Sinteza MDMA iz piperonilmetilketona (PMK/MDP2P) z mravljično kislino

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Super hvala!
Ali bi to metodo lahko varno povečali? npr. 10x ali 20x?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
koliko etra bi potrebovali ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Še več. Vendar bi raje uredil razmerja, odvisno od tega, koliko PMK naredite. Za velik in majhen obseg se lahko razmerja razlikujejo, poleg tega je še nekaj značilnosti, kot je vsebnost vode v topilih. Če imaš vse reagente, sem pripravljen pomagati v PM, rezultate pa lahko objaviš tukaj, če želiš
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u lahko poskusite najti tudi metilamonijev format (suh), vendar niste prepričani, ali je zdaj na voljo.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Dober dan najprej in predvsem vam
mravljinčna kislina + amonijev karbonat ( amonijev format )
Ali lahko to reagira z metanolom za želeni metilamonijev format?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kolikšen je končno izkoristek te sinteze?
Hvala.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
toda brezvodna mravljinčna kislina bi delovala?
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
neverjetna hvala. Želel bi narediti 90-100 g pmk. Reagentov še nimam , čakam na druge za amfetamin sulfat, potem se bom lotil reagentov, potrebnih za to. Obvestil vas bom in dokumentiral oba sinteta in objavil tukaj za vse.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Prvič bom naredil velikost sintetskega dela, kot je navedeno zgoraj, da bi bolje razumel/izkusil , potem pa bi želel narediti 10x.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Če na 1 g olja dobimo izkoristek 1 g soli, je to dober rezultat, vendar precej manjši.
Da, katalizira proces.
Pišite mi v PM, ko boste pripravljeni
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kakšne so prostorninske mere vsakega od njih?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
prosim, brat... prijazno objavite tukaj rezultate in postopek... želim poskusiti tudi to metodo, ker pa ni veliko jasnih informacij, bi bilo freat, če nam lahko pomagate.
 

ADATA

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ali se lahko zdravilo 28281-49-4 uporablja kot PMK?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Reakcijska shema:
Kaj pomeni NMF?
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ali ste poskusili to?
Ali lahko z nami delite nekaj rezultatov? Odločam se, katero pot izbrati, vendar je premalo informacij...
Hvala!
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ali mi lahko kdo razloži navodili 5 in 6? Ali lahko Somenone razloži z več podrobnostmi?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
5. Po zmanjšanju prostornine organskega topila smo preostali ostanek obdelali s plinskim vodikovim kloridom, da smo dobili želatinasto rjavo oborino nečistega MDMA hidroklorida.

Organska topila lahko večinoma izhlapevajo z nizkim segrevanjem. To pomeni, da z blagim segrevanjem zmanjšate prostornino preostale raztopine. Ko vam ostane približno polovica prvotne prostornine, pripravite generator plina HCl. To storite tako, da koncentrirano žveplovo kislino kapljate na kuhinjsko sol in nastale hlape (suh HCl plin) skozi cevko spustite v raztopino, da se naredijo mehurčki. Podroben opis, kako izdelati plinski generator HCl, najdete na tem forumu v rubriki "laboratorijske tehnike".
Ko plin HCl v raztopini naredi mehurčke, nastane rjav gel: to je izdelek. Ko se med mehurčkanjem plina v raztopino ne tvori več glika, je reakcija končana in rjavo gliko lahko filtrirate.

6. Surovo sol, raztopljeno v vrelem metanolu, smo dodali ohlajenemu acetonu, da je nastal kristalinični produkt.

Surova sol" je rjava sluz. Med mešanjem jo vlijte v nekaj vrelega metanola. Ko je vse raztopljeno, pustite, da se malo ohladi, nato pa mešanico prelijte v ledeno hladen aceton. ZDAJ boste dobili lepe kristale MDMA.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Poleg tega, preden vse zlijete v ledeno hladen aceton, se prepričajte, da je temperatura precej pod 50 stopinj C. Aceton vre pri 56 stopinjah, in če vanj zlijete vrelo vročo raztopino ...
NW6SuXIVH3
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
ali mi lahko, prosim, razložite več o cilled acetonu? ali ne bi bilo dovolj, če bi dali goo v nasičeno raztopino topila, počakajte, da se kristalizira?
tnx!
 
Top