Sinteza metamfetamina iz P2P prek aluminijevega amalgama

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ko aceton kapljično kapljate, se iz njega izloči bel barvni oblak? Kot prah.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Zakaj moje stvari postanejo slane? Ali lahko kamnina rekristalizira?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Postopek je bil izveden dvakrat, prvič ni uspel (menim, da zaradi neuspešnega aluminijastega amalgama)
Pri drugem postopku je bil uporabljen naslednji postopek:

1. 10 gr folije, razrezane na 3x3 cm, smo amalgamirali v raztopini 200 mg živosrebrovega klorida v 400 ml tople vode, dokler raztopina ni postala siva in so na površini nastali mehurčki.
2. Vodo smo dekantirali in aluminijev amalgam dvakrat splaknili z 250 ml hladne vode.
3. Aluminijskemu amalgamu smo hitro dodali naslednje: 43 ml 40-odstotne vodne raztopine metilamina, 100 ml IPA, 13,4 ml P2P in nato še 100 ml IPA.
4. Koščke aluminija smo s paličico potolkli tako, da so ostali pod površino tekočine. Mehurčki so hitro nastali in temperatura se je dvignila. Bučko smo potopili v hladno vodno kopel, ko je temperatura presegla 50 °C.
5. Po dveh urah je bila večina aluminija porabljena, zato je bilo med mešanjem dodanih 20 ml 25 % raztopine natrijevega hidroksida, pri čemer je bilo treba paziti, da temperatura ne preseže 50 C, po treh urah pa je bilo dodanih še 20 ml 25 % raztopine natrijevega hidroksida (5 gr natrijevega hidroksida v 20 ml vode).
6. Reakcijo smo mešali čez noč na sobni temperaturi, nato smo pustili, da se usede
7. Bistro plast smo dekantirali in shranili, nato smo sivi usedlini dodali 100 ml IPA, mešali še eno uro, nato smo dekantirali plast IPA, ko so se delci usedli. Aluminijasto blato smo nato vakuumsko filtrirali in sprali z 2x 50 ml metanola, nato pa smo vse dekantate in filtrat shranili
8. Izperemo s 75 ml slanice (25-odstotna raztopina natrijevega klorida v vodi), nato 15 minut sušimo z natrijevim sulfatom ob magnetnem mešanju, nato filtriramo
9. Raztopino segrejemo na 110 C, da odstranimo vsa topila
10. v meto proste baze dodamo 150 ml etanola, nato dodamo HCl v raztopini IPA do ph 6
11. Kristale filtrirajte


Iz postopka smo pridobili kristale, nekoliko grenke, slane kristale.
Tališče kristala je zelo visoko, po segrevanju se ne bi prevrnil po foliji, čeprav sta insuflacija in oralno oba zelo psihoaktivna z dobrimi povratnimi informacijami.
Na kristalih bomo izvedli ekstrakcijo A/B, da bi videli, ali lahko izločimo vse, zaradi česar ima kristal visoko tališče

5qwMbvjhVm


W5oTLQxCDp



Beli kristali, ki smo jih filtrirali in posušili:

9FfQP8nTBU


Po rekristalizaciji z enim topilom:

EjITmWi5cx


Kaj je povzročilo, da ima kristal visoko temperaturo taljenja?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ta metoda je dobra?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Fantje, imate tako lepo drago opremo, zakaj si, za vraga, ne priskrbite spodobnih Al-granul, ampak uporabite jebeno folijo? Moj Al/Hgs ni nikoli dobro deloval, dokler nisem začel uporabljati granul, potem pa kot čar! Stvari so poceni in nepregledane. Ne uporabljajte folije. Če res hočeš, poskusi pozneje s folijo, ampak če imaš dobro mešalko, kot jo imaš ti - folija nima nobenega smisla, ampak zajebava vse. Če nimate dobrega mešalnika, je to izgovor, vendar ne, raje ne. Tega ne govorim samo jaz, ampak si oglejte stare tabele, na koncu vam vsi pravijo, da uporabite "dober Al", kar pomeni, da ne smete uporabljati folije.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
definitivno bo šlo z aluminijastimi obrati naprej, je potrdil test folije z aluminijevim metoksidom.
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
hej org, kakšno velikost granul priporočate? imam 0,6-1,2 mm, so te dobre?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jasno, če je njegova čistost visoka, recimo 99,999... ali boljša. Moja zrnca so velika od 0,5 do 2 mm in vsebujejo 99,99999 % Al. Prav tako ni pomembno, ali so sferične ali grobe, grobe potrebujejo malo manj časa zaradi večje površine. Ali Al-odrezki, ki so bolj ali manj to, kar dobite pri vrtanju lukenj v kovino, mislim na odpadke.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Uporaba debelejše folije pri serijah s prostornino 10 l in več, zlasti pri tlačni posodi, se odlično obnese.
1 bar 10 temp višje, predlagajte nitro namesto metilamina, vendar ga obvezno izperite z nasičenim NaCL in sodo bikarbono, če se meta/nitro topilu doda lug, vam prihrani destilacijo, če uporabite heksan.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosim, kako naj preverim, ali je to topilo P2P, prosim, ali mi lahko tukajšnji prijatelji pomagajo
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kakšno topilo? Zadnjič sem P2P videl prodajati kot del mešanice topil, šlo je za posebno topilo za tetovaže, ki sčasoma zbledijo. Pred davnimi časi. Torej verjetno ni. P2P.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Sem prodal p2p vas zanima?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ali je pri združitvi kakšen razlog, zakaj traja 15 minut? Ker se mi zdi, da sem uporabil preveč živosrebrovega 2 nitrata in sem ga moral ustaviti v 5min, ali je to težava?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ni težav. Ko je aluminij amalgamiran, je pripravljen. In to lahko vidite.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Zahvaljujemo se vam.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Obdelava Al/Hg je lahko neprijetna. Zakaj vsi dekantirajo, filtrirajo ali ekstrahirajo mulj?
V buchnerjevem lijaku lahko filtrirate skozi celit. s tem preprečite zamašitev filtra.

Po mojem mnenju je najboljše, če po končani reakciji dodate vodo in NaOH za bazifikacijo, nato pa izdelek destilirate s paro.

Ni se treba ukvarjati z usedlino. Po parni destilaciji se ga preprosto znebite in delate z lepo čisto raztopino.

Bodite previdni, saj se včasih s parnim destilatom pojavijo kroglice kovinskega živega srebra. Tudi tega se znebite.

Al/Hg ni tako slab, ko se ga navadite.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kaj lahko nadomesti živosrebrov klorid
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Deluje katerakoli živosrebrova sol, nitrat, sulfat katerakoli. Vendar mora biti živosrebrna, galijeva NE deluje.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Z nitrom res ni tako, čeprav se pri segrevanju začne ena reakcija. verjetno hidrogeniranje.
pri metilaminu ne vem.

Še vedno moram poskusiti s štirimi oblikami galinstana.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ali tekoče živo srebro deluje
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko za amalgam uporabimo živosrebrovo tekočino ?
živo srebro, ki se uporablja v termometrih ?
 
Top