Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Děkuji za video, bylo to docela poučné až špatné moje mizerná rychlost sítě způsobila, že sledovat to je noční můra
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Videonávody jsou velmi vhodné pro ty, kteří teprve dělají první kroky. Zkušenějším chemikům postačí jednoduché návody. Toto video si můžete stáhnout.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Před lety by mi podobná videa velmi pomohla, abych nemusel jako laik hledat a kombinovat všechny své znalosti někde mezi polopravdami. Navíc ten často nesprávný překlad ... ne všechno bylo tehdy lepší ;)
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj
Kde si mohu stáhnout video?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ano, budu se snažit.
Moje angličtina je velmi špatná, takže může chvíli trvat, než odpovím.
nejprve se chci zeptat na P2PN
Kde mohu najít důvěryhodného prodejce?
(nevím, jestli mohu tuto otázku položit zde, pokud ne, řekněte mi, abych ji smazal, prosím)
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kde o něj mohu požádat?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Nikde není uvedeno, jaká je situace v oblasti chemie.

Jedná se o výhradně kriminální produkt. Pokuste se syntetizovat sami. Není to nijak obtížné. Návod najdete zde.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Vítejte na adrese .
Můj kamarád ve videu, konkrétně na tomto obrázku v sáčku, říká, že se jedná o hydroxid sodný a je ve formě krystalů, a hydroxid, který mám já, je tekutý. Můžete mi tento bod vysvětlit?

FnweGaoLV8

Druhá věc, je tady p2np, téma ve videu je prášek, krystaly nebo kapalina, a pokud je to kapalina, jak to bylo převedeno z krystalů na kapalinu nebo prášek, děkuji.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Hydroxid sodný má zpočátku krystalickou strukturu. Poté se z něj přidáním vody vyrobí alkalický roztok. Fenylnitropropen je také prášek, ale pro tuto reakci se připraví jeho roztok v isopropylalkoholu a kyselině octové. Před zahájením syntézy laborantka připravila roztok 10 g 1-fenyl-2-nitropropenu ve 100 ml isopropylalkoholu a 50 ml kyseliny octové.
0:04-0:40 - Příprava vodného roztoku zásady. V tomto videu byl připraven předem, aby se roztok ochladil v době, kdy se alkalizuje hlavní reakční směs. Alkalizace probíhá s uvolňováním tepla, a pokud se použije čerstvý horký roztok zásady, pak bude exotermie výraznější a bude nutné nucené chlazení reakční hmoty.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Dobrý den. nevadilo by vám poskytnout přesný odkaz na můj referát k syntéze p2pn? Omlouvám se za noob žádost zde. Jen se obávám, že později odkazuji na špatný příspěvek. Předem děkuji.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nějaký problém, když složky receptu v litrové baňce s plochým dnem zmenším na polovinu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud je reakce řízená, může být v baňce o objemu 1 l 10 g, ale těžko.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Distribuce tepla pro kulatou baňku, máte pravdu. Ale ohledně odpařování - použijte přebytečné rozpouštědlo nebo zpětný chladič. Baňka s plochým dnem, přístupnější k použití.
Pokud se nezabýváte otevřeným spalováním, pak je vše v pořádku.
Ano, pro tyto reakce je možné použít plast, ale za určitých podmínek.
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Děkujeme za odpověď!
Chtěl bych vědět, zda při snížení množství na polovinu bude reakce stejná.
U nás je těžké sehnat 2litrovou baňku, našel jsem jen 1 lt baňku, perphaps pro zákon o alchymistických lihovarech nebo jiné sračky...
Jsem šťastný, toto fórum mi otevřelo vesmír!
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Úžasné video! Právě jsem si pořídil p2np a jsem téměř připraven, jen musím sehnat kyselinu sírovou a trochu Hg. Bavím se s dodavatelem o nějaké Hg a mám na vás otázku , mohu sehnat dusičnan rtuťnatý a chlorid rtuťnatý, který bych měl sehnat? Chlorid je levnější než dusičnan, takže předpokládám, že bude lepší, ale vydrží to celý život, takže mi opravdu nevadí investovat do něčeho lepšího (45 dolarů za chlorid a 70 dolarů za dusičnan).
Také , čistá kyselina sírová není k dispozici pro veřejnost, kde jsem , myslím, že mohu dostat 60% čistící věci, myslíte, že bych mohl vařit / destilovat to do dobrého procenta nebo bych se měl snažit více koupit 95% věci?
Také mám 5000ml a 2000ml kuželovou baňku s plochým dnem, kolik je maximum, které bych mohl spustit ?
Mohl bych také použít skleněný demižon (21L nebo 11,5L) a ledovou lázeň a bezpečně udělat 100g dávku, nebo by se s tím špatně pracovalo/nezvládlo by to exotermickou reakci?
Díky za váš čas, šťastný nový rok!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kyselinu sírovou můžete vyvařit, ale získáte obrovské množství korozivních a toxických výparů. Proto to musíte dělat venku.
Při vyvařování kyseliny také koncentrujete veškeré nečistoty, které by v ní mohly být, takže nakonec získáte špinavý produkt. Chcete-li tento problém překonat, můžete uvažovat o destilaci SA. Potřebujete k tomu dobrý zdroj tepla a dobré, profesionální skleněné nádobí, protože k destilaci SA dochází při teplotě nad 300 °C. Stačí si vyhledat informace na youtube, a než se do toho pustíte, poučte se o všech nebezpečích spojených s vařením a destilací SA.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Je lepší použít dusičnan rtuťnatý, vzhledem k tomu, že k syntéze je zapotřebí velmi malé množství, náklady budou zanedbatelné. Pokud máte potíže s nákupem koncentrované kyseliny sírové, můžete odpařit vodu z 65% roztoku. Skleněný demižon není žáruvzdorný, při exotermické reakci může nádoba prasknout a způsobit mnoho potíží. První syntézy je nejlépe provádět v malých baňkách s minimálním zatížením fenylnitropropenem a s přibývajícími zkušenostmi postupně zvyšovat zatížení prekurzoru. Video jasně ukazuje proces za ideálních podmínek, ale při této reakci se vyskytují problémy a pouze zkušenosti pomáhají najít jejich řešení.
 
Last edited by a moderator:
Top