aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Έχει λάβει κανείς κάτι πρόσφατα; Είπε ότι θα πάρει μια βδομάδα και θα έχω εντοπισμό. Μετά είπε ότι "δεν έδωσαν εντοπισμό για ένα τόσο μικρό δέμα". Και είμαι στην ανατολική ακτή των ΗΠΑ. Αυτό είναι από τις 7 Οκτωβρίου. Αναρωτιέμαι γιατί συνέχισε να απαντάει στα emails για λίγο καιρό.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ο aaron εξακολουθεί να κάνει συμφωνίες τώρα και να απαντάει στους ανθρώπους αυτή τη στιγμή;
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Το έχει φύγει.
Έκανα μια παραγγελία περίπου την ίδια στιγμή. Είχε μάλιστα το θράσος να μου ζητήσει να στείλω μήνυμα στους mods εδώ ότι δεν είναι απατεώνας.
2 εβδομάδες χωρίς καμία επαφή, και όταν τον ενημέρωσα ότι επρόκειτο να προσθέσω το όνομά μου στη λίστα των καμένων, μου απάντησε ότι πρέπει να ηρεμήσω. Λέει ότι ήταν σε διακοπές!
Λίγες μέρες αργότερα ρωτάει "Εεεε....ποια ήταν η παραγγελία σας πάλι; Ακολούθησε άλλη μια εβδομάδα σιωπής.
Μετά λέει ότι την υπέκλεψαν. Δεν υπάρχει εντοπισμός, αλλά με κάποιο τρόπο ξέρει ότι σταμάτησε. Του λέω να στείλει ξανά και σιγή ασυρμάτου για μερικές ακόμα μέρες. τον ρωτάω για τον εντοπισμό και μου λέει ότι "είμαι 6ος στην ουρά για την αποστολή των παραγγελιών, ελπίζω να μην σας αφήσαμε να περιμένετε πολύ καιρό." Αυταρχικός, βυζαρού κλέφτης φουσκωτών ψαριών που μάλλον δεν θα μπορούσε να βράσει ούτε ένα αυγό, πόσο μάλλον να μαγειρέψει κάτι αξίας. Οπότε το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να εξαπατά. του εύχομαι το κάρμα του κλέφτη ώστε να περάσει το υπόλοιπο της ζωής του νομίζοντας ότι οι άνθρωποι θέλουν να τον κλέψουν.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Απλά να είστε ευτυχείς που δεν σας έστειλε κυριολεκτικά DIRT όπως έκανε σε ένα από τα άλλα θύματα σε αυτό το νήμα 🤣 Ο Aaronstevens σίγουρα έθεσε τον πήχη για όλους τους απατεώνες-απατεώνες εκεί έξω
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γαμώτο, γιατί στο διάολο τον επέλεξα αντί για τον Γκόρντον; Πάω στοίχημα ότι όλο το email της vc.2 ήταν απάτη. Δεν το έπαθα τόσο άσχημα όσο μερικοί από εσάς. Δεν ήταν πολλά και δεν ήταν μεγάλη παραγγελία. Τέλος πάντων, ο Γκόρντον είναι ο μόνος νόμιμος; Είμαι στις ΗΠΑ. Ευχαριστώ για την απάντηση
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Απ' όσο γνωρίζω, όλοι όσοι επαληθεύονται στην αγορά είναι νόμιμοι, απλά μην ξεχνάτε αυτή τη μεσεγγύηση.

Ο μόνος που ξέρω ότι είναι σίγουρα νόμιμος είναι ο Γκόρντον.
Κορυφαία υπηρεσία και προϊόντα
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια :)
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Είναι αστείο το γεγονός ότι οι κατήγοροι είναι συχνά οι πιο ένοχοι.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Γιατί διαδίδετε μόνο FUD από μέρες, ποιος είσαι εσύ;
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Τι σας δίνει την εντύπωση ότι μιλάω για εσάς;
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Το τελευταίο μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που έλαβα από αυτόν ήταν πριν από περίπου 1-2 εβδομάδες. Ωστόσο, δεν απάντησα πλέον. Η τελευταία μου παραγγελία έφτασε στις αρχές Οκτωβρίου.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Έχω λάβει την παραγγελία μου. Χρειάστηκε λίγο περισσότερο χρόνο, όπως έχω συνηθίσει με την VC, αλλά για μένα δεν είναι απατεώνας. Έλαβα την ίδια τέλεια εξυπηρέτηση που έχω συνηθίσει να περιμένω από αυτόν. Η μυστικότητα ήταν τόσο διακριτική όσο πάντα και η ποιότητα της ταχύτητας ήταν εξίσου καλή με τις 20 παραγγελίες που είχα κάνει στο παρελθόν με τον Aaron Stevens. Η παραγγελία πήρε περισσότερο χρόνο από ό,τι γνωρίζω από αυτόν, αλλά μου απάντησε την ίδια μέρα. Είπε:" Προσπαθώ να ξαναχτίσω την επιχείρηση αφού μας έχουν απαγορεύσει." Μου έστειλε την παραγγελία μου με ένα μεγάλο έξτρα. Έκανα την παραγγελία μου στις 20 Οκτωβρίου και την έλαβα στις 5 Νοεμβρίου. Για μένα δεν είναι απατεώνας και θα συνεχίσω να συνεργάζομαι μαζί του.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος το είχε διαισθανθεί αυτό αλλά έχω την αίσθηση ότι κάποιος άλλος είχε αναλάβει αυτή την επιχείρηση με δύναμη, ο τρόπος που οι πρόσφατες παραγγελίες ήταν σούπερ αποδιοργανωμένες όπως "ποια ήταν η παραγγελία σας πάλι;" Το οποίο είναι αυτό που πήρε ένας από τους άλλους χρήστες ως απάντηση δείχνει ότι ο διαχειριστής κυριολεκτικά δεν έχει δει την υπόλοιπη συζήτηση. ένας άλλος τρόπος που φαίνεται αυτό είναι το πόσο αποδιοργανωμένες και καθυστερημένες είναι οι παραγγελίες όπως αυτό που είδαμε με το @tegritycantbebought

Δεν έχουμε ιδέα ποιος μπορεί να έχει τον έλεγχο, θα μπορούσε κυριολεκτικά να είναι η επιβολή του νόμου και προσωπικά θα συνιστούσα να μην εργάζεστε με κάτι τόσο ασαφές.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top