Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ei, kontsentreeritud tähendab kontsentreeritud. See on >60%. Aga ma ei ole täpselt kindel, millise lahjenduse juures võib toimuda muundumine elavhõbe(I)nitraadiks. Võib-olla 50% on ok.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
kas te võiksite lähemalt selgitada hcl ja nitraadi meetodit elavhõbeda lahustamiseks?
milline on elavhõbeda metalli kaal selle suuruse puhul? mul on väikesed termomeetrid
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Te teate, kui olete tootnud elavhõbe(I)nitraati: see on valge soola asemel kollane sool.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Olulist rolli mängib siin ka temperatuur, tegemist peab olema kuuma kontsentreeritud happega >60°C

Ma arvan, et ta mõtles, et ta hävitab alumiiniumfooliumi oksiidikihi happega, nii et elavhõbe reageerib alumiiniumiga, moodustades amalgaami.
 
Last edited:

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Täname seniste vastuste eest, need aitasid meid palju, kuigi meil oli palju ebaõnnestumisi. Ütleme, et neli vooru järjest ebaõnnestus, osa, kus P2NP ja alumiiniumamalgaam ühinevad, ei reageerinud, ei tõusnud temperatuur ega midagi, proovisime soojendada, kuid ebaõnnestus. Teisel korral toimus äge reaktsioon ja kõik aurustus sekunditega. Mis võis olla probleem? Alumiinium? Lõikasime köögifooliumist 1x1cm ruudud, proovisime mitut sorti fooliumi, paksemat ja tavalist. Pärast neljandat putanami õnnestus reaktsioon? Mis võis olla probleemiks? Alumiiniumfooliumiga või millegi muuga? Nitraati töötlesime termomeetri juhendi järgi 60%-lise lämmastikhappega ja segasime seda üks kord elavhõbedaga ja üks kord kuumutasime 60C-ni, sest keegi siin foorumis kirjutas, et nitraat eraldub alles pärast 60C, tumekollased ja pruunid aurud puhusime ära ja jäi selge kollane vedelik ja arvasime, et see on elavhõbedanitraat, mida me vajasime. Aitäh
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi müüb siin foorumis elavhõbedanitraati?

See on kurnav täielikult otsida termomeetreid ja teha seda ise. Ja me arvame, et me tekitame siin probleemi, nii et me kaotame alati sama tugevuse ja kui me säilitame valmistatud elavhõbedanitraati külmkapis, usume, et see kaotab oma omadused mõne päeva pärast. Me otsime Euroopast ja seda ei leia kuskilt, samuti ei ole seda Amazonis.

Nii et kui kellelgi on müüa elavhõbedanitraati, siis tõesti ostaks seda, vähemalt natuke, kuni Euroopas midagi konkreetset leidub, mida me saame ise osta.

Või on elavhõbedat kellelgi müüa?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Ja jah, veel üks küsimus sünteesi kohta. Mul on kindlasti veel, aga ma arvan, et see on hea, sest teised õpivad midagi minu küsimustest, hehe

Kas koguseid saab suurendada? Ma mõtlen, et kuna mõned sünteesid ebaõnnestuvad, siis peaksin selle sünteesi soovitatud koguste asemel (10g P2NP, 100ml IPA, 50g naatriumhüdroksiidi, 150ml vett...ja muu), suurendama nimetatud koguseid 5 korda (50g P2NP, 500ml IPA, 250g naatriumhüdroksiidi , 750 ml vett...ja muu).

Või suurendada neid 2, 3 või 10 korda?

Kas see toimiks?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tõenäoliselt on tegemist pigem amalgaami tootmise kui nitraadi enda tootmisega. See on vähem seotud alumiiniumfooliumi endaga, kui seda on õiges koguses. Seda, kas teie nitraat on tõhus, saate teada, kui alumiinium aeglaselt lahustub ja vesi muutub tumehalliks ning mullid tõusevad.
P2NP lisamisel tuleb oodata õiget hetke, kui on moodustunud piisavalt amalgaami, kuid enne selle reaktsiooni haripunkti jõudmist, ma ütleksin, et 10-15 minutit pärast lisamist, aga see sõltub alati sellest, kui palju nitraati oled lisanud, kui palju segad või raputad ja kuidas alumiinium välja näeb.
Sa ütlesid, et kõik oleks aurustunud, reaktsioon on tugevalt eksotermiline sa pead kolbi jahutama, et see kontrolli alla saada, nii et seal olid sa õigel teel.
Nitraatvedelik on happeline lahus ja kui sa oled seda vastavalt juhistele valmistanud, siis võib seda mitu nädalat/kuud külmkapis hoida. Ja jah, lämmastikhape peab olema kuum, vähemalt 60°C, et moodustuks õige nitraat koos pruuni mürgise lämmastikdioksiidi moodustumisega.
Kui oled Euroopast, siis vaata lähemalt idaosas, seal saab elavhõbedat ja vahel ka õigeid nitraate.
Koguseid võite skaleerida nii nagu soovite, kuid pidage meeles, et kui süntees ei õnnestu väikeste kogustega, siis ei õnnestu ka suuremate kogustega ja siis on oht, et reaktsioon, mis suureneb ekspotentsiaalselt koos kogusega, läheb teile näkku, ja seda me kõik ju ei taha.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Küsimus elavhõbe(II)nitraadi - Hg(NO3)2 - 324,7 g/mol kohta

Kas elavhõbe(II)nitraadi asemel võib asendada mõne muu elavhõbedaühendiga?

Näiteks:

Elavhõbe(I)nitraat - Hg2(NO3)2 - 525,19 g/mol
Elavhõbe(I)kloriid - Hg₂Cl₂ - 472,09 g/mol
Elavhõbeda (II) kloriid - HgCl2 - 271,52 g/mol

Kui, siis jah, seda võib asendada ükskõik millise eespool nimetatud ainega.

Järjekordne küsimus.

Kahe ühendi molaarmass on suurem ja ühe ühendi väiksem. Kas "retseptis" peab muutma annust või on see 0,1g ikka?

Parimad tervitused
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See toimib ka väga hästi. Teised kaks ei tööta.

Elavhõbedasoola ja alumiiniumi suhe on väga lai, ulatudes 1:1300 kuni 1:650 (elavhõbe(II)nitraadi ja Ali suhe moolides) Seega ei saa tõesti anda kogust konkreetses suuruses. Siiski võite vabalt kohandada suhteid kloriidiga, et saada ettekujutus vahemikust.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18


Ainus kloriid, mis töötab, on kolmas:

"Elavhõbe(II)kloriid - HgCl2 - 271,52 g/mol"

Ma kannatasin palju otsides elavhõbedanitraati, kuid keegi selles foorumis ütles mulle, et elavhõbedakloriid sobiks mulle. Mul õnnestus seda oma kodumaal saada umbes 120 euro eest 100 grammi kohta. Ja kuna kasutatavad kogused on pisikesed... see on igavene.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Tere,

Kas te palun jagaksite oma kontakti elavhõbe(II)kloriidi jaoks, kuna see on ainus ühend, mis minu sünteesi jaoks puudub, kõik muud olen suutnud saada.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Küsimus sünteesi kohta.

Oletame, et tahan teha P2nP 500g sünteesi avatud plekktrooli-tünnis.

Eksotermilist protsessi saab käidelda plekkterasest jahutusspiraaliga, mis on ühendatud teie kodu külma veevarustusega ja mida saab hõlpsasti käsitsi alla lasta ja eemaldada, et saavutada õige temperatuur. Segu saab hõlpsasti käsitsi plekktoorterasest "lusikaga" segada. Probleem selle protsessiga, nagu ma aru sain, oleks selle protsessi ajal isopropüülalkoholi ja äädikhappe aurustumine, sest reaktsioon peab säilitama 55-60Celcius.

Küsimusele: Kas ei ole võimalik, et isopropüülalkoholi & äädikhappe eelsoojendatud segu on juba 60Celcius'i juures põhipartii kõrval ja lihtsalt lisada seda segule, kui reaktsioon läheb madalale, või häirib see reaktsiooni?

Parimad tervitused
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
poisid võin ma kasutada sipelghapet 85% intead of Gaa ei ole tuju proovida nii shoul ma teha vähendamine sipelghape täna õhtul või ma oodata Gaa
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
btw ma leidsin viisi elavhõbeda metalliga gaa ja 50% h202 , keeta seda õrnalt: sa saad palju vahtu i gues elavhõbeatsetaat.. filtreerida vaht ja ohutu see. amalgaam töötab suur reaktsioon lööb külma.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kasutage plastmassist tünni
Kasutage polüpropüleenist torusid põrandakütteks
Jah
Siis tõuseb temperatuur kiiresti, reaktsioon on kontrollimatu.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jah ma võin 15gr p2np 1Liter kolb oli natuke hirmus @ mõned hetked ma vajasin 1 tund amalgaami ei loputa seda koos aced või bace enne lihtsalt (ma arvan Hg atsetaat) 15 gr p2np 16 gr al ja umbes 100ml sipelghape ja lahustas p2n2 in Meoh lihtsalt piisavalt lahendada ja see oli kuumutatud, kuid jahtus pärast siis lisab sipelghape 85% meoh p2np lahus.. finaly kui amalgaam oli valmis(samuti meohis) muutus see sügav oranžiks.. lisasin seda i gues 8 korda. teine kord tilk läbi jahuti tuli peaaegu viimane pall jahutist... nii et jah see toimib hästi thnx william nõuande eest
 

Attachments

  • 3We4Rh7ukc.jpg
    3We4Rh7ukc.jpg
    2.4 MB · Views: 155
Top