Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg (video)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Labdien, man ir daži jautājumi:

1. Vai var izmantot Red Bull alumīniju?
2. Vai var izmantot alumīniju no alumīnija gaļas paplātēm?
3. Kad mēs mēģinājām pagatavot dzīvsudraba nitrātu, mums radās reakcija, ka dzīvsudrabs izkusa un kļuva par arvien dzeltenāku dzeltenu šķidrumu ar intensīvu smaržu - kur mēs kļūdījāmies? Mēs katliņā pievienojām apmēram 1 g dzīvsudraba un pēc tam pievienojām apmēram 3,5 ml 65% slāpekļskābes. Reakcijā parādījās dzeltenas putas, temperatūra nepaaugstinājās. Pašlaik mums ir šāds produkts, un mums nav ne jausmas, kā iegūt kristālus. Vai mums tas būtu jāuzkarsē, jānovāra un tad jāatdzesē?

Paldies par atbildēm
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. Jums nav vajadzīgi kristāli; pievienojiet 10 ml slāpekļskābes ar savu 1 gramu dzīvsudraba; un izmantojiet 5 ml dzeltenā šķidruma savam alumīnijam.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Šķīdums jāuzkarsē līdz 60 grādiem, pretējā gadījumā dzīvsudraba (II) nitrāts neveidosies, un jānodrošina gaisa atvere, jo brūnā gāze, kas veidojas, ir ļoti toksiska.

Tā kā daudzas konservu kārbas pārtikas rūpniecībā ir izgatavotas no skārda, jums jābūt pārliecinātam, ka tas ir alumīnijs, tad tas varētu darboties.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ziņošana par MDMA bāzes sālīšanu ar sērskābi.

MDMA sulfāts = poo

Pamatojiet to un sasmalciniet ar HCl. Nemēģiniet sulfātēt ar MDMA, tā ir laika izšķiešana. Varbūt fosfāts, bet tikai palieciet pie HCl. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vai acetons vai izobols ir dihlormetāna aizstājējs?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kādam nolūkam?
Ja runa ir par amfetamīna kratīšanu no ūdens fāzes, acetons un IPA ir diezgan slikti kvalificēti. Tā vietā var izmantot petrolēteri.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amfetamīna mazgāšanai
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
divi jautājumi

1. Vai es varu sajaukt 65% NNO3 un Hg no termometra, lai iegūtu dzīvsudraba (II) nitrātu. Cik daudz skābes man jāsajauc?

2. Vai, gatavojot sērskābes šķīdumu acetonā, tas ir jutīgs pret ūdeni? mans h2so4 ir aptuveni 50 % PH 1 un mans acetons nav bezūdens, vai es varu to izmantot, nezaudējot iznākumu, vai man ir jāizžāvē acetons un jākoncentrē H2SO4 līdz 98 % azeotropam?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Pastāv vairāki klīnisko termometru ražošanas standarti: Krievu termometrā parasti ir no 1 līdz 1,5 g dzīvsudraba. Eiropā - 2 g. Tagad ir krievu termometru modeļi, kas izgatavoti saskaņā ar Eiropas standartiem, tāpēc tie var saturēt arī 2 g.
---> Vienam termometram 20 ml slāpekļskābes dod 3 līdz 4x 5 ml šķidrā dzīvsudraba nitrāta. Kas noder 3 līdz 4x12gr alumīnija

2. nepieciešams 96%+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Amfetamīna mazgāšanai es izmantotu sausu un ledusaukstu acetonu, nevis dihlormetānu, kas paredzēts ūdens fāzes ekstrakcijai.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Es gribētu uzzināt kaut ko par šķīdinātāju atgūšanu šajā konkrētajā reakcijā, tiešām tikai tāpēc, lai samazinātu izmaksas un samazinātu savu ietekmi.
Cik es saprotu, gala slānis sastāv no (šķīdinātāju ziņā) IPA un pēc tam tiek pievienota sērskābe acetonā, kas nozīmē, ka pēc tam, kad šķīdums ir padarīts neitrāls un amfetamīns ir savākts, man būtu jāpaliek acetona, IPA un jebkāda veida nātrija hidroksīda un sērskābes maisījumam, kurā tie neitralizējas.
Acetona viršanas temperatūra ir 56 C, bet IPA - 82 C, tāpēc vai ir iespējams un ieteicams atgūt šķīdinātājus destilējot?
Man nav frakcionēšanas kolonnas, tāpēc es domāju, ka tas nozīmētu, ka reģenerētais acetons ir piesārņots ar IPA un IPA saturētu nedaudz acetona, kādas būtu sekas attiecībā uz to atkārtotu izmantošanu, kāda tīrība man ir jāsasniedz, lai tos varētu atkārtoti izmantot kā šķīdinātājus?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Es arī atgūstu pēc iespējas vairāk šķīdinātāja, bet vienmēr atsevišķi acetonu un izopropanolu. Es arī nelietoju acetonu kopā ar sērskābi, bet arī izopropanolu. Pilnībā novērst sajaukšanos nav iespējams. Es veicu destilāciju un izmantoju kolonnu, kas piepildīta ar mazām stikla caurulītēm, lai iegūtu pēc iespējas lielāku virsmu. Man šķiet svarīgi šķīdinātājus izžāvēt, jo šķīdinātājos esošais ūdens samazina iznākumu. Ir vairākas iespējas, tikmēr es pat pats esmu samontējis šķīdinātāju atgūšanas aparātu, jo izmantoju to atkal un atkal, galvenokārt pēc dažām sintēzēm.

Ir arī tēma, kurā esmu to vairākkārt komentējis.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Tātad es varētu aizstāt acetonu ar lielāku daudzumu IPA, destilējot to pēc lietošanas un izmantojot 1) punktā aprakstīto procedūru šķīdinātāju reģenerācijas pavedienā ?
Tas būtu lieliski, jo tādējādi šķīdinātāju atgūšana būtu daudz vienkāršāka, jo būtu jādomā tikai par IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jā, jūs varat. Bet acetonu vēlāk izmanto arī sulfāta mazgāšanai, taču to var atgūt tieši tāpat. Destilēt un izžāvēt. Atcerieties arī, ka izopropanols ar ūdeni veido azeotropu maisījumu.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Paldies par līdzšinējām atbildēm, tās palīdzēja. Mums tas izdevās no trešā mēģinājuma, iznākums 70 %. Izskats, struktūra, krāsa un darbs ir perfekts, tikai acetona smarža mani šausmīgi traucē, man ir vēl daži jautājumi:

1. Ko darīt, ja es ieliku vairāk dzīvsudraba nitrāta, nevis 5ml, teiksim, 7ml, kas notiks?
2. Vai es beidzot varu izmantot 50ml ISO (izopropilspirta) + 2ml sērskābes, nevis 50ml acetona + 2ml sērskābes? Es jautāju to, jo acetons ir agresīvs un atstāj asu smaku, un dažās receptēs, t. i., sintēzēs esmu redzējis, ka acetona vietā izmanto ISO.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcija var sākties ātrāk un eksotermiskāk.
Tad būs jāiztvaicē spirts, jo tas nekristalizē amfetamīnu pat saldētavā. Ir nepieciešams acetons, un pēc pilnīgas izžūšanas acetonam nav smaržas. Varbūt jūsu acetons nav tīrs.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sry, pirmo reizi par to dzirdēju, es izmantoju IPA visām savām sintēzēm, un tas darbojas. Sulfāta nogulsnēšanai var izmantot arī metanolu vai etanolu.
Kāpēc tas nedarbotos, es lūdzu paskaidrojumu!?
Iespējams, ka acetons ir labākais šķīdinātājs nogulsnēšanai, bet ka tas nedarbojas ar IPA utt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ja ir liels alkohola daudzums, pulveris ir slikti kristalizējies. Amfetamīns aukstā acetonā (atšķirībā no spirta) gandrīz nešķīst, un pat parastā acetona pievienošana spirtam kristalizē pulveri dažu sekunžu laikā. Nav vajadzības dezinformēt cilvēkus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Taču amalgamas reakcijai alkohols noteikti ir vislabākā izvēle. Bet ne kristalizācijai, ja tā tilpums ir liels par amfetamīna bāzes daudzumu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Amfetamīna sulfāta drošības datu lapā teikts, ka tas slikti šķīst etanolā 96%, tad tam būtu jāattiecas arī uz izopropanolu un metanolu, vai ne?
Informācija mani šobrīd mulsina, jo praksē daudz sulfāta nogulsnējas arī IPA.
 
Top