"MY" MDMA freebase kristályosítása

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Szia pajtás! Van néhány kérdésem az eljárásodnak ezzel a részével kapcsolatban

A keveréket 112c-en hagyod, amíg a víz el nem forr, vagy csak elérjük ezt a hőmérsékletet, és egyenesen a vödörbe öntjük?

A vödörben megint hideg aceton van?

Nem veszítesz rengeteg terméket a maradék vízben?

Köszönöm
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Olyan sok módszer létezik, hogy még az emberek is összezavarodnak... Ezt a módszert használtam, és nem működik... egyesek szerint kristályosítás szobahőmérsékleten hideg acetonnal... mások szerint melegítéssel...
 
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Shulgin ezt írja:

"A végső só tényleges formája a kezdeti kristályosodás pillanatában uralkodó hőmérséklettől és koncentrációtól függ. Lehet vízmentes, vagy lehet többféle hidratált forma bármelyike. Csak a vízmentes formának van éles mp-je; a publikált jelentések az összes lehetséges egyfokos olvadáspontértéket leírják a 148-153 ° C közötti tartományban. A különbözőképpen hidratált polimorfoknak határozott infravörös spektrumuk van, de széles mps-ük függ a hevítés sebességétől. "
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
volt egy beállított teszt alapján száraz ipa és xilol... azt hiszem, meg kell dolgozni az egyiket xilol.... fog tenni most... tbc..,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
őszintén szólva, nagyon tetszik a btcboss által leírt, a túltelített oldatok MDMA HCl + víz kristályosításának módszere.
Kipróbáltam, és bizonyos feltételek alkalmazása esetén tökéletesen működik. Ennek igazán nyugodt helyen kell lennie, légáramlatok és rezgések nélkül.
Egyszer elkövettem a hülyeséget - bekapcsoltam a mosógépet, miközben a kristályosítás folyt. Ennek eredményeként a kristályok nem olyan szépen nőttek és egyfajta "kis"
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nézze meg ezt a képet, pls, elég jól elmagyarázza a helyes hőmérséklet fontosságát.
ha az oldat hőmérséklete nő, akkor a telítettség is nő.
olvashatsz Raoult törvényeiről is. röviden azt mondja: az oldat forráspontja a telített só moláris mennyiségétől függ. így ez a @btcboss2022 által javasolt 108C hőmérséklet valószínűleg a "méret" grafikon legmagasabb pontjára vonatkozik.
a másik oldalon a szennyeződések is kristályosodási központokká válnak, tehát a "piszkos" oldat nem fog nagy kristályokat hordozni.
SMGXYkfisz
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
OK! de a homokféle kristályokat kapja?
 

Attachments

  • 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
nop: én kisebb kristályokat kaptam, esetemben 3-5 x 7-10 mm körülieket. szerintem a rezgések okozták.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Azt hiszem, ez is működhet hahah...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Én is kipróbáltam ezt a módszert: a beszámolómat itt találja. Elég egyszerű és viszonylag gyors. Aztán a nagy százalékos folyadéktartalom miatt elég jó a tisztításhoz.
Még mindig nem tudom, hogy milyen hőmérsékleten és IPA térfogatban kell 2-3 x 3-7 cm-es kristályokat növeszteni.
Intuitívan úgy érzem, hogy az IPA feloldási hőmérséklet 36-40C körül legyen, ez lehetővé teszi a nagyobb térfogat használatát, majd lassú hűtést RT-n vagy a szokásos hűtőkamerában. Valószínűleg megpróbálok majd ilyen "kutatást" végezni valamilyen alkalomra.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
.az mdma-m így lett
80mg-ot teszteltem, és nagyon erős vagyok
 

Attachments

  • G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Csak 80 mg? csak S-izomert készít?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Az MDMA legjobb hatása a racém formában van, ez tény ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Igen, ez az optimus high religion hahahahahah
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Én az almagama módszerrel csináltam .. a kristályaim nagyon fehérek voltak .. hideg hőmérsékleten történő kristályosítás és a szabadbázisban hideg acetonnal csepegtetett savakkal

 

Attachments

  • KF8J6ck0ip.mp4
    3.6 MB · Views: 0

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
A skálán 0,1 g elég volt az örömömhöz Elkészítettem és megkóstoltam több adag örömöt is
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tudom, mi az S-izomer, és úgy vélem, hogy nem erősebb, de sokkal sokkal másabb, mint a racém.
Ugyanakkor a tisztítás és kristályosítás után az Öntől kapott tételt ugyanannak a fickónak adtam át, aki megnyitotta előttem az S-izomer világát, és azt mondta, hogy ez a legjobb termék, amit kipróbált.
Vicces, de igaz.

Egyes források szerint a legjobb S:R arány az MDMA esetében 2:1, más források szerint 1:2. Valószínűleg megpróbálom mindkét lehetőséget ellenőrizni, ha lesz időm.
 
Top