е истински продукт, това няма да се случи, защото продуктът, който се пуска там в наши дни, е отвара без tlc или качество, всичко е за максимизиране на доларите азиатските и мексиканските производители са алчни мръсници, които правят нищо и все пак трябва да намалят продукта с n-iso
Последният истински метамфетамин беше през 2007 г. оттогава насам те започнаха да играят игри с различни резачки и т.н., а най-добрият продукт за метамфетамин и транс 4-нетиламунирекс идваше от Северна Корея, след което започнаха да ни фалшифицират 100-доларови банкноти, вместо да правят метамфетамин за ядрената програма
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ще поправя някои псевдо и ще го проверя също благодаря за информацията.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Хипомаршрут за пседуо, но ще сравня със студения метод, както винаги, но вместо NaBH4 ще използвам алуминиева амалгама като редуциращ агент.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
С живачен хлорид щях да направя горещия метод всичко в една колба равни части p2p и алуминиева амалгама и рефлукс за 2 часа, но вместо да извличам фребазата, щях да добавя сух Naoh към rx n външната парна дестилация на fb спестява необходимостта от вакуумна дестилация отделянето на fb от водата на Naoh в сепарационна фуния разрешаването на fb с l винен камък мисля да купя d винен камък и да го направя и по двата начина, за да видя кое ще излезе по-добро
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета,

Имам всички необходими неща за редукция на p2p с NaBHr4. исках само да задам този въпрос. в края на синтеза остават dcm+фребаза, мога ли просто да се отърва от dcm, като го изпаря (дестилирам), и след това да смеся фребазата с ацетон и да добавя солна киселина?Имам само hcl с вода (солна киселина) и в момента нямам сярна киселина за газовия генератор на hcl.Мога ли просто да го направя, както описах?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Защо обемите на водата и разтворителя изглеждат толкова големи? Реактор с обем 100 л може да произведе само 1 кг? Аз правя подобна реакция с MDMA и съм в състояние да произведа много повече.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Можете ли да използвате мол сита за сушене?
 
Top