Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Dôkladné viacnásobné opláchnutie Al.
Obsah ortuti v porovnaní s použitým konečným produktom by pravdepodobne tiež nestačil na otravu , najmä ak väčšinu opláchnete. Pravdepodobne je najnebezpečnejšie zaoberať sa ňou počas reakcie, a nie v konečnom produkte.
Ale spýtajte sa skúseného člena a pravdepodobne vám to vysvetlí, ja som tiež laik. :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Niekoľkokrát to tak nie je. Ale ak s ňou žijete pravidelne, povedzme v rozumných medziach a nie každý deň, môže byť z dlhodobého hľadiska dosť toxická. Myslím, že vzhľadom na relatívne jednoduchší proces syntézy sa väčšina amfetamínsulfátov na trhu vyrába touto syntézou. Myslím, že podobný pomer vychádza aj opačne, ak sa pozrieme na to, koľko ľudí kašle na to, koľko ortuti zostáva v hotovom výrobku, medzi tými, ktorí ho vyrábajú a potom rozhádzajú po ulici.
Dúfam, že zásady, ktoré sformuloval BB, budú príkladom, ktorým sa budú riadiť v budúcnosti ďalšie generácie. Bude to hlúpe slovo, ale myslím si, že najlepšie by bolo, keby sa BB podarilo vytvoriť "módu" definujúcu novú éru, z honby za kvalitou. Je takmer nemožné ovplyvniť postoj tých ľudí, ktorí to vidia jednoduchšie a/alebo preto, že sú za každú cenu orientovaní na zisk... alebo druhý extrém, ktorého vlastná obmedzenosť brzdí ich rozvoj. Okrem toho, že budú nútení sledovať trendy, a teda potreby meniaceho sa trhu.
Ale späť k ortuti, aj ja sa jej obávam. Je to pravda, mám desivý príklad, ktorý sa v minulosti stal členovi rodiny.
Ortuť je ťažký kov, vo väčšine prípadov sa z tela ani nevylučuje, a to vďaka polčasu rozpadu 20+ rokov, čo je pre ťažké kovy typické. Na nete je plno metód na detoxikáciu, dokonca som tu na fóre našiel jej podrobný opis, ale je to veľa práce. Ak sa v nás nahromadí, môže spôsobiť vážne problémy. Vieme, že sa do nášho tela dostáva denne, rovnako ako olovo a všetko ostatné. Ale jedna vec je, že ho dostávame nepriamo, a druhá vec je, že ho robíme ako liek, ktorému by sme sa inak mohli vyhnúť.
Nie som chemický inžinier, len odhadujem, že ortuť prítomná počas reakcie väčšinou zostáva v troske, ktorá vzniká z oddelených vrstiev. A účelom opakovaného premývania môže byť okrem iného maximálne odstránenie kontaminácie ortuťou. Ale hádam neexistuje žiadna záruka, že zmizne úplne.
Nechápte ma zle, nechcel som vás poučovať. Mal som na mysli len tých členov fóra, ktorí sa o túto tému zaujímajú. Takto si o tom môžu vytvoriť obraz na základe viacerých pohľadov.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za vašu odpoveď môj konečný produkt je úplne biely a vôňa je farmaceutická to bola moja pochybnosť, pretože všetky amfetamíny, ktoré som robil počas rokov z voľného oleja pochádzajúceho z oleja BMK, majú iný zápach. Nahrám fotky dnes večer.
Inak môžem nahradiť hliníkovú fóliu priamo hliníkovými hoblinami? Je ťažká práca rezať fóliu na malé kúsky vo väčšom rozsahu procesu a kúpiť hliníkové hobliny je jednoduchšie.
Ešte raz ďakujem.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Pretože k tej prvej som nevoňal 8 rokov, ale aj po 20 rokoch si ju budem presne pamätať.

Odvtedy som nevidel žiadnu dobrú. Občas tu natrafím na nejakú mŕtvu sračku, v ktorej sa vôňa zdá byť v stopách badateľná, ale nie je. Dnes je náš trh v bode, kde v lete vyšlo niečo nikotínovo-žlté, mám pocit, že to má možno 50% účinok na začiatku, ale tu sú 20-30% maximá. 1G do nosa, rozvibrovali sa mi všetky nervové vlákna, chrčal som, lapal po dychu, točil som sa, fakt som bol v háji... Po 2 hodinách prudké vytriezvenie, po 3 hodinách som doma vyplienil chladničku, prejedol som sa na smrť. Potom som 10 hodín spala tvrdo ako predčasne narodené dieťa, ktoré práve vložili do nového inkubátora. Celé dni som nevedel identifikovať jeho vôňu, ale vedel som, že ho poznám, a bola to celkom obyčajná vôňa. Potom som si to uvedomil. Voňal ako silný, sladký kávový likér. Nie podobná, len rovnaká.
Neviem, čo to, do čerta, bolo. Ale moja skúsenosť s amfetamínom, s ktorým som na začiatku vyrobil podobný štart, s ním nešoférovala 3 hodiny, ale cvakala mi čeľusť bez mihnutia oka 3-4 dni.
Tie už majú počas aktívnej doby vedľajšie účinky, ktoré vám dávajú pocit napätia, a okrem toho sa z toho nebudete cítiť lepšie, vlastne... Robí vás to hlúpym. Nech robíte čokoľvek, trvá to trikrát dlhšie ako zvyčajne, pretože vaše telo sa márne točí, mozog ho zatieni a vy sa ponáhľate. Aha, a spôsobuje to také problémy s pamäťou, že neustále všetko hľadáte, pretože len čo niečo odložíte, už zabudnete, kam ste to dali. Dodnes neviem, čo to bolo za veci, ale už ich nikdy neuvidím. Predáva sa to ako amfetamín a keď nadhodíte tému, dostanete také múdre vysvetlenia, že "amfetamín sa dá vyrobiť na 10 spôsobov." Poviete mi, že amfetamín bude amfetamínom, aj keď to urobíte iným spôsobom. Na to už neexistuje odpoveď.
Takže výmenou za situáciu, v ktorej ste sa ocitli, keď ste to napísali... by som teraz všetkým registrovaným obyvateľom Mos Eisley zaškrtil hrdlo.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Mám otázku. Sú tieto kryštáliky, ktoré sa objavujú v spodnej sivej vrstve základného roztoku P2NP, ktorý nezreagoval? Je to zvláštne, objavili sa práve v čase, keď som mal aktívnu reakciu asi dve hodiny, dlhšie ako zvyčajne. (Zvyčajne nechávam uplynúť pol hodiny, kým pokračujem v bazifikácii)
Mbe7K4YxDr

Výsledný výťažok bol veľmi vysoký (75 %, viac alebo menej) a myslím, že konečný vzhľad je celkom uspokojivý.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ahoj priateľu... áno, ako hovorí náš priateľ Gpatton, tie kryštáliky sú soli, v tomto prípade sú to sodné soli, ktoré sa tvoria vo vrstve bahna, keď bolo pri vysokých teplotách a potom došlo k rýchlemu poklesu teploty, vidíš, je normálne ich vidieť, keď sa splnia tie podmienky, ktoré vysvetľuješ. Pre ostatné výsledok vyzerá dobre... zdravie a radosť brat!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ďakujeme za odpoveď! V poslednom čase sa zameriavam na TEK, pričom dbám na teplotu a snažím sa, aby nikdy nedosiahla 60-65 ºC. A to sa mi podarilo zmeniť hru. Výnosy a kvalita sa výrazne zlepšili.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ahoj chlapci, túto syntézu som úspešne dokončil niekoľkokrát s veľmi dobrými výsledkami. Žiaľ, ruší ma zápach izopropanolu. Čo s etylacetátom? Je možné nahradiť izoetán etylacetátom? Vopred vám ďakujem, milá komunita.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
áno, táto syntéza funguje dokonale s etylacetátom, len použite menej kyseliny octovej ako pri izopropanole, inak bude všetko v poriadku.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Bude to fungovať pre MDfenylacetón? Ak nie, môže mi niekto odporučiť postup na syntézu MDA zo safrolu? vopred ďakujem.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
So syntézou som nemal žiadne problémy až do bodu, keď som mal z voľnej bázy urobiť soľ pridaním kyseliny sírovej na 6 PH.
Z odobratia vrchnej vrstvy zmesi IPA, P2NP, GAA, NaHO a Hg/Al som získal číru žltú amfetamínovú freebázu. Amfetamín freebase mal približne 9 PH a pridaním kyseliny sírovej spolu s 20 ml acetónu som ho znížil na 6~ PH, ale amfetamín freebase sa ešte nezmenil na soľ/pastu a je stále tekutý.

Zdá sa, že soľ je asi po 5 ml plniacej čiary a freebase amfetamín siaha asi po 135 ml plniacej čiary. Použil som 10 g p2np.

Má niekto predstavu, čo sa tu pokazilo? Môžem svoju zmes ešte premeniť na amfetamín sulfát, alebo je produkt odpad?

Podotýkam, že som použil vodu Fiji namiesto deionizovanej alebo destilovanej vody, pretože som nenašiel žiadnu destilovanú. Zdá sa, že to reakciu vôbec neovplyvnilo, ale mohlo by to byť príčinou? Taktiež som nesušil voľnú bázu pomocou síranu horečnatého, pretože som nemal žiadne
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. pravdepodobne je váš amfetamín sulfát rozpustený vo vode.

Bol amfetamínový olej (voľná báza) rozpustený v niečom?
Môžete načítať fotku vášho výrobku? Pokúsim sa vám pomôcť.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Myslím si, že amfibázu freebase rozpustil v IPA (podľa videa higgs bosson). Pridal som ešte trochu acetónu a začalo to mať zakalenú bielu farbu, čo predpokladám, že je dobré, ale zmes nezhustne (možno kvôli prítomnosti vody?).
Toto je moja amfetamínová freebase zmes po zhruba 12 hodinách, keď som ju nechal cez noc. Farba sa zmenila z veľmi svetložltej na túto tmavožltú.
QDTQKViszn


Takto to vyzerá po tom, ako som do zmesi pridal ešte trochu acetónu
5xPkfXUeBd


Mám do zmesi pridávať acetón? Existuje nejaký jednoduchý spôsob, ako odstrániť vodu v tomto bode?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Ak sa váš voľný základ po pridaní kyseliny/acetónu nezakalí, môžete ho extrahovať i nejakým silne nepolárnym rozpúšťadlom, ako je hexán alebo petroléter. Ak ste už neutralizovali celý roztok, pridajte trochu koncentrovanejší roztok NaOH a trochu uvedeného rozpúšťadla. Po extrakcii ju prelejte do úzkeho valca a mali by ste vidieť 3 vrstvy kvapalnej fázy. Horná vrstva - číra by mala obsahovať hexán + amfetamínovú voľnú bázu a veľmi málo acetónu, stredná vrstva - žltá je IPA + zvyšky voľnej bázy zmiešané so všetkými polárnymi nečistotami a acetónom, spodná je samozrejme alkalický vodný roztok NaOH. Vezmite hornú vrstvu hexánu a extrakciu niekoľkokrát zopakujte. Freebase určite neprejde až do hexánu v jednom cykle, pretože je rozpustná v oboch. Potom môžete získaný hexánový roztok freebázy zriediť acetónom a znovu sa pokúsiť vyzrážať soľ. Raz som mal nejakú posratú IPA, ktorá, ako sa neskôr ukázalo, má zhruba 82 % namiesto 99,5 % a tiež som ju nesušil, lebo idk prečo. Aj moja titrácia freebase vyzerala rovnako ako tá tvoja a tento postup, ktorý som spomínal vyššie, mi pomohol získať niekoľko celkom dobre vyčistených solí.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vyzerá to správne, @jazzthatguy. Pravdepodobne máte mokrý IPA a mokrý je kľúčom vášho problému.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň, vyrobil som 2 ml sulf 98 % v 50 ml acetónu, ale výsledný produkt má príšerný zápach acetónu.
Myslíte si, že by mohlo byť dobré použiť IPA namiesto acetónu? Aké by mali byť množstvá?
Existuje nejaký iný produkt okrem IPA alebo acetónu, ktorý by znížil tento silný zápach?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Čo môžeme urobiť, aby sme oddelili IPA od voľného základového oleja?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Prepáčte, mám otázku,
Robil som syntézu a redukčná reakcia sa nezačala, tak som si myslel, že je to zlé. Nechal som to bokom, ale po 2 hodinách som sa vrátil a reagovalo to.
Mohla sa reakcia nejako pokaziť, keď som ju nesledoval?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A ďalšou otázkou je, ako dlho má reagovať,
Pretože po 30 alebo 40 minútach začne teplota klesať pod 40 stupňov a nie som si istý, či to ešte niečo robí.
Ďakujem
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dokončenie reakcie môžete skontrolovať pomocou TLC, platne si môžete jednoducho vyrobiť alebo kúpiť. skontrolujete prítomnosť/koncentráciu surovín.
Alebo refluxom udržíte reakciu v chode, keď sa ochladí vrchol, kým nezmizne Al. pozor na teplotu.
 
Top