"Mano" MDMA laisvosios bazės kristalizacija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinoma, galite sumaišyti laisvąją bazę su tirpikliu prieš pridėdami HCL, bet vėliau jums reikės daugiau laiko, kad mišinys būtų 130C temperatūros, nes šis tirpiklis bus išgarintas, su HCL iš šaldiklio, laisvoji bazė taip pat šalta, o išvengti aukštos temperatūros pridedant nebus jokių problemų ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ar žinote, kad MDMA negalima kaitinti su rūgštimis iki aukštos temperatūros? Produktas suyra ir nebėra grynas MDMA.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Dauguma laboratorijų negali atskirti MDMA ar MDDMA arba MDMMA pirmieji 2 turi ir tą pačią molinę masę.

Tik NMR gali atskirti MDMA nuo MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Šioje dalyje taikiau jūsų metodą paruošto produkto rekristalizacijai.
T. y. paruoštus kristalus ištirpinau, tada kaitinau iki 130C, po to įmečiau į užšaldytą acetoną. Veikia labai gerai.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U naudoti tik acetoną ar acetoną su vandeniu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jei karštą mdma hcl (130c) kristalizuoju šaldytame acetone, naudoju tik acetoną, 500-1000 ml 100 g mdma hcl (priklauso nuo produkto grynumo).

Taip pat perkristalizuoju mdma hcl 10 % vandens + 90 % acetono tirpale. Bet tai skirtingas procesas, skirtas skirtingiems tikslams
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 kaip pamenu, seniai parašiau kažką neteisingo apie jūsų produktą, Atsiprašau už tai, atsižvelgiant į naują patirtį, galiu pasakyti, kad turime sugebėti pripažinti klaidas. Atsiprašau, brolau, aš klydau: juoda spalva verčia susipainioti, bet jūsų produktas yra tobulas!
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ar yra būdas išgryninti juoduosius kristalus ir paversti juos visiškai švariais kristalais?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Viskas yra įmanoma. Tai laiko, tirpiklių ir to, kiek nešvarus jūsų produktas yra pradžioje, klausimas.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, šio vadovo dėka man pavyko pasigaminti didelius kristalus, tačiau turiu problemą, kaip baigti džiovinti kristalus, perlaužus kristalą per pusę, jie viduje būna labai drėgni, norėčiau sužinoti, kaip galėčiau juos gerai išdžiovinti?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
taigi tai reiškia, kad ph labai sumažėja ??
bet aš patikrinau, kai išėmiau jį iš šaldiklio, ir jis buvo 7.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Gerai, labai ačiū.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Tikroji mdma
 

Attachments

  • N2dgeM4Ppz.jpg
    N2dgeM4Ppz.jpg
    674.2 KB · Views: 157

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Aš taip pat kartais darau juokingus dalykus. Šį kartą buteliuką su mdma hcl likučiais vandenyje savaitei palikau rūsio sandėliuke. Štai ką gavau po savaitės uždarytame butelyje: 14 gr skaidrių kristalų.
1UFb0V2BHr
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@btcboss2022 brolau, ką siūlote galutiniam kristalų plovimui neprofesionalams, jei šalyje nėra acetono?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Galbūt paprasčiau pirmiausia sužinoti, kas yra jūsų šalyje, ir pasirinkti geriausius iš jų ;-)
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tiksliai nežinau, tai ne mano šalis, bet pagal pirkėjo pirmąjį žvilgsnį,- metanolis, etanolis 96 %, pet. eteriai (šiuo atveju netinka, manau), acetaldehidas.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kartais neatidėliotinais atvejais naudodavau užšaldytą heksaną arba užšaldytą etilo acetatą.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Daug kartų esu naudojęs etilo acetatą ir acetonitrilą rekristalams, bet tik metamfetamino valymui ( o ne kristalų kūrimui, kaip aprašyta)
Naudojant etilo acetatą niekada nepavyko visiškai ištirpinti 100 % virimo taške, nesvarbu, kokį perteklių naudočiau. Vis dėlto po jo lieka labai švarus metamfetaminas, ypač nedidelis procentas, kuris iš tikrųjų kristalizuojasi, kai pradinis tirpalas filtruojamas ir filtratas dedamas į šaldiklį. Acetonitrilas ištirpina viską ( nežinau įprasto santykio, bet kai tik turėsiu galimybę, užsirašysiu, kad galėčiau pasidalyti), bet pats savaime nepašalina visų dažančių priemaišų, bet jei pridedama aktyvuotos anglies ir filtruojama per celitą dideliame akytame karšto stiklo bucheryje ( be filtravimo popieriaus, kad galėtų greitai bėgti) (kitaip ji gali ir sukietėti porose ir užkimšti visą daiktą, susimaišyti su celito nuosėdomis, susidaryti tikra tikra netvarka, patariu eksperimentuoti prieš didinant mastelį).
Dabar mano klausimas, ar reikia atskirti MDMA enantiomerus, kad gautųsi dideli, stikliniai kristalai?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
"O dabar mano klausimas: ar reikia atskirti MDMA enantiomerus, kad gautume didelius, stiklinius kristalus?"

neteisingai. vienas atskirtas izomeras (s arba d nesvarbu ) neduoda didelių blizgančių kristalų. štai kuo skiriasi mdma nuo metamfetamino.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Mielas brolau, kokia yra geriausia pH vertė, kai ištirpinama distiliuotame vandenyje? Užvirinęs jį iki soties, pastebėjau, kad jis redukuotas iki laisvosios šarminės būsenos ir nesikristalizuoja. Kokia to priežastis?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Galėjo išjungti pridėta per daug vandens / tirpiklio arba probs net ne MDMA
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Mielas broli, tyrimui naudojau 50 g MDMA HCL. Vėliau jį net išgarinau iki 75 cm3 tūrio, įdėjau į šaldytuvą ir atšaldžiau, bet kristalizacijos nebuvo, o ir nesimatė. Mano MDMA pasidarė riebus. laisvosios bazės, ar tai dėl mano pH?
Prašau, padėkite man, ačiū.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
nesu 100 % tikras, nes niekada anksčiau nesu susidūręs su tokiu rezultatu @G.Patton jūs turite pasiūlymą dėl šio dalyko
 
Top