Metamfetamino sintezė iš P2P redukuojant NaBH4. Vidutinės apimties.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Po daugybės bandymų, atliktų naudojant metilamino HCL pagal šį metodą, pasidalysiu geriausiu būdu, kurį radau, kaip gauti metamfetamino laisvąją bazę dideliu mastu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrų metanolio
  • 1183 gr Metilamino HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bevandenis natrio sulfatas
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l distiliuoto vandens
  • 7 litrai DCM

- Pripildykite reaktorių 14 l metanolio
- Maišant ištirpinkite metilamino HCL
- Nustatykite reaktoriaus temperatūrą 0C (ne mišinio temperatūrą) ir įpilkite NaOH, temperatūra padidės
- Kai temperatūra vėl pasieks 20C, įpilkite P2P, temperatūra padidės, maišykite 45 min. iki 1 val.
- Įpilkite 252 g bevandenio natrio sulfato
- Kai mišinio temperatūra pasiekia 8C, pradėkite dalimis pilti NaBH4, neviršydami 20C temperatūros
- Kai bus įdėtas visas NaBH4, leiskite mišiniui maišytis 20C temperatūroje maždaug 2 valandas, kol nustos burbuliuoti
- Įpilkite vandens ir maišykite 5 min.
- Įpilkite DCM ir maišykite 10 min.
- Nustokite maišyti ir leiskite sluoksniams atsiskirti
- Pasilikite apatinį sluoksnį, o viršutinį išmeskite (nėra naudinga ekstrahuoti šią vandeninę fazę)
- Į išsaugotą sluoksnį įpilkite 200 g bevandenio natrio sulfato ir išmaišykite
- Filtruokite Buchnerio piltuvu
- Išgarinkite DCM
- Gaunama švari ir kvapni metamfetamino laisvoji bazė

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Sveiki! Ar yra kokia nors priežastis, kodėl naudojate 17,6 mol metilamin.hcl, o ne 15,9 mol NaOH? Kitas klausimas: ar nemanote, kad toks džioviklio kiekis yra šiek tiek per mažas? Šioje konfigūracijoje susidaro daug vandens. Tiesiog įdomu
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking būti ramus sąžiningas ir Frank čia turi bet jei bandėte produktą tai daro stiprumo išmintingas iits fucken šūdas yrs jums padaryti produktą, bet jis nieko nedaro ne tik man 4 kiti žmonės sakė tą patį po to, kai gamina produktą per pastaruosius 20 metų aš ketinu pasakyti jums visiems jei jūsų reakcijoje nėra metalo, nesivarginkite, nes būtent metalai suteikia produktui stiprumo kojos ličio kalė jodas hipofos/rp p2p aliuminio amalgama jūsų reakcija turi būti viena iš šių, kitaip jūs tik švaistote laiką, pastangas ir pinigus gamindami šūdą.
Aš neturiu eiti į nieką aš tik konstatuoti faktus ačiū btc bioss išlaikyti gerą darbą aš ketinu pabandyti ir rasti kitą metodą, kuris turi metalo, kad aš ne mesti šį p2p į tualetą visi šie metodai be metalo jiems yra ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Kad MDMA sintezatorius atsitiktų kažkas panašaus?
Pradedant nuo PMK glicidato ir redukuojant su NaBH4 galima gauti lees stiprų MDMA?
Pradėti nuo piperonalų ir redukuoti amalgama bus geriau ar pradėti nuo PMK glicidato ir redukuoti amalgama?
prašau, aš noriu pasigaminti geriausią produktą sau... aš pavargau pirkti šūdą vartojimui. yeasr ago... there was a really nice MD stuff... now is shitty shitty shitty
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ačiū už jūsų atsakymą ir palaikymą man į tai, kad natrio borohidridas daro šūdą pavara paprasta, kaip kad yrs tai reduktorius šiek tiek, nebent reakcija yra tam tikros formos metalo in pamiršti apie gauti stiprų produktą ir aš stovėti, bet tai, ką aš tikiu, wth daugiau nei 30yearx patirtis žaidime
Ir b
Kitas dalykas, aš prisiekiu pirkti ir visi žmonės čia turi pradėti susiduria p2p skurdo pakuotės meth negali ir nebus compeate su meth padarė bet pseudo arba efedrino beržo maršrutas ir hypo maršrutas paprastas kaip kad
Aš išbandyti viską, ką turiu, kad įsitikintumėte, jog nėra jokių problemų ir kokybės kontrolės Aš tik padaryti geriausią produktą ir įsitikinkite, kad tai yra geriausias produktas, kol jis palieka mane Aš nenoriu girdėti nesąmones apie mano produktą, todėl kodėl jis turi būti išbandytas prieš tai, kai jis eina, kad žmonės negali traukti ten nesąmonių Skanai sakydamas, kad produktas buvo šūdas ir aš turiu reputaciją išlaikyti ir didžiuotis tuo, ką aš gaminu
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Keista, kad su MDMA yra visiškai priešingai, iš visų mano atliktų MDMA sintezių NaBH4 redukcija duoda stipresnį produktą.
Negaliu paaiškinti kodėl, nes tiksliai nežinau, bet esu praktiškai įsitikinęs, kad viskas susiję su enantiomerų atskyrimu, nes tokiu atveju MDMA yra visiškai raceminis, joks atskyrimas netaikomas. Atrodo (nesu tikras, tik remdamasis patirtimi), kad NaBH4 yra geras būdas gauti gerus raceminius produktus, bet nėra geras būdas, jei vėliau reikia atlikti skiriamąją gebą, pavyzdžiui, metamfetamino.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neįmanoma apie ką nors diskutuoti, kai svarbiausia yra "faktai", pagrįsti asmeniniais jausmais be jokių cheminių ar mokslinių argumentų.
Ar labai lengva suprasti, kad grynas MDMA yra grynas MDMA, o grynas D-metas yra grynas D-metas, jei gaunate gryną produktą, tai yra unikalus junginys su unikalia molekulės struktūra.

D-metas
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Jei turite šias grynas ir izoliuotas molekules, nesvarbu, kokį būdą naudojate su metalu, be metalo, net su magiškais metodais... nebus jokio skirtumo, turėtų būti visiškai tas pats.
Dėl stiprumo gali pasikeisti tik dėl priemaišų (gryno produkto koncentracija nepakankamai izoliuota) arba enantiomerų atskyrimo (tokiu atveju nebus tikslios molekulės iš paveikslėlio)
Galiu jums į rankas duoti 10 gryno produkto, gauto skirtingais būdais, pavyzdžių, ir jūs niekada nesužinosite, koks būdas naudotas kiekvienam iš jų, jo nebus galima atskirti.

Paprastas pavyzdys: grynas techniškai distiliuotas H2O yra grynas H2O, nesužinosite, kokiu būdu jis gautas, tiesiog turėsite H2O.

Tuo aš nenoriu pakeisti jūsų nuomonės ar jausmų, kai naudosite produktą, aš tik aiškinu kontrastingus ir realius faktus, kuriuos galima parodyti bet kam bet kur ir gauti tokius pačius rezultatus.

Ačiū.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kodėl neatlikote dviejų produktų (pseudo ir NaBH4 - met) TLC? Jei tai ta pati molekulė, galbūt skiriamoji geba yra netinkama. Iš pseudo gaunamas 100 % D-metas, iš P2P sunku priartėti prie tokio grynumo (ir neįmanoma jo pasiekti).

Būtų puiku išsiaiškinti šio klausimo esmę. Viena vertus, jei tai ta pati molekulė (kaip sakė btcboss), ji turėtų būti vienodai veiksminga, kita vertus, esu įsitikinęs, kad pranešimai apie poveikio nebuvimą taip pat yra teisingi, taigi turime išspręsti svarbų klausimą. Deja, neturiu prieigos prie pseudo (ir negaliu pasivarginti išgauti iš vaistų nuo kosulio), bet jei turėčiau, pabandyčiau tai išsiaiškinti.

Ar kas nors bandė Al/Hg produkto veiksmingumą? Ar Al/Hg geriau mažina P2P, nes jame dalyvauja metalas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Unikalus tikrasis paaiškinimas gali būti susijęs tik su rezoliucija, niekada su galutiniais gautais dalykais, padarysiu Al/Hg ir patikrinsiu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Aš jau žinau šį atsakymą p2p negali užbaigti su pseudo arba efedrino sintezatoriumi Vienas optinis grynumas 90 % pseudo ir efedrino, kai p2p didžiausias yra 74 %, ir tada izomero faktorius dmeth jokios rezoliucijos nesąmonė, kad pseudo ir efedrinas padaro p2p negali compeate tai tas pats, kas eiti į kovą su viena iš savo rankų, surišta už nugaros
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, iš pseudoefedrino gauto metamfetamino optinis grynumas yra 100 % D-metas (efedrinas ir pseudoefedrinas yra vienas kito izomerai. Molekulėje yra 2 stereocentrai, o efedrinas ir pseudoefedrinas skiriasi vienu iš stereocentrų, kitas yra toks pat, ir šis pastarasis išlieka D-methe.

Pažvelkite į šį paveikslėlį:

SAw5heyCLp


Nenuostabu, kad farmakologinį poveikį turi tik kairėje pusėje esančios molekulės, - efedrinas ir + pseudoefedrinas, būtent šios molekulės parduodamos vaistinėse kaip efedrinas / pseudoefedrinas. Dešinėje esančios neturi jokio poveikio.
Šie du skiriasi tik hidroksilo grupės padėtimi, kuri, virstant metamfetaminu, redukuojama į H, todėl jie tampa vienodi, t. y. D-metas (100 % D izomeras).

Yra skirstymo metodų, leidžiančių pasiekti kur kas didesnį nei 90+ grynumą, išskiriant D/L metamfetamino, gauto iš P2P, raceminį mišinį, tačiau tai nėra taip paprasta.

Pirminis klausimas susijęs su tariamu nepakankamu metamfetamino veiksmingumu, kai jis redukuojamas NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Patikrinau leuckart maršrutą Meth ir vėliau D-meth su tartaru ir galiu patvirtinti, kad NaBH4 maršrutas turi ypatybę(dar nežinau kokią), šis maršrutas duoda Meth, kurį sunkiau išskirti D-Meth nežinau priežasties, bet apie tai "D-Meth" iš NaBH4 maršruto atrodo mažiau efektyvus.
Man tai vis dar neturi jokios prasmės, bet tai faktas, kurį pats patikrinau.
Dabar turiu pabandyti šaltąjį būdą su metanoliu ir metilaminu, bet vietoj to, kad kaip reduktorių naudočiau NaBH4, naudosiu aliuminio amalgamą ir jus informuosiu.
Tikiuosi, kad ši informacija padės.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Atlikau natrio borohidrido metamorfozę, jokių problemų nekilo atskiriant d-vino rūgštimi etilo alkoholyje. D izomeras kristalizavosi, L izomeras liko tirštos alyvos pavidalo po alkoholio distiliacijos. Deja, sukimosi kampo neišmatavau.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Atsiprašau, jei mano pranešimas buvo nepakankamai aiškus, neturėjau omenyje skiriamosios gebos ar kristalizacijos problemų.
Praėjusiais metais be jokių problemų padariau didelius kiekius meto meto mesti NaBH4 maršrutu, yra poveikio problema.
Žinau, kad Meth yra Meth iš tikrųjų aš rašiau daug kartų, kad tai neįmanoma, kad turėtų būti priemaišų problema ar panašiai, bet taip nėra.
Nusprendžiau tai patikrinti ir iš tos pačios P2P partijos kaip visada pagaminau D-Meth iš NaBH4 maršruto ir taip pat pagaminau D-Meth iš Leuckart maršruto, abiem atvejais naudodamas tą patį išskyrimo procesą, gryninimą, kristalizaciją... abiejų atrodo identiška laboratorinė ataskaita iš kiekvieno duoda 96-97 %, bet poveikis nėra toks pats.
NaBH4 metodo poveikis yra trumpesnis ir silpnesnis nei Leukarto metodo, unikalus cheminis paaiškinimas - izomerų atskyrimas dėl man nežinomos priežasties (bet aš žinosiu, hahah), atrodo, yra mažiau veiksmingas NaBH4 metodu gaminant metamfetaminą.
Man keista situacija, nes Meth yra Meth, bet negaliu paneigti paties patikrinto fakto.
Ačiū.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Aš neateičiau čia ir atrodyti kaip idiotas, jei tai, ką aš teigiu, nėra tiesa, net Hank sakė tai anksčiau temoje meth yra prielaida, kad meth molekulė, bet tai nėra atvejis, kaip jis pagamintas turi viską, kas susiję su rezultatu pabaigoje aš nesu mokslininkas riešutas man patinka ti naudoti pagrindus ir supaprastinti dalykus, todėl aš maniau, kaip per pastaruosius 30 metų šį šūdą, koks buvo geriausias produktas, kurį turėjau, kaip jis buvo pagamintas sintezatorius visi turi metalo juose
Iš realaus pasaulio stovėjimo taško žmonės gali teigti, kad mokslas ir pan. bet aš sakau visiems p2p meth negali compeateb meth pagamintas iš pseudo it efedrino aš dispize meth pagamintas iš p2p ir vadina jį skurdo pakuotės meth ir aš buvau ten nuo pradžios mesti 90-ųjų iki šiandien, todėl aš mačiau evoliuciją meth ir niekas negali man pasakyti kitaip aš turiu veikia ant lentos
Kodėl manote, kad metas yra šūdas šiais laikais, nes jis visas gaminamas iš p2p, tai paprasta, nes nuo tada, kai dea uždėjo spaustuką pseudo ir efedrinui, metas nuėjo į šūdą.
Aš matau, kad visi importuoti produktai įvežami į Australiją, iš kur aš esu, tai arba Azijos arbatos prekės ženklo metas, pvz., auksinė arbata, žalioji arbata ir t. t., arba meksikietiškas produktas, kai kurios partijos iš europos į bendrą vardiklį, viskas pagaminta iš p2p ir kaip tai padaryti, kad storėti ir eiti miegoti ant meto.nebent maje produktą iš pseudo tai vienintelis kartas kai gaunu aukštą ir tą patį nuo importuoto produkto aš ne iš karto perku žiūrėdamas į produktą sampking.kai jis pagamintas iš pseudo aš P2P metą vadinu brangiomis cigaretėmis nes jis nieko nedaro galima rūkyti o.5 gramo, tu valgai ir eini miegoti wtf tai yra tas šūdas aš bet pusę gramo iof tikro produkto penktadienio vakarą ir šaukti visą žodį abs vis tiek grįžti namo su 2 taškais kišenėje pirmadienį kaip aš sakau kaip di tu storas ir eini miegoti ant įrankių jei tai yra tikras produktas tai neatsitiks nes produktas yra išleidžiamas ten šiais laikais mums mikstūra be tlc ar kokybės tai viskas apie maksimizavimą dolerių Azijos ir Meksikos gamintojai yra godūs šunsnukiai ten daro fir nieko ir dar turi ti sumažinti produktą su n-iso
Paskutinį kartą tikrasis metas buvo pagamintas 2007 m. nuo tada jie pradėjo žaisti žaidimus su skirtingais pjaustytuvais ir t. t., o geriausias meto ir trans 4netilamunirekso produktas buvo iš Šiaurės Korėjos, tada jie pradėjo padirbinėti 100 dolerių banknotus, užuot gaminę metą branduolinei programai.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ištaisysiu kai kuriuos pseudo ir taip pat patikrinsiu, ačiū už informaciją.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo maršrutas pseduo, bet lyginsiu su šaltuoju metodu kaip visada, bet vietoj NaBH4 kaip reduktorių naudosiu aliuminio amalgamą.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Su gyvsidabrio chloridu ketinau atlikti karštąjį metodą viskas vienoje kolboje lygiomis dalimis p2p ir aliuminio amalgama ir refliuksas 2 valandas, bet užuot išskyręs laisvąją bazę, ketinau pridėti sausą naoh prie rx n išorinė garų distiliacija fb sutaupo, kai reikia atlikti vakuuminę distiliaciją fb atskyrimas nuo naoh vandens atskiriamuoju piltuvėliu fb išskyrimas su l tartarinu galvoju nusipirkti d tartarino ir atlikti abiem būdais, kad pamatytume, kuris iš jų išeina geresnis
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vaikinai,

Turiu viską, ko reikia p2p redukcijai NaBHr4. tik norėjau užduoti šį klausimą. sintezės pabaigoje lieka dcm+frebazė, ar galiu tiesiog atsikratyti dcm jį išgarindamas (distiliuodamas) ir tada sumaišyti frebazę su acetonu ir įpilti druskos rūgšties?Ar galiu tiesiog padaryti taip, kaip aprašiau, kad gautųsi hcl druska? turiu tik hcl su vandeniu (druskos rūgštimi) ir šiuo metu neturiu sieros rūgšties hcl dujų generatoriui.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kodėl vandens ir tirpiklio tūriai atrodo tokie dideli? Iš 100 l reaktoriaus galima pagaminti tik 1 kg? Aš darau panašią reakciją su MDMA ir galiu pagaminti daug daugiau.
 
Top