Sinteza metamfetamina iz P2P z redukcijo z NaBH4. Srednja stopnja.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po številnih preskusih z uporabo metilamin HCL na podlagi te metode bom z vami delil najboljši način, ki sem ga našel za pridobivanje metamfetaminske proste baze v velikem obsegu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanola
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Brezvodni natrijev sulfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilirane vode
  • 7 litrov DCM

- Reaktor napolnite s 14 l metanola
- Med mešanjem raztopimo metilamin HCL
- Temperaturo reaktorja nastavite na 0C (ne na temperaturo zmesi) in dodajte NaOH, temperatura se bo povečala
- Ko se temperatura vrne na 20 C, dodajte P2P, temperatura se bo povečala, mešajte od 45 min do 1 ure
- Dodajte 252 g brezvodnega natrijevega sulfata
- Ko temperatura zmesi doseže 8C, začnite po delih dodajati NaBH4, ki ne sme preseči 20C
- Ko je dodan ves NaBH4, pustite, da se mešanica meša pri temperaturi 20C približno 2 uri, dokler ne preneha mehurčkati
- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem 5 minut
- Dodajte DCM in mešajte 10 min
- Prenehajte mešati in pustite, da se plasti ločijo
- Spodnjo plast obdržite, zgornjo pa zavrzite (ni koristno ekstrahirati te vodne faze).
- V ohranjeno plast dodajte 200 g brezvodnega natrijevega sulfata in jo premešajte
- filtrirajte v Buchnerjevem lijaku
- Izparite DCM
- Dobimo čisto in smrdljivo metamfetaminsko bazo

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Rad bi vprašal o metilaminu HCL na seznamu. Ali naj metilamin HCL dodam neposredno ali ga pretvorim v brezmetilaminsko bazo (raztopino metanola) in ga nato dodam?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ali je pri tej metodi BOSS poleg težave z vodo še kaj drugega, kar bo vplivalo na izkoristek?
Zakaj je izkoristek brezmetilne baze, ki ostane po izhlapevanju DCM, le 50 %?
Ali je kaj, na kar bi moral biti pozoren in česar še nisem opazil? Prosim, pomagajte mi~~

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ali je MDP2P, pridobljen s to metodo, primeren za izdelavo metamfetamina?

Če je primerno, ali se ekstrahirana prosta baza metamfetamina neposredno zakisa in kristalizira?
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Katere vrste kristalov kristalizirajo po mešanju z L-vinsko kislino?
Levometamfetamin?

Ali lahko preostala tekoča d-metil prosta baza (PH12~13) po vakuumski filtraciji po zakisanju rekristalizira v D-metilamfetamin? Če je tako, kakšen pristop naj uporabim?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Katere vrste kristalov kristalizirajo po mešanju z L-vinsko kislino?
Levometamfetamin?
Da in vinski.

Ali lahko preostala tekoča d-metil prosta baza (PH12~13) po vakuumski filtraciji po zakisanju rekristalizira v D-metilamfetamin? Če da, kakšen pristop naj uporabim?
Preberite postopek, prosim, je podrobno opisan in ni na ta način.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Pozdravljeni, BOSS, pozorno sem prebral vsako objavo in področje za odgovore. Zanima me, ali je moj projektni načrt pravilen in izvedljiv.
Naredite olje BMK -> Uporabite svojo metodo za izdelavo proste baze metamfetamina -> Ločevanje vinske kisline -> Pridobite (L ali D) prosto metilno bazo -> Dodajte NaOH za zvišanje pH (12 ~ 13) -> (Kateri koraki so potrebni v tem času Kisanje za pridobitev kristalov), morda tega nisem opazil, vendar ne vem, katera metoda je v tem času najprimernejša za kisanje in kristalizacijo. Ali vas lahko prosim za odgovor?
Hvala.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni .
Za raztopino metilamina sem v metanolu zmešal metilamin hidroklorid + naoh + mgso4 , opazil sem majhno toplotno reakcijo, vendar imam po 24 urah na dnu veliko trdne snovi, morda nereagirani metilamin hidroklorid in naoh.
Ali menite, da moram po reakciji metilamin hidroklorida z naohom dodati mgso4 ?
Hvala,
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da, potrebujete ga za sušenje vode, ki nastane pri reakciji. Trdno snov lahko filtrirate.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Da, vem, reakcija je občutljiva na vodo, moja težava je, da sem mgso4 dodal hkrati z metilaminom in naohom, ne tako kot vaš protokol, dodal ste ga po reakciji metilamin hcl naoh, ali mislite, da sem naredil napako, na dnu imam veliko prahu, morda nereagiral metilamin hcl, hvala za vaš odgovor.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Mislim, da govorite o NaCL, ki nastaja pri izdelavi proste metilaminske baze, ki jo je treba filtrirati.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Ali je kdo to povečal?
kakšne bi bile meritve za metanol/metilamin pri 5000 g p2p sinteze?
Sedanje razmerje 36 litrov se zdi pretirano ubijalsko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, sorazmerno povečajte obseg. Ne priporočam vam, da izdelujete velike serije, če še niste poskusili v majhnem obsegu.
 
Top