Sunt un începător și vreau să știu cum să procesez medicamentul scopolamină

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună, tuturor. Și eu sunt curios de acest lucru. Există două tipuri, unul care te face ridicat și unul care permite altora să te controleze? Mi-ar prinde bine niște clarificări cu privire la care este care. Și, dacă aș vrea să-mi las partenerul să mă controleze, cum aș putea să știu cât de mult să inhalez, fără să mă omoare? Sunt doar atât de interesat în general.. Și, @Jessica, ce tip vinzi și mai este disponibil? Profilul tău spune "nu cumpăra de la mine.. 💀 😂

Mulțumesc!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Dacă cineva vă oferă ceva de cumpărat pe acest forum și scrie "Nu cumpărați de la mine", atunci cu o probabilitate de 99,9% este un escroc. Dacă cineva refuză escrow-ul, există o probabilitate de 110% să fie un escroc.
Vă rugăm să vă folosiți capul.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Din ceea ce am văzut, trebuie să luați în considerare speciile de datura precum datura stramonium și datura metel. Aceste specii sunt prodminante cu alcanoidul bromhidrat de scopolamină. Aceste specii pot fi găsite în India și Columbia. Având în vedere că bromhidrat de scopolamină este alcanoidul dominant în speciile locale, infractorii din Columbia nu au nevoie de știință pentru a izola bromhidrat de scopolamină de alți alcanoizi, prin urmare folosesc doar macerarea pentru a extrage alcanoidul, astfel încât, chiar dacă acesta este contaminat cu alți alcanoizi precum atropină, hioscamină etc., îl pot folosi în continuare pentru a-și controla și jefui victimele.

Concluzie:

- Asigurați-vă că semințele de Datura Stramonium sau Datura Metel

- Puteți utiliza doar macerarea, deoarece izolarea bromhidratului de scopolamină nu este cu adevărat necesară, deoarece este deja alcanoidul dominant

Notă: Aceste informații reprezintă un exemplu de scopolamină utilizată de infractori pentru a se manupila și a comite infracțiuni și nu sunt destinate a fi utilizate în scopuri medicale sau farmaceutice. Doza exactă pentru a controla o persoană cu efecte secundare minime nu este confirmată, deoarece efectele agenților halucinogeni variază de la o persoană la alta, prin urmare cel mai bine este să nu abuzați de ea într-o măsură care ar putea duce la o intoxicație gravă sau la deces.
 
Top