Metamfetamino sintezė iš P2P redukuojant NaBH4. Vidutinės apimties.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Po daugybės bandymų, atliktų naudojant metilamino HCL pagal šį metodą, pasidalysiu geriausiu būdu, kurį radau, kaip gauti metamfetamino laisvąją bazę dideliu mastu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrų metanolio
  • 1183 gr Metilamino HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bevandenis natrio sulfatas
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l distiliuoto vandens
  • 7 litrai DCM

- Pripildykite reaktorių 14 l metanolio
- Maišant ištirpinkite metilamino HCL
- Nustatykite reaktoriaus temperatūrą 0C (ne mišinio temperatūrą) ir įpilkite NaOH, temperatūra padidės
- Kai temperatūra vėl pasieks 20C, įpilkite P2P, temperatūra padidės, maišykite 45 min. iki 1 val.
- Įpilkite 252 g bevandenio natrio sulfato
- Kai mišinio temperatūra pasiekia 8C, pradėkite dalimis pilti NaBH4, neviršydami 20C temperatūros
- Kai bus įdėtas visas NaBH4, leiskite mišiniui maišytis 20C temperatūroje maždaug 2 valandas, kol nustos burbuliuoti
- Įpilkite vandens ir maišykite 5 min.
- Įpilkite DCM ir maišykite 10 min.
- Nustokite maišyti ir leiskite sluoksniams atsiskirti
- Pasilikite apatinį sluoksnį, o viršutinį išmeskite (nėra naudinga ekstrahuoti šią vandeninę fazę)
- Į išsaugotą sluoksnį įpilkite 200 g bevandenio natrio sulfato ir išmaišykite
- Filtruokite Buchnerio piltuvu
- Išgarinkite DCM
- Gaunama švari ir kvapni metamfetamino laisvoji bazė

;-)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Pirmiausia sveikiname sėkmingai atlikus vandeninį redukcinį aminavimą naudojant NaBH4. Jūsų nurodyta 88 % išeiga yra nuostabi, nes ji artima bevandenio kelio išeigai. Čia išeiga galima, kai gautos laisvosios bazės masė viršija P2P įvesties masę. (> 90,1 % mol/mol).
Norėčiau užduoti keletą klausimų:
Jei taip, kokiu mastu išeiga nukenčia naudojant mažiau tirpiklio?
II) ekstrahavę bazę ir atskyrę organinį sluoksnį, jūs pridedate 200 g Na2SO4, kad pašalintumėte vandenį. Man atrodo, kad 200 g yra per daug. Sluoksnių atskyrimas atskiriamuoju piltuvėliu yra gana efektyvus, tad kodėl toks didelis džioviklio kiekis?
Ačiū!
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Aš taip pat to neteigiau. Koks yra vandens šaltinis, būtent metilamino bazės vandeninis susidarymas ir atitinkamai imino susidarymas. Štai taip. Jūsų vadinamam "areštuotam" vandeniui niekada nereikės tokio didelio kiekio. Ir galiausiai, bandymas išgauti produktą/bazę iš emulsijos vis tiek nėra gera idėja.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
"Ir galiausiai, bandyti išgauti produktą / pagrindą iš emulsijos vis tiek nėra gera idėja"
Ką turite omenyje tuo sakydamas?Kodėl ne?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tikriausiai buvau suklaidintas. Turėjau omenyje, kad jūs ŕe įstrigote, kai atsiranda emulsija. Paprastai tokių bėdų turėdavau, kai iš vandeninio tirpalo DCM / etilacetatu išgaudavau junginį, kurio tankis panašus arba mažesnis nei vandens. Bet kokiu atveju, grįžtu prie savo pradinio klausimo:
Atlikau nedidelę bandomąją partiją P2P paruošti iš BMK glicididato (natrio druskos). Jungtinio organinio ekstrakto tūris buvo apie 300 ml. Vandeniui pašalinti reikėjo 5,8 g MgSO4. Palyginti su jūsų tūriu, tai sudaro 135 g.
Bet kokiu atveju, jūs net neekstrahuojate vandeninės fazės (spėju, kad todėl numatytiems 950 g laisvosios bazės reikia 7 l), vis tiek naudojate tiek daug džioviklio. Žinoma, tai jūsų būdas, bet aš jo nesuprantu. Kiekvienas g džioviklio šiek tiek pakenkia išeigai.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neišskiriu vandeninės fazės? Žinoma, ištraukiu, bet kartu su organiniu sluoksniu, apie džiovinimo priemonę naudoju reikiamą kiekį, kad išdžiovinčiau likusį vandenį.
Nesutinku, kad džiovinimo priemonės kenkia išeigai, džiovinimo priemonėje gali būti likę šiek tiek aliejaus (tai matysite iš džiovinimo miltelių spalvos), kai taip atsitinka, galite nuplauti priemonę tirpikliu ir išgarinti šį tirpiklį.
Kai kurie žmonės mano, kad tai kenkia išeigai, nes jie turi daugiau produkto prieš jį panaudodami, o šis perteklinis produktas yra tik vanduo.
Ačiū.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
norėjau pasitikslinti su kai kuriais ankstesniais pranešimais, šis metodas veikia su MDP2P -> MDMA, tiesiog pakeičiant P2P į MDP2P?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
1340 g metamfetamino laisvosios bazės iš 1932 g p2p yra 62,4 %. Bet kokiu atveju, sveikiname!
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Cheminiu požiūriu metamfetaminas yra metamfetaminas. Nesvarbu, kokiu būdu jis gaunamas - borohidridu ar hidrinimu ir pan.
Tačiau, tiesą sakant, NaBH4 metamfetaminas yra labai prastesnis pagal veikimo laiką ir kokybę.
Galbūt minimalios priemaišos, kurios lieka kituose gamybos būduose ir suteikia produktui specifinį poveikį.
Borohidrido atveju veikimo laikas yra iki 16-18 valandų ir didelės raceminio produkto dozės.
Manau, kad borohidrido metamfetaminą susintetinę žmonės su manimi sutiktų.
Pavyzdžiui, metamfetaminas, gautas leukarto metodu ir suskirstytas į izomerus, veikia beveik 2 paras.
Natrio borohidrido būdu gautas ir į izomerus padalytas metamfetaminas veikia tik 16 valandų ir didesne doze.
Priemaišų nebuvimą bazėje garantuoja frakcinė distiliacija ir padalijimas į izomerus.
Žinoma, tai skamba labai keistai, nes cheminiu požiūriu metamfetaminas yra metamfetaminas, tačiau, kaip rodo praktika, taip nėra.
Remdamasis "Viagros" pavyzdžiu, galiu pasakyti, kad fizer yra unikalus sildenefilio gamybos būdas, ir jei palyginsite jį su generiniais preparatais, turinčiais panašų veikliosios medžiagos kiekį, pajusite skirtumą.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Kodėl NaBH4 metamfetaminas yra prastesnis ir ar yra būdas padaryti jį tokį pat kokybišką kaip ir kitais sintezės būdais?
 

Smahk

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
15
Reaction score
0
Points
1
10 % metilaminas metanolyje (w/w) - 1000 ml su 100 g MeNH2 (~3 moliai)

norint tai pagaminti iš metilamino hcl, man buvo nurodyta ši procedūra ? Ar ji teisinga? Ačiū!

pridėkite ekvivalentą NaOH ir metilamino hcl
ekstrahuoti su dcm
Pašalinti dcm
Ištirpinkite h20 pagal santykį
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar yra pigesnė alternatyva rotavatui, kurią galėčiau naudoti?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Taigi, jei daryčiau didesnį tiražą, tarkime, 25 kg P2P, tai 138 g P2P susidarytų 2 mol vandens? Vadinasi, iš 25 kg turėčiau sugerti 6521 ml vandens? Atrodo, kad tai daug vandens, ar kas nors gali tai patvirtinti?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tai pažodžiui taip įdomu.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Aš vis dar ieškau, bet man reikia patarimo iš čia.

ar teisingai galvoju, kad nebus gerai atlikti šią sintezę, jei neturėsiu garų gaubto? (dėl to, kad metilaminas patenka į orą mano vonios kambaryje, kur aš dėviu respiratorių, o langas atidarytas, ir tai beveik viskas).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jį galite atlikti gerai vėdinamoje darbo vietoje.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ką galima naudoti vietoj dichlormetano?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Toluenas bus gerai, bet tada jis bus viršutiniame sluoksnyje
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar manote, kad naudojant tolueną man reikėtų kokio nors kiekio koregavimo?
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Kiekis, kaip tūris, reikalingas viskam išgauti? Aš tiesiog naudočiau tokį patį kiekį kaip DCM ir tiesiog ekstrahuočiau tol, kol toluenas nebeturės spalvos, taigi išgausite visą aliejų.
 
Top