Alumīnija amalgama (Al/Hg) kopsavilkums

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sausais šķīdinātājs man vēlāk ir vajadzīgs sulfat sālīšanai, un, tā kā es atgūstu lielāko daļu šķīdinātāju, es tos ļoti stipri žāvēju. Tam vajadzētu būt tikai salīdzinājumam par to, kādām sīkām lietām es dažkārt pievēršu uzmanību saistībā ar alumīnija folijas iegādi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pēc tam varat izžāvēt izvilkumu. Ja mēs ņemam benzolu, tad pēc azeotropās destilācijas atlikušo ūdeni iztvaicē kopā ar benzolu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Par kādu tieši sintēzi jūs tagad runājat?
Ekstrakcijai es izmantoju petrolēteri, izžāvēju to ar MgSO4 un iztvaikoju. Pēc tam es izmantoju savus izžāvētos šķīdinātājus, lai tos izsāļotu.
Par kādu destilāciju jūs runājat? Es reiz izmantoju procesu, kurā pirms sārmošanas veicu destilāciju un ieguvu visus šķīdinātājus un gandrīz visu ūdeni. Tas tika darīts, lai izvadītu ūdenī šķīstošos piemaisījumus, lai vēlāk tvaika destilācijas laikā tie nepaliktu produktā.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Izmēģiniet ar benzolu vai tā homologiem. Un galaprodukts labāk kristalizējas acetonā nekā jebkurā citā (ja acetons dominē).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jūs neatbildat uz maniem jautājumiem un nepaskaidrojat savu padomu, man pat nav ne jausmas, par ko jūs rakstāt, nākamais saka, ka filtru skalošanai jālieto sarkanais ūdens, tad kāpēc man būtu jārūpējas?
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
tikai īss jautājums.
kad es taisīju savu amalgamu ( hgcl2 + AL)
es sajaucu savus produktus kopā, un viss bija kārtībā, es redzēju, ka rodas pelēka krāsa un mazi burbulīši.
pēc ilgākas nogaidīšanas h2 izdalījās daudz!
kad reakcija izskatījās negatīva, es plānoju izmazgāt savu amalgamu no dzīvsudraba sāls.
Pēc tam, kad pāris reizes to izmazgāju, man bija mans prekursors (nitrogrupa/-- (P2NP izšķīdināts izo spirta šķīdumā) ar GAAK. un nekā!!!

ja kāds var man palīdzēt.
jo es domāju, ka varbūt AL.HG reaģēja. un pēc h2 pieplūduma amalgama samazinājās.
Vai man to vajadzētu mazgāt sākumā, kad sāk veidoties mazs burbulītis un pelēkā krāsa?
liels paldies par palīdzību.
jo šis solis man nav īsti skaidrs.
paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kādu P2NP koncentrāciju IPA jūs izmantojāt? Vai esat mēģinājis reakcijas maisījumu sasildīt?
 
Last edited by a moderator:

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
es īsti neatceros maisījuma proporcijas. atvainojiet....
bet bija jauka attiecība. ( pie robežas, lai būtu piesātināts)
Es domāju, ka tas radās tāpēc, ka es varbūt pārāk ilgi gaidīju pēc amalgamas reakcijas, lai to izdarītu.
Vai ir problēma, ja pirms hidrogenizācijas līdz amīnam es neizmazgāju hg.al no dzīvsudraba sāls?
Es zinu dažus cilvēkus, kas vienkārši sajauc visu kopā...
bet tas nav īsti mans viedoklis.... man patīk, kad viss ir tīrs un perfekts!
Vai ir iespējams, ka mana amalgama ir samazinājusies tāpēc, ka es varbūt pārāk daudz apstrādāju? vai atstāju to nedaudz par ilgu ar šķīdinātājiem (lai reaģētu un radītu h2)?
paldies jums par ziņojumiem.. es jūtos mazāk vientuļa ar visiem šiem jautājumiem.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pēc manas pieredzes vislabāk ir sākt reakciju, kad ir uzsākta amalgamācija. Pagaidiet, kad amalgama (Al + HgCl2 + ūdens) izdzirdēs `šņākšanas` skaņu un viss Al pacelsies augšā un parādīsies mazi burbulīši. Kad visas 3 pazīmes ir kopā 1.sizzling skaņa 2.sizzling skaņa 3.sizzling skaņa 4.sizzling skaņa 5. Al paceļas virspusē un peld 3. parādās mazi burbulīši, tad nekavējoties iztukšojiet ūdeni un pievienojiet reakcijas maisījumu (10 g P2NP + 100 ml IPA + 50 ml ledus etiķskābes). Uzreiz redzēsiet ļoti vētrainu reakciju. Atdzesējiet līdz zināmai pakāpei, bet ne pārāk, ļaujiet tai darboties, kamēr tā ir virs 40 °C. Jo labāk jūs sapratīsiet sākumu, kad visas 3 pazīmes ir kopā, jo labāk. Es mēģināju to vienreiz nomazgāt, un tas joprojām darbojās, bet, manuprāt, vispirms labāk izmēģināt bez mazgāšanas, jo vēlāk jūs tik un tā atbrīvosieties no dzīvsudraba. Es ceru, ka tas palīdzēs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, tāpat kā mans vecākais maršruts, bet bez dzesēšanas.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Par amalgamu man ir divi kakliņi uz balona...
Es pasūtīju stikla aizbāžņus, bet piegāde ir bezgalīga...

Noob jautājums...
Vai es varu izmantot korķa aizbāzni?
"franču pieskāriens"

Uhizxscq6F
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es kolbu vispār neaizveru, es vienkārši ļauju ūdeņradim izplūst un pēc tam vienkārši nekurinu laikus :D
Kāpēc jūs vēlaties kolbu aizvērt?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
tā kā viņi saka, ka jāliek alhin kondensators... man nelikās loģiski atstāt otru kakliņu atvērtu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Redzam, nākamajā solī es izmantoju adapteri termometram, šajā solī ir svarīgi sekot līdzi temperatūrai, pretējā gadījumā aizveriet to ar "franču pieskārienu" :D
. Citādi jūs vēl varētu ar nelielu 6 vai 7 urbi korķī izveidot caurumu un caur šo caurumu iebīdīt termometru. Tam arī vajadzētu darboties.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
paldies par atbildi.
tas ir iemesls, kāpēc es varbūt domāju par šo iespēju. un kāpēc es baidījos mazgāt savu amalgamu, jo... varbūt al.hg reaģēs ar H2O... un es zaudēšu savu reakciju...

Tātad, tas ir visvienkāršākais veids, kā bez mazgāšanas nesabojāt manu amalgamu.... , bet es esmu mazliet noraizējusies, lai saglabātu šo dzīvsudraba sāli savā produktā...

-Vai kādam ir kāda ideja?

Piemēram, es domāju mēģināt paņemt dzīvsudraba metālu apakšā, kad es gatavoju savu maisījumu sārmu ar NAOH.
bet vai ir iespējams, ka dzīvsudrabs izšķīdīs šķīdinātājos, ko es izmantoju (ūdenī, organiskajā šķīdinātājā, DCM,...)?
jo es tiešām cenšos un vēlos, lai beigās būtu visdrošākais produkts.

Vai kāds izmanto šo dzīvsudrabu atkārtoti, lai veiktu citu amalgamu?
jo, godīgi sakot... to ir diezgan grūti dabūt!

paldies, puiši.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Dzīvsudrabu ir viegli iegūt. Vienkārši iegādājieties dzīvsudraba slēdžus no ebay. Par 10 eiro no Ķīnas jūs dabūsiet aptuveni 200.
Dzīvsudraba nitrātu ir grūti dabūt, bet to ir viegli pagatavot no dzīvsudraba un slāpekļskābes.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Mazliet nesaistīti, bet vai kāds zina, vai gallija sāļi veido amalgamas, ja jā, tad kādas? Vai arī man ir vajadzīgs elementārais galijs?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Vai jūs droši zināt, ka gallijs nedarbojas? Es meklēju izpētīt mazāk toksiskus materiālus.
 
Top