aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
unde este comanda mea? am comandat 100g de cocaină am primit doar 98,5g am comandat heroină de la cartelul valentino și încă nu am primit-o încă????? i-am trimis mesaje pe sesiune. prin e-mailuri niciun răspuns!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ar trebui să facem o listă cu toți banii pe care i-a escrocat până acum... Îmi pare rău frate
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Iată discuția dintre mine și distribuitor. El poate, de asemenea, să valideze acest lucru în cazul în care are un cont
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Odată ce veți adăuga testul de laborator, puteți adăuga și dovada comenzii? Deci, captură de ecran a modului în care ați comandat acest lucru direct de la aaron (TXID, adresa portofelului)
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
O persoană care îi păcălește pe alții este cel mai rău tip de gunoi care există. Du-te și câștigă-ți banii făcând o muncă cinstită. Genul ăsta de oameni sunt narcisiști și nici măcar nu simt remușcări pentru răul pe care îl fac... de parcă lumea le-ar fi datoare cu ceva. Sau sunt supărați pe lume pentru că viețile lor sunt de rahat. E vina ta că viața ta e de rahat, ratatule.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Suntem total de acord cu acest lucru, încercăm din răsputeri folosind toate resursele noastre pentru a rectifica aceste probleme, aveți grijă frate.
 
View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nu puneți această întrebare retorică, nu-i așa? Hârtia absorbantă nu poate face niciun rău, indiferent ce ai pune pe ea?!
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
UPDATE.

Am fost în contact cu el după ce am făcut acest Post.

Mi-a cerut să îi trimit dovada tranzacției și conversația pe care am avut-o cu Aaronstevens înainte de presupusa sa arestare în care a fost făcută comanda mea.

I-am îndeplinit cererile și i-am furnizat toate dovezile pe care le aveam, care, în opinia mea, erau mai mult decât suficiente.
Dar de atunci nu a mai răspuns
Și această conversație pe care am avut-o a avut loc pe 8 octombrie.

Voi transmite cu plăcere conversațiile pe care le-am avut cu aaronstevens prea tine @HEISENBERG dacă acest lucru este necesar ca eu nu-l va posta aici din cauza conține informații sensibile de date

Nu știu ce să înțeleg din toată această situație.
Sunt confuz, sceptic și mă simt futut peste, și eu nu simt că nu se face Jack rahat despre rezolvarea oricare dintre acest lucru din partea aaronstevens.

Simt că el ar trebui să aibă cel puțin curtoazia de a oferi o actualizare zilnică tuturor celor care așteaptă.
Pentru că atp sunt deja pregătit mental pentru faptul că banii mei au dispărut de mult împreună cu ai tuturor celorlalți
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Sunt întru totul de acord.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nu mai este nimeni în care poți avea încredere. @HEISENBERG - Aș șterge pur și simplu toate urmele acestui utilizator și "valentino cartell"

Dacă tipul a fost arestat, cum este conturile sale sunt încă accesate? Întreaga schimbare sesiune a fost un bugger prea - plânge-mă un râu, acești nenorociți nu sunt același org au fost odată.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Sunt foarte dezamăgit să văd acest lucru pentru că am avut o relație decentă peste conversație bună acest rebel @aaronstevens. Singurul lucru care nu mi-a plăcut la el a fost că nu părea să aibă încredere în nimeni, ceea ce a fost un steag roșu pentru mine. Oamenii de pe această platformă nu aprobă înșelăciunea și sper că acțiunile sale nu au cauzat nimănui o mare pierdere.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
-citat-/ singurul lucru care nu mi-a plăcut la el a fost că nu părea să aibă încredere în nimeni, ceea ce a fost un semnal de alarmă pentru mine..


spune un cont care s-a alăturat la sfârșitul lui august. Câte conturi ai tipule?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Care este problema ta? marty€mcfly este un membru normal aici. Ce este în neregulă cu atitudinea ta, ne adunăm cu toții aici doar pentru a discuta și evalua situația, nu este nevoie de și mai multă negativitate!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens este interzis, din câte se pare nu avea de gând să rezolve nicio problemă.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Este posibil să eliminați toate comentariile și chestiile sale? Sunt multe în care sunt menționate contacte etc. - ar fi frumos să-l ștergem pur și simplu...
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Sper ca nimeni să nu cadă în capcana acestui dialog. Toate aceste relatări sunt făcute de aceeași persoană. Există întreaga conversație între presupușii cumpărători și vânzători este o singură persoană.

Este amuzant că nu am auzit niciodată de cartelul valentino Cu excepția acestui site. Mighty suspicios oferă orice fel de produse oricine ar putea dori, de asemenea. Este întotdeauna, de obicei, unul dintre cele trei cope meth sau heroină Poate iarbă și mdma, dar cu siguranță Nu este nici un cartel acolo cu o listă atât de mare de produse disponibile, care este postarea pe un site, și este mai mult decât fericit să facă afaceri cu tine și să ofere un astfel de serviciu pentru clienți mare. L o l
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nu înțeleg u, contul este interzis acum?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aruncați împreună un scăzut de informații și zvonuri :) Există utilizatori/cumpărători reali aici în fir
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
La naiba, e păcat. Am făcut o comandă cu ei acum 3 săptămâni și totul a fost bine. Mă uitam la o altă comandă înainte să văd asta, mă bucur că am verificat aici pentru orice eventualitate.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Am făcut aceleași experiențe proaste cu aaronstevens, din păcate! între timp, cred, de asemenea, că este o fraudă foarte inteligentă la aaronstevens!
la început, cu achiziții test mai mici de diverse lucruri, totul a fost în regulă!
comunicarea a fost întotdeauna extrem de profesionistă, acum știu și că au fost doar "cuvinte frumoase" pentru a construi un anumit nivel de "încredere"!
Am comandat un kilogram de amfetamină uscată!
dar la ultima achiziție m-a futut cum trebuie!
Am fost din păcate forțat din diverse motive nu bb-market escrow să folosesc ultima achiziție (una dintre ele monero!)
care a fost cea mai mare greșeală!!!
Uite ce am primit după 4 săptămâni bune de așteptare!
Cred că pozele pe care le încarc vorbesc de la sine!
Am văzut multe mizerii în viața mea, dar asta întrece tot ce a fost înainte!
L-am contactat imediat pe Aaron Stevens pentru a raporta frauda și pentru a cere o soluție la problemă, deoarece comunicarea anterioară a fost întotdeauna atât de "profesională", am crezut că vor găsi o soluție care să îi facă pe amândoi fericiți! Pe scurt, mai mult Dar din nou nu ați auzit "cuvinte frumoase" și "scuze"!
Apoi aaronstevens a dispărut ca o fantomă!
De asemenea, aș furniza administratorului forumului istoricul meu de e-mailuri cu aaronstevens ca dovadă în cazul în care apar îndoieli!


Întotdeauna ești mai deștept după aceea
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Îmi lipsește partea în care spuneți că ați comandat H o_O Aceasta ar trebui să fie amfetamina pe care ați comandat-o?

Arată ca mizeria de pe pământ, asta este?
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Imaoo, wtf este că 😭🤣
Cel puțin el a avut curtoazia de a nu-mi trimite nimic și să ia doar banii mei. Acest lucru este pur și simplu lipsit de respect.
Este chiar amfetamină, pentru că nu am mai văzut amfetamină în această culoare înainte.
Arată ca heroina tho
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Imaginează-ți cum ar fi să fii arestat pentru astfel de chestii o_O
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Îmi pare rău pentru pierderea ta! Este o nebunie în ce mizerie s-a transformat acest fir!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Există modalități de a obține banii înapoi chiar și atunci când scammed un cont pentru asta! Dar trebuie să ai de-a face cu cei care sunt certificați și reputați! Nu puteți da greș.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Da, escrow-ul ar fi prevenit cu siguranță acest lucru, dar este treaba cumpărătorilor să ajute platforma să înțeleagă problemele care apar pentru a le rezolva. Dacă sunteți înșelat în acest fel, există un departament ~aici pe platformă da~ pentru acest lucru, dar trebuie să fie legit o reclamații care încalcă termenii și ar fi putut fi prevenite în alt mod înțelept.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Bine, ce naiba e asta acum? Îmi pare rău pentru ce e asta, e atât de rău încât e amuzant.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top