Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Al põhjalikult mitu korda loputada.
Elavhõbedasisaldus vs. kasutatud lõpptoode ei oleks tõenäoliselt piisav, et mürgitada ka teid , eriti kui te loputate enamiku ära. Selle tõenäoliselt kõige ohtlikum on sellega tegelemine pigem reaktsiooni ajal kui lõpptootes.
Aga küsige kogenud liikme ja nad võiksid ilmselt kirjutada seda teile, ma olen ka amatöör :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mõnel juhul see ei ole nii. Aga kui elate sellega regulaarselt, ütleme, mõistlikes piirides ja mitte iga päev, võib see pikemas perspektiivis olla üsna mürgine. Ma arvan, et selle suhteliselt lihtsama sünteesiprotsessi tõttu on enamik turul olevatest amfetamiini sulfaatidest valmistatud selle sünteesiga. Ma arvan, et sarnane proportsioon tuleb välja ka vastupidi, kui vaadata, kui palju on neid, kes seda valmistavad ja siis tänaval laiali pillavad, kes ei hooli sellest, kui palju elavhõbedat jääb lõpptootesse.
Ma loodan, et BB poolt sõnastatud põhimõtted on eeskujuks, mida järgida tulevikus, järgmiste põlvkondade jaoks. See on küll rumal sõna selle kohta, aga ma arvan, et kõige parem oleks, kui BB suudaks luua kvaliteedi poole püüdlemisest uut ajastut määratleva "moe". Peaaegu võimatu on mõjutada nende inimeste suhtumist, kes näevad seda lihtsamalt ja/või iga hinna eest kasumile orienteerituse tõttu... või teise äärmusena, kelle enda piirangud takistavad nende arengut. Välja arvatud see, et nad on sunnitud järgima trende ja seega ka muutuva turu vajadusi.
Aga tagasi elavhõbeda juurde, ma kardan ka seda. See on tõsi, mul on hirmutav näide, mis juhtus ühe pereliikmega minevikus.
Elavhõbe on raskemetall, enamasti ei eritu see isegi kehast välja, tänu 20+ aasta pikkusele poolväärtusajale, nagu raskemetallidele omane. Netis on detoksikatsiooni meetodeid täis, ma isegi leidsin siin foorumis üksikasjaliku kirjelduse, aga see on palju tööd. Kui see koguneb meisse, võib see põhjustada tõsiseid probleeme. Me teame, et see satub meie organismi igapäevaselt, nagu ka plii ja kõik muu. Aga üks asi on see, et sa saad seda kaudselt, ja teine asi on see, et sa teed seda kuurina, mida muidu saaks vältida.
Ma ei ole keemiainsener, ma lihtsalt oletan, et reaktsiooni käigus olev elavhõbe jääb enamasti eraldunud kihtidest moodustuvasse räbu. Ja korduva pesemise eesmärk võib muu hulgas olla elavhõbedasaaste maksimaalne eemaldamine. Aga ma arvan, et mingit garantiid selle täielikuks kadumiseks ei ole.
Ärge saage minust valesti aru, ma ei püüdnud teile loengut pidada. Ma pidasin silmas ainult neid foorumlasi, kes on uudishimulikud selle teema suhtes. Nii saavad nad sellest mitmest vaatenurgast lähtuvalt pilti luua.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere, tänan väga teie vastuse eest minu lõpptoode on täiesti valge ja lõhn on farmatseutiline, mis oli minu kahtlus, sest kõik amfetamiin, mida ma tegin aastate jooksul vabapõhjalisest õlist, mis pärineb BMK-õlist, on erineva lõhnaga. Ma laadin täna õhtul pilte üles.
Teisalt kas ma võin asendada alumiiniumfooliumi alumiiniumlaastudega otse? On raske töö lõigata fooliumi väikesteks tükkideks suuremates protsessides ja osta alumiiniumlaaste on lihtsam.
Tänud veelkord.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, lihtsalt érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, et a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy midagi muud?
Sest ma ei ole esimest 8 aastat lõhnanud, aga isegi 20 aasta pärast mäletan seda täpselt.

Ma ei ole pärast seda head näinud. Vahel satun siin mingi surnud paska peale, kus see lõhn tundub olevat jälgedes tuvastatav, aga ei ole. Täna on meie turul see punkt, kus suvel tuli mingi nikotiinikollane midagi välja, tundub, et see on alguses ehk 50% mõju, aga siin on 20-30% maksimumid. 1G nina sisse, kõik närvikiud vibreerisid, nuusutasin, ahmisin, keerutasin, tõeliselt kruttis... Pärast 2 tundi teravat kainet, pärast 3 tundi rüüstasin kodus külmkappi, sõin end surnuks. Pärast seda magasin 10 tundi nii sügavalt kui enneaegne laps, kes on just pandud uude inkubaatorisse. Ma ei suutnud päevade jooksul tema lõhna tuvastada, aga ma teadsin, et tunnen teda, ja see oli üsna tavaline lõhn. Siis sain aru. See lõhnas nagu tugev, magus kohviliköör. Mitte sarnane, lihtsalt samasugune.
Ma ei tea, mis kurat see oli. Aga minu kogemus amfetamiiniga, millega ma alguses tekitasin sarnase alguse, ma ei klounud sellega 3 tundi, vaid kloppisin oma lõuaga ilma silmapilguta 3-4 päeva.
Neil on juba aktiivse aja jooksul kõrvaltoimed, mis tekitavad pingeid ja pealegi ei tunne sa ennast sellest paremaks, tegelikult... See teeb sind lolliks. Mida iganes sa teed, see võtab kolm korda rohkem aega kui tavaliselt, sest su keha keerleb asjata, aju varjutab seda ja sa kiirustad. Oh, ja see tekitab selliseid mäluprobleeme, et sa otsid pidevalt kõike, sest niipea kui sa midagi ära paned, unustad juba, kuhu sa selle panid. Ma tänaseni ei tea, mis kraam oli, aga ei näe seda enam kunagi. Seda müüakse amfetamiinina ja sa saad selliseid nutikaid seletusi, kui sa teemat tõstatad, et "amfetamiini saab teha 10 erineval viisil." Sa ütled mulle, et amfetamiin on amfetamiin ka siis, kui sa teed seda teistmoodi. Sellele ei ole enam vastust.
Nii et vastutasuks selle olukorra eest, milles sa selle kirjutamise ajal olid... ma viskaksin kohe kõik Mos Eisley registreeritud elanikud.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Mul on küsimus. Kas need kristallid, mis ilmuvad põhilahuse alumises hallis kihis, on P2NP, mis ei ole reageerinud? See on kummaline, nad on ilmunud just siis, kui mul on olnud aktiivne reaktsioon umbes kaks tundi, kauem kui tavaliselt. (Tavaliselt lasen pool tundi mööduda, enne kui alustamisega jätkan)
Mbe7K4YxDr

Saadud saagis on olnud väga kõrge (75%, enam-vähem) ja ma arvan, et lõplik välimus on üsna rahuldav.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
tere sõber... jah, nagu meie sõber Gpatton ütleb, need kristallid on soolad, antud juhul on need naatriumsoolad, mis moodustuvad mudakihis, kui see on olnud kõrgetel temperatuuridel ja siis on olnud kiire temperatuuri langus, näete, see on normaalne näha neid, kui te kohtate neid tingimusi, mida te selgitate. Muidu tulemus näeb hea välja... tervis ja rõõm vend!!!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Tänan teid vastuse eest! Viimasel ajal olen keskendunud oma TEKi, hoolitsedes temperatuuri eest, püüdes mitte kunagi 60-65ºC. Ja see on olnud mängu muutja. Saagikus ja kvaliteet on oluliselt paranenud.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hei poisid, olen selle sünteesi mitu korda edukalt ja väga heade tulemustega lõpule viinud. Kahjuks häirib isopropanooli lõhn. Kuidas on lood etüülatsetaadiga? Kas on võimalik asendada isoproopool etüülatsetaadiga? Tänan teid ette kallis kogukond.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jah, see süntees toimib suurepäraselt etüülatsetaadiga, kasutage lihtsalt vähem äädikhapet kui isopropanooliga, muidu on kõik korras.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Kas see töötab MDfenüülatsetooni puhul? Kui mitte, kas keegi võib mulle soovitada MDA sünteesimise protsessi Safrole'ist? aitäh ette.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mul ei olnud sünteesi puhul mingeid probleeme kuni selle punktini, et muuta vababaas soolaks, lisades väävelhapet 6 PH-ni.
IPA, P2NP, GAA, NaHO ja Hg/Al segu ülemise kihi eemaldamisel sain selge kollase amfetamiini freebaasi. Freebase amfetamiin oli umbes 9PH ja ma tõmbasin selle 6~ PH-ni, lisades väävelhapet koos 20mL atsetooniga, kuid freebase amfetamiin ei ole veel soolaks/pastaks muutunud ja on endiselt vedel.

Tundub küll, et soola on umbes 5mL täitmisjooneni ja amfetamiini freebase läheb umbes 135mL täitmisjooneni. Kasutasin 10g p2np.

On kellelgi aimu, mis siin valesti läks? Kas ma saan oma segu ikkagi amfetamiinsulfaadiks muuta või on toode jäätmed?

Märgin, et kasutasin deioniseeritud või destilleeritud vee asemel Fidži vett, sest ma ei leidnud destilleeritud vett. See ei tundunud reaktsiooni üldse mõjutavat, kuid kas see võib olla põhjus? Samuti ei kuivatanud ma freebase'i magneesiumsulfaadiga, sest mul ei olnud ühtegi
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere. Tõenäoliselt on teie amfetamiinsulfaat lahustatud vees.

Kas amfetamiiniõli (vaba alus) oli milleski lahustatud?
Kas te saate oma toote pilti laadida? Ma püüan teid aidata.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ma arvan, et amf-freebase lahustati IPA-s (vastavalt Higgs bossoni videole). Lisasin veel atsetooni ja see hakkas muutuma häguseks valgeks, mis on minu arvates hea, kuid segu ei tahene (võimalik, et vee olemasolu tõttu?)
See on minu amfetamiini freebase segu pärast umbes 12 tunni möödumist, kui ma olen seda üleöö jätnud. Värv muutus väga helekollasest selliseks tumekollaseks.
QDTQKViszn


Nii näeb see välja pärast seda, kui ma lisasin segule veel atsetooni
5xPkfXUeBd


Kas ma peaksin jätkama atsetooni lisamist segule? Kas on olemas mingi lihtne viis vee eemaldamiseks sel hetkel?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Kui teie freebaas ei hägustu pärast happe/atsetooni lisamist, saate i ekstraheerida mõne tugevalt mittepolaarse lahustiga, nagu heksaan või petrooleeter. Kui olete juba kogu lahuse neutraliseerinud, lisage veel kontsentreeritud NaOH lahust ja veidi eespool nimetatud lahustit. Pärast ekstraheerimist valage see kitsasse silindrisse ja te peaksite nägema 3-kihilist vedelat faasi. Ülemine kiht- selge peaks sisaldama heksaani+amph vababaasi ja väga vähe atsetooni, keskmine kiht- kollane on IPA + ülejäänu vababaas segatud kõigi polaarsete lisanditega ja atsetooniga, alumine on muidugi NaOH leeliseline vesilahus. Võtke ülemine heksaanikiht ja korrake ekstraheerimist mitu korda. Freebase kindlasti ei lähe ühe korraga heksaani, sest ta on mõlemas lahustuv. Seejärel võite saadud heksaani freebase'i lahust lahjendada atsetooniga ja proovida uuesti soola sadestada. Ükskord oli mul mingi sitt IPA, mis hiljem selgus, et on 99,5% asemel umbes 82% ja ka ma ei ole seda kuivatanud, sest idk miks. Ka minu freebase tiitrimine nägi välja nagu teie, ja see protseduur, mida ma eespool mainisin, aitas mul taastada somesome üsna hea puhastatud soola.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Paistab õige, @jazzthatguy. Tõenäoliselt on teil märg IPA ja märg on teie probleemi võti.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Tere, ma tegin 2ml sulf 98% 50ml atsetoonis, kuid lõpptoode on kohutavalt lõhnav atsetoonile.
Kas te arvate, et võiks olla hea mõte kasutada atsetooni asemel IPA-d? Millised peaksid olema kogused?
On muud toodet intead ipa või atsetooni, et vähendada seda tugevat lõhna?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Mida saab teha, et eraldada IPA vaba baasõli?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Vabandust, mul on küsimus,
Ma tegin sünteesi ja redutseerimisreaktsioon ei käivitunud, nii et ma arvasin, et see on vale. Ma jätsin selle kõrvale, kuid pärast 2 tundi olen tagasi tulnud ja see reageeris.
Kas reaktsioon võis kuidagi valesti minna, kuna ma ei jälginud seda???
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ja veel üks küsimus on, kui kaua see peaks reageerima,
sest 30 või 40 minuti pärast hakkab temperatuur langema alla 40 kraadi ja ma ei ole kindel, kas see ikka veel midagi teeb.
Aitäh
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Saate kontrollida reaktsiooni lõpuleviimist TLC abil, saate hõlpsasti valmistada plaate või osta. te kontrollida tooraine olemasolu/koosseis.
Või refluks, et hoida reaktsiooni käimas, kui see on jahtunud tippu, kuni Al on kadunud. ettevaatlik temp.
 
Top