aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
unde este comanda mea? am comandat 100g de cocaină am primit doar 98,5g am comandat heroină de la cartelul valentino și încă nu am primit-o încă????? i-am trimis mesaje pe sesiune. prin e-mailuri niciun răspuns!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ar trebui să facem o listă cu toți banii pe care i-a escrocat până acum... Îmi pare rău frate
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyy și LSD este 25E-N.... 1 client este acum în spital
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Am o dovadă a distribuției care spune că este amară, orice altceva este în chat secret, dar voi furniza ceea ce pot și ceea ce permit. partea Spitalului a fost spusă la un apel


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nu mă surprinde. Aaron mi-a recunoscut că vinde oxicodonă amestecată cu fentanil
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Ugh despre ce vorbești tu ești cel care a scris ambele părți ale conversației... în primul rând, cine în mintea lui dreaptă ar pune toate aceste informații acolo în forumurile publice pentru ca toată lumea să vadă?

De ce acest cont (aceste conturi), nu este banat de pe site-ul încă?

Sunteți prea ignoranți pentru a înțelege de ce un om obișnuit poate detecta natura dvs. frauduloasă de la o milă distanță.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Captura de ecran postată este o captură de ecran dintr-o conversație între Cut și una dintre victimele aarons
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aaron nici măcar nu vinde pe aici acum ?, nu-l găsesc lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg dacă cineva este suficient de prost să cumpere de la acest tip merită să fie jefuit. El crede că este șmecher cu plângerile sale false "Am comandat 100 g și am primit doar 98,5". Este atât de ușor de văzut că el folosește mai multe conturi
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally am comandat 100g am primit 91.5g i-am spus apoi despre asta și el a spus că va retrimite restul afară. 2 zile mai târziu am primit 7g prin poștă, așa că i-am trimis un mesaj spunându-i că are 1,5g mai puțin și el nu mi-a răspuns niciodată.
Am comandat 100g H nu a sosit niciodată. trebuia să fie urmărite nu am primit niciodată de urmărire. iv a fost în mod constant messaging-l nici un răspuns. nu vreau să sune ca o păsărică, dar da, în total, pe cocaină a fost 1.5g scurt sună ca o plângere falsă, dar este adevărul. am primit e-mailuri de azi de la cartel valentino, dar im doresc o rambursare înapoi. ei dispuși să facă o reship 50%, dar im nu stau pentru ea. Nici o garanție dacă o re-ship este de gând să sosească. este prima dată când fac afaceri cu el. contul meu pare fals pentru că eu sunt nou pe aici. nu cred că voi fi de cumpărare de la ei, cu excepția cazului în care el rezolvă problema și dacă o fac, atunci de ce nu încercați din nou cu ei? greșeli se întâmplă am înțeles că. nu puteți avea încredere în întuneric net tho oricine ar putea fi în spatele unui ecran.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
O persoană care îi păcălește pe alții este cel mai rău tip de gunoi care există. Du-te și câștigă-ți banii făcând o muncă cinstită. Genul ăsta de oameni sunt narcisiști și nici măcar nu simt remușcări pentru răul pe care îl fac... de parcă lumea le-ar fi datoare cu ceva. Sau sunt supărați pe lume pentru că viețile lor sunt de rahat. E vina ta că viața ta e de rahat, ratatule.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Suntem total de acord cu acest lucru, încercăm din răsputeri folosind toate resursele noastre pentru a rectifica aceste probleme, aveți grijă frate.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Acidul tău a băgat literalmente pe cineva în spital pentru că este un rahat fals
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Nici măcar nu poți ține pasul cu propriul tău cluster fuck - când a avut loc comanda de acid și cum o bucată de hârtie de tampon sau gel va ospitiliza pe cineva. Chiar sper ca karma să bată la ușa ta cu o bâtă de baseball în curând
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
CĂTRE TOȚI CEI CARE CRED CĂ ORGANIZAȚIA NOASTRĂ SUNT ESCROCI

Acesta este șeful întregii organizații care vorbește

În primul rând, aș dori să vă mulțumesc tuturor celor care au arătat sprijinul Valentino Cartel în timpul acestei perioade dificile și am vrut să vă anunțăm că sprijinul dvs. nu trece neobservat, apreciem cu adevărat pe fiecare dintre voi.

Recent, am văzut unele comentarii urâte și negative despre organizația noastră, ceea ce ne supără să vedem, înțelegem toate frustrările voastre, cu toate acestea, nu este plăcut să vedem clienții noștri loiali să se întoarcă împotriva noastră după o faptă greșită.

Pentru a clarifica lucrurile, membrul care a condus acest sector al afacerii a fost arestat și sesiunea sa, prototnmail și telegram au fost toate compromise. Datele de pe dispozitivul său sunt criptate, așa că nu vă temeți că nu sunteți în pericol, însă în continuare considerăm că este mai bine să folosiți o altă adresă de e-mail. Din cauza pierderii serviciilor de mesagerie, noul membru care a fost desemnat să se ocupe de acest sector nu are informații anterioare, astfel încât tot ceea ce face acum este nou pentru el. Aceasta înseamnă că nu cunoaște niciunul dintre vechii clienți și nici comenzile lor, motiv pentru care solicită oamenilor dovezi de plată și istoricul mesajelor cu vechiul membru. Fiecărei persoane care a comandat i-a fost alocat un număr de comandă care a fost înregistrat pe telefonul său. În acest fel, atunci când a vorbit cu echipa de ambalare, aceasta a putut oferi numerele de urmărire corespunzătoare. În urma arestării acestui membru, am pierdut foarte multe informații, iar în prezent încercăm să adunăm cât mai multe pentru a putea remedia problemele. O altă problemă o reprezintă confiscările, multe dintre coletele noastre care au fost trimise au fost recent confiscate, iar depozitele noastre principale din Franța și Germania au fost închise, împiedicând și mai mult organizarea noastră. Aceste ultime trei săptămâni au fost extrem de nasoale, dacă vreau să fiu sincer cu voi.

O mulțime dintre voi au făcut comentarii despre noi fiind escroci, care este motivul pentru care im fiind transparent cu voi. Orice client care îl ajută pe acest nou membru să se descurce pe acest site va fi extrem de apreciat. Deși tocmai am văzut că am fost deposedați de drepturile noastre de vânzare, ceea ce este o rușine să văd. Vă rugăm să ne trimiteți un e-mail pentru orice întrebări. Cel mai important lucru este restabilirea încrederii care a fost construită înainte de acest lucru. Ne propunem să facem acest lucru oferindu-le tuturor un maxim de 75% reship în funcție de situația lor. Vă rugăm să ne trimiteți un e-mail cu dovada tranzacției, comanda dvs. originală, cât de mult, dacă a ajuns ceva din ea și adresa dvs. de livrare. Așteptăm cu nerăbdare orice noi oportunități de afaceri care vin drumul nostru.

Informații despre comenzile plasate între 25 septembrie - 2 octombrie au fost pierdute pe termen nelimitat. Toate comenzile noi efectuate începând cu data de 5, când am reluat activitatea, au fost procesate, cu excepția cazului în care au fost efectuate prin intermediul site-ului bbgate. Vă mulțumim pentru înțelegere. Rămâneți în siguranță oamenii mei.

Șeful
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
În timp ce Aaron făcea afaceri bune cu mulți și, în general, avea un ritm bun în ceea ce privește comenzile sale, pentru mine totul în legătură cu el a fost suspect de la început, deoarece mi-am dat seama că nu era cu adevărat implicat în comunitate în scopuri personale și, de asemenea, stocul său larg care nu părea să fie niciodată împreună în același loc mi s-a părut a fi "Darknet Vendor 101", în orice caz, dropshipping-ul este un model de afaceri modern, dar mi s-a părut ieftin să ai această formă de publicitate atunci când în mod clar nu ești tipul :D Din cauza comportamentului său suspect, am început să îi port o mare dușmănie, pentru faptul că a exploatat această comunitate minunată pentru câștigul său personal.

De obicei, minciunile nu merg niciodată prea departe, în acest incident, intriga pe care a creat-o Aaron în jurul său și al multor alte personaje (cumpărători și vânzători) pe care le are pe această piață a fost descoperită pentru mine pe 29 august anul acesta. Cu toate acestea, nu am simțit nevoia să fac nimic în această privință, deoarece a avea identități diferite pe darkweb este ceva foarte obișnuit și ceva ce fac și eu.

Cu toate acestea, era 22 august când un utilizator m-a contactat pe Breaking Bad, cerându-mi o mare varietate de droguri, dar în principal Oxycodone pentru uz privat. Am intrat în vorbă și, aproximativ o săptămână mai târziu, pachetul era pe drum. Acesta a fost momentul în care cumpărătorul m-a contactat din nou cu următorul mesaj:

Deci, în acest stadiu, aș dori să luați o pauză, să deschideți sesiunea și să vedeți dacă acest ID vă este cunoscut :D

Povestea continuă...

Deoarece nu am avut niciodată contact pe sesiune cu Aaron înainte, nu am putut vedea ce era pe cale să se desfășoare și am procedat la contactarea utilizatorului cu un mesaj leneș "Yo Gordon" pentru a-l anunța cine sunt eu.

2 ore și 2 minute mai târziu cererea mea de mesaj a fost acceptată. Utilizatorul a răspuns:

Când am procedat la confruntarea cu el spunând:
Nu a spus nimic pentru întreaga zi, deși a fost foarte receptiv înainte și în SUA era încă amiază
Am continuat să sap:
El a ieșit și a spus:
Am primit niște explicații fugitive cu privire la motivul pentru care clientul meu îl trimitea la mine, deoarece Aaron ar trebui să fie un mare furnizor de Oxycodone în SUA :D :D Pentru mine este destul de clar :)

Utilizatorul BB care mi-a trimis profilul, de asemenea, nu a răspuns timp de o zi și apoi a spus:

Când am răspuns:
Nu am primit niciun răspuns, când pachetul a fost livrat nu am mai fost contactat, dar contul este încă activ de astăzi (ultima dată când a fost activ: 9 octombrie 2023)

Acest lucru ar putea lăsa un mic loc pentru interpretare, dar pentru mine lucrurile sunt destul de clare.

Din datele pe care le pot vedea în adresă, persoana din spatele contului este din SUA! (Nu-mi cereți adresa lui :D)

Aș putea continua cu adăugarea de dovezi ale afirmațiilor de mai sus (capturi de ecran + videoclipuri) pe care le am, dar este o pierdere de timp și energie!

Alte situații care au condus la opinia mea despre aaron sunt:

1. Când tocmai am început ca vânzător, am avut utilizatori precum Chobeskunk și alte 2 persoane din Franța care așteptau un răspuns de la aaron timp de peste 3 săptămâni deja, după ce au plasat o comandă și au trimis monede, literalmente nu sa oprit de atunci că oamenii au venit aici din când în când cu aceeași problemă de a fi ghosted timp de săptămâni și asta este acum 4 luni.
Ghosting după ce a luat o comandă = escrocherie
2. Cocaina sa a fost testată la 70%, anunțată la 90%+
3. Oamenii au comandat Meth, au primit 4MMC
4. El recunoaște că mi-a vândut Oxycodone amestecat cu Fentanyl pe Session
5. A postat despre 95% 4MMC, dar a livrat rahat murdar clienților. Când acest lucru iese la iveală, el chiar spune că a rezolvat-o zburând la laborator cu avionul pentru a îmbunătăți munca chimiștilor săi

Băieți, toate acestea sunt atât de rele, nu pot să cred cum a putut continua atât de mult și de departe și cum acest tip nu este interzis încă?? A fost ridicol de urmărit, dar sincer, vrem acest tip de atenție că un utilizator care a cumpărat droguri pe Breaking Bad a ajuns în spital de la ea? aaronstevens trebuie să meargă și fiecare dintre conturile sale laterale!

Chiar mă întreb câți bani a escrocat de la oameni.

Chiar îndemn la nevoia de tranzacții escrow forțate pe Breaking Bad, oricine trage oameni în afara forumului ar trebui să fie imediat interzis dacă nu a fost acordat de administratori.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Pot adăuga 98%!!! SUPER AMPHETAMINA a fost într-adevăr maxim 70% după uscare și, de asemenea, eu conduc o companie acum deschiderea laboratorului 27 în curând și eu încă reușesc să răspundă la clienți sau parteneri de afaceri într-un interval de timp de 10 min - 2h în funcție de cât de mult am nevoie pentru a face în cazul în care el, în schimb, a luat un enorm 8 zile cred că a fost ... bine da eu nu sunt sigur cum acest lucru a mers mai departe pentru atât de mult timp
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A fost nevoie de o singură persoană pentru a începe plângerea și pentru a-l expune pentru acțiunile sale, mă bucur că s-a întâmplat în cele din urmă!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Asta e atât de sus, se pare că Aaron a alunecat abit acolo, cred că se întâmplă atunci când jonglează oricât de multe conturi secundare ai uita cine ar trebui să fie
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Este într-adevăr foarte sus pentru mine, nu știu sincer. Mai ales că nu am mai fost contactat niciodată de acest utilizator, deși livrarea a fost perfectă, este neobișnuit.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nu am nici pe jumătate atât de multă înțelegere a acestei lumi ca tine, dar în țara mea sunt o vulpe bătrână și vicleană în afaceri, iar comportamentul lui Aaron a fost suspect din primul moment.
Îl urmăresc pe tipul ăsta de un an, cu câtă aroganță încearcă să îi împingă în jos pe ceilalți vânzători. Dar se pare că îmbătrânesc și eu, pentru că a trecut timpul, am văzut cum se acumulează evaluările pozitive și mi-a trecut prin cap că poate merită să încerc...
Apoi a izbucnit scandalul, din fericire pentru mine. De asemenea, din fericire pentru tine, deoarece practic l-ai învins într-un timp scurt, cu fiabilitatea ta.
Așadar, o să trec pe la tine în curând pentru un pic de amfetamină, dacă nu te superi... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Majoritatea lucrurilor sunt atât de evidente, încât cred că nu este nevoie de nici o înțelegere :) Dar, desigur, mă puteți contacta oricând și putem vedea dacă putem reuși să facem o comandă pentru dvs.! Desigur, nu mă deranjează :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Toate acestea se întâmplă și este chiar mai rău decât mi-am imaginat, mai ales având în vedere reputația și încrederea pe care le-a avut cândva în cadrul comunității. Acțiunile lui Aaron, în schimb, sunt o trădare flagrantă a tuturor celor de aici și ar trebui cu siguranță să fie expuse.

Relațiile mele cu Aaron cu privire la o comandă substanțială către Coreea de Sud, în valoare de peste câteva mii de dolari, au scos la iveală mai multe discrepanțe alarmante:

  1. El a oferit un preț neobișnuit de mare, de aproape patru ori mai mare decât prețul convențional.
  2. În ciuda prețului piperat, Aaron s-a abținut să furnizeze orice detalii de urmărire, deviind întotdeauna cu scuze ambigue.
  3. Cu timpul, a devenit dureros de evident că nu avea nici dovada expedierii, nici vreo idee despre locul în care se afla aceasta, deși a asigurat în mod repetat că va fi livrată în cele din urmă.
Încercările mele de a obține orice formă de despăgubire, fie o rambursare completă sau parțială, fie chiar o reexpediere, au rămas fără răspuns și afirmația sa evidentă că nu există rambursare pentru o astfel de comandă. Modelul lui Aaron pare a fi unul de exploatare a complicațiilor și provocărilor de transport maritim, în special la destinații dificile, cum ar fi Coreea de Sud, prin pur și simplu nu trimite nimic și pretinde că este doar un loc greu de expediat și o rambursare nu are sens
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nu pot decât să-mi imaginez prejudiciul total cauzat din punct de vedere financiar și chiar fizic. Nu există remușcări și nu va exista nicio modalitate de a ierta punerea cuiva într-un spital cu medicamente false

Echipa BB ar trebui să intervină pentru a șterge fiecare postare despre adresa sa de e-mail, ca prim pas pentru a minimiza daunele!

Poate că și-a meritat și titlul de "scammer" până acum, aș aprecia asta :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
@aaronstevens și alții

Echipa BB este conștientă de faptul că arestările sunt ceva ce se întâmplă în activitatea noastră. Nu orice arestare distruge o afacere.
Imediat ce s-a aflat că @aaronstevens are probleme, acesta ne-a contactat imediat și ne-a cerut să anulăm toate comenzile, astfel încât oamenii să își poată recupera banii.

De asemenea, sunt conștient de faptul că @aaronstevens încearcă să minimizeze pierderea afacerii sale și face eforturi pentru a livra majoritatea comenzilor clienților.

Până la stabilizarea situației, am ascuns temporar toate listele @aaronstevens. Odată ce majoritatea problemelor sunt rezolvate, @aaronstevens va putea continua să tranzacționeze pe BB, dar nu va publica contactele mesagerilor, astfel încât toate tranzacțiile să treacă prin escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aceasta nu este o scuză pentru vânzarea de produse false care expun cumpărătorii la un pericol fizic, precum LSD-ul său
Este exact ceea ce Breaking Bad încearcă să elimine de pe piețele de droguri, vânzători care își exploatează consumatorii pentru că nu știu mai bine

Citiți toate acuzațiile de aici din fir, pur și simplu merge dincolo de orice poate fi justificat de o arestare care ar fi blocat el / echipa pentru câteva zile de a face afaceri. Ceea ce acest fir despre este mult mai mare
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nu cer teste de laborator. Măcar vedeți victima și povestea sa. Ce folosea, cât de mult, care erau simptomele, dovada că a cumpărat de la Aron. Doar asta.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Cred că ar trebui să fie posibil să obțineți acest lucru prin Cut, deoarece el este în contact cu cumpărătorul, dacă există o dovadă a TXID este chiar mai bine.
@NoCutt Poți să repari ceva? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Toate contactele de e-mail sunt încă vizibile pe pagina sa de profil
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Cred că este evident că administratorii site-ului au fost tot timpul pe fază
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top