Sinteza amfetaminei din P2NP prin Al/Hg (video)

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Vă mulțumim pentru acest videoclip
Vreau să știu dacă P2NP este disponibil și el nu a menționat utilizarea acestuia în videoclip
Mulțumesc
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Există o listă a furnizorilor P2NP în secțiunea de listă a acestui forum

Rămâneți în siguranță :)
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Mulțumesc mult
Vă rog să îmi trimiteți un link sau să îmi spuneți cum îl pot găsi
iar în videoclipul anterior nu a menționat cum îl utilizează în preparare
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Da, exact asta este ceea ce vreau
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Veți crea o soluție de P2NP, alcool izopropilic și acid acetic (10 g de 1-fenil-2-nitropropenă în 100 ml de alcool izopropilic și 50 ml de acid acetic).

Este un amestec de bază din cei 3 precursori descriși mai sus, pur și simplu amestecați-le!

Mai aveți întrebări?

Unii vă rog să mă corectați dacă am greșit!

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Bună ziua, vă puteți aminti ce cantitate de amfetamină freebase a rezultat din această reacție?
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Mulțumesc mult ♥️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Sunteți bineveniți!

Rămâneți în siguranță :)
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
După câteva cercetări, am comandat 100 gr de clorură mercurică. Când o voi primi, voi împărtăși impresiile
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Am câteva întrebări:

1. Cum pot curăța soluția de bază de izopropil și alte subproduse nedorite, astfel încât să primesc o bază pură fără amfetamină?
Analizez această sinteză pentru a produce amfetamină freebase, nu sulfat și mă întreb dacă este necesar să curăț stratul superior spereat pentru a-l face gata ca amfetamină freebase pură.

2. Ce tip de sistem de evacuare este recomandat pentru această reacție într-un laborator la domiciliu?
Am citit în firul care descrie sistemele de evacuare, dar sunt în căutarea de a găsi opțiuni mai puțin consumatoare de spațiu

3. Care este randamentul estimat al amfetaminei pure freebase din această reacție (10g P2NP)?
Aș estima că ar fi oarecum în jur de 50ml, dacă izopropilul este eliminat complet din baza care este separată

@HIGGS BOSSON
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Evaporați solventul și puteți efectua distilarea cu abur pentru a purifica baza liberă.
Există ghiduri frumoase.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/
Depinde de priceperea dumneavoastră, 70-90%. De la 6,19 la 8 mL de bază liberă de amf. Nu știu cum ați calculat 50 mL :unsure:
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vă mulțumim!


Mulțumesc!

Bine, asta e o surpriză!
Conform costurilor mele de aprovizionare, costul pentru 1.000 ml de freebase ar trebui să fie între 379,36 € și 546,64 €, ceea ce, conform cercetărilor mele, pare un pic cam mare.
Există vreo metodă care poate reduce costurile de producție?

Mă întreb deoarece mă interesez de fabricarea freebase pentru utilizarea comercială a freebase, așa că am probleme în a scala această reacție spre ceva de genul 2,5 kg P2NP sau chiar mai mult, altfel nu ar avea prea mult sens
Ce alte reacții ați putea recomanda pentru utilizare comercială? Nu pot face această reacție de 140 de ori pentru a obține 1L haha
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
care este culoarea uleiului de amfetamină înainte de destilarea cu abur (roșu/maroniu)?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Vreau doar să găsesc cea mai eficientă metodă (timp și bani) pentru a putea ști pe ce să mă concentrez.

20 - 30 EUR sună ca un vis haha, de unde sunt eu vindem un kilogram de Speed cu 800€ - 1.000€


Mulțumesc, am citit deja despre asta, dar pare foarte costisitoare, din câte am înțeles această metodă are un preț de aproximativ 2,5 ori mai mare decât sinteza prin Al/Hg & P2NP
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Această viteză este pură? Sau este gunoi tăiat?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Practic, pentru ambele... oamenilor nu le pasă dacă are sau nu cofeină în el... ceea ce este trist
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Deff. not red/brown. stratul organic roșu-maroniu înseamnă supraîncălzire dacă colorarea a apărut înainte de bazificare, dacă este după este p2np și alți produse secundare care se deplasează cu ipa în stratul organic din cauza reacției incomplete (în acest caz ar trebui să fie maro gălbui, nu maro roșiatic atât de intens)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Există cineva care are experiență cu scalarea acestei reacții la 2,5 kg + P2NP și care ar fi dispus să răspundă la câteva întrebări?
 
Top