aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Siparişim nerede? 100g kokain sipariş ettim sadece 98.5g aldım valentino kartelinden eroin sipariş ettim ve hala almadım????? oturumda ona mesaj atıyordum. e-postalar aracılığıyla cevap yok!

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Şimdiye kadar dolandırdığı toplam paranın bir listesini yapmalıyız... Özür dilerim kardeşim.

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
İşte distribütör ve benim sohbetimiz. Bir hesabı olması durumunda bunu da doğrulayabilir
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Laboratuvar testini ekledikten sonra, sipariş kanıtını da ekleyebilir misiniz? Yani bunu doğrudan aaron'dan nasıl sipariş ettiğinize dair ekran görüntüsü (TXID, cüzdan adresi)

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Başkalarını dolandıran bir kişi, var olan en kötü pislik türüdür. Dışarı çıkın ve dürüst işler yaparak paranızı kazanın. Bu tür insanlar narsisttir ve yaptıkları yanlışlar için pişmanlık bile duymazlar... sanki dünya onlara bir şey borçluymuş gibi. Ya da hayatları boktan olduğu için dünyaya kızgındırlar. Hayatının boktan olması senin KENDİ SUÇUN seni lanet olası ezik.

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Buna tamamen katılıyoruz, bu sorunları gidermek için tüm kaynaklarımızı kullanarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, kendine iyi bak kardeşim.

View previous replies…

Cranston

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bunu gerçekten retorik bir soru olarak sormuyorsunuz, değil mi? Kurutma kağıdı, üzerine ne koyarsanız koyun zarar veremez!

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
GÜNCELLEME.

Bu Gönderiyi yaptıktan sonra kendisiyle iletişime geçtim.

Benden işlemin kanıtını ve Aaronstevens ile tutuklanmadan önce yaptığım ve siparişimin verildiği iddia edilen görüşmeyi göndermemi istedi.

Taleplerini yerine getirdim ve elimdeki tüm kanıtları kendisine sundum ki bence bunlar fazlasıyla yeterliydi.
Ama o zamandan beri cevap vermedi.
Ve bu konuşmamız 8 Ekim'de gerçekleşti.

Hassas bilgiler içerdiği için burada yayınlamayacağımdan , aaronstevens ile yaptığım konuşmaları gerekirse size de memnuniyetle iletirim @HEISENBERG

Tüm bu durumdan ne çıkaracağımı bilmiyorum.
Kafam karışık, kuşkuluyum ve kendimi mahvolmuş hissediyorum ve aaronstevens tarafından bunların herhangi birini çözmek için bir bok yapıldığını hissetmiyorum.

En azından bekleyen herkese günlük bir güncelleme yapma nezaketini göstermesi gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü atp olarak ben zaten zihinsel olarak paramın herkesinkiyle birlikte çoktan gitmiş olduğu gerçeğine hazırım.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666

Kesinlikle katılıyorum.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Artık güvenebileceğiniz kimse yok. @HEISENBERG - Ben olsam bu kullanıcının ve "valentino cartell "in tüm izlerini silerdim.

Adam tutuklandıysa, hesaplarına hala nasıl erişilebiliyor? Tüm Oturum vardiyası da tam bir baş belasıydı - ağla bana nehir, bu piçler bir zamanlar oldukları kuruluş DEĞİL.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bunu gördüğüm için çok hayal kırıklığına uğradım çünkü bu isyancı @aaronstevens ile iyi bir konuşma üzerine iyi bir ilişkim vardı. Onun hakkında sevmediğim tek şey, benim için kırmızı bayrak olan kimseye güvenemiyor gibi görünmesiydi. Bu platformdaki insanlar dolandırıcılığa göz yummuyor ve umarım eylemleri kimsenin büyük bir kayıp yaşamasına neden olmamıştır.

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
-Onun hakkında sevmediğim tek şey, benim için kırmızı bayrak olan kimseye güvenemiyor gibi görünmesiydi ...

-Ağustos sonunda katılan bir hesaptan bahsediyor. Kaç tane hesabın var dostum?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Sorununuz nedir? marty€mcfly burada normal bir üye. Tavrınızın nesi var, hepimiz burada sadece durumu tartışmak ve değerlendirmek için toplanıyoruz, daha fazla olumsuzluğa gerek yok!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Aaronstevens yasaklandı, görünüşe göre herhangi bir sorunu çözmeyecekti.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Tüm yorumlarını ve eşyalarını kaldırmak mümkün mü? Bağlantılardan bahsedilen pek çok yer var - onu basitçe temizlemek güzel olurdu ...

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Umarım kimse bu diyaloğa kanmaz. Bu hesapların hepsi aynı kişi tarafından yapılmış. Sözde alıcılar ve satıcılar arasındaki konuşmaların tamamı tek bir kişiye ait.

Bu site dışında Valentino kartelini hiç duymamış olmam çok komik. Mighty şüpheli bir şekilde herkesin isteyebileceği her türlü ürünü de sunuyor. Her zaman genellikle üç meth veya eroinden biri Belki esrar ve mdma ama kesinlikle bir web sitesinde yayınlayan mevcut ürünlerin bu kadar büyük bir listesine sahip bir kartel yok ve Sizinle iş yapmaktan ve böyle harika bir müşteri hizmeti sunmaktan çok mutlu. L o l

View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Anlamıyorum, hesap şimdi yasaklandı mı?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Düşük bilgi ve kulaktan dolma bilgileri bir araya getiriyorsunuz :) Bu başlıkta gerçek kullanıcılar/alıcılar var

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Kahretsin, çok yazık. Onlardan 3 hafta önce bir sipariş vermiştim ve her şey yolundaydı. Bunu görmeden önce başka bir siparişe bakıyordum, her ihtimale karşı burayı kontrol ettiğime sevindim.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Ne yazık ki aaronstevens ile aynı kötü deneyimleri yaşadım! bu arada, aaronstevens'in çok akıllıca bir dolandırıcılık olduğunu da düşünüyorum!
Başlangıçta çeşitli şeylerin küçük test alımlarıyla her şey yolundaydı!
iletişim her zaman son derece profesyoneldi, şimdi bunun sadece belirli bir "güven" seviyesi oluşturmak için "güzel sözler" olduğunu da biliyorum!
Bir kilo kuru amfetamin sipariş ettim!
ama son alışverişimde beni düzgünce becerdi!
Ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı bb-market emanetini son satın alma işleminde kullanmak zorunda kaldım (bunlardan biri monero!)
en büyük hata neydi!!!
Bakın 4 hafta bekledikten sonra ne aldım!
Sanırım yüklediğim resimler kendileri için konuşuyor!
Hayatım boyunca çok pislik gördüm ama bu daha öncekileri gölgede bırakır!
Dolandırıcılığı bildirmek ve soruna bir çözüm bulmak için hemen Aaron Stevens ile iletişime geçtim, önceki iletişim her zaman çok "profesyonel" olduğu için ikisini de mutlu edecek bir çözüm bulacaklarını düşündüm! Kısacası, daha Ama yine "güzel sözler" ve "özürler" duymadınız!
Sonra aaronstevens bir hayalet gibi ortadan kayboldu!
Herhangi bir şüphe ortaya çıkarsa, forum yöneticisine aaronstevens ile olan e-posta geçmişimi de kanıt olarak sunacağım!

Sonrasında her zaman daha akıllısın
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR

View previous replies…

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
H sipariş ettiğinizi söylediğiniz kısmı kaçırıyorum o_O Bunun sipariş ettiğiniz amfetamin olması mı gerekiyor?

Yerdeki toprağa benziyor, öyle mi?

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Imaoo, wtf bu 😭🤣
En azından bana hiçbir şey göndermeme ve sadece paramı alma nezaketini gösterdi. Bu çok saygısızca.
Bu amfetamin mi? Çünkü daha önce hiç bu renkte amfetamin görmemiştim.
Eroine benziyor.

K1tty

Vacation
Resident
Reaction score
24
Böyle bir şey yüzünden tutuklandığınızı hayal edin o_O

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Kaybınız için çok üzgünüm! Bu konunun ne kadar karışık bir hale geldiği çılgınca!

View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bunun için bir hesap dolandırıldığında bile paranızı geri almanın yolları var! Ancak sertifikalı ve saygın olanlarla anlaşmanız gerekir! Yanlış yapamazsınız.

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Evet, emanet kesinlikle bunu önleyebilirdi ancak platformun sorunları anlamasına yardımcı olmak ve düzeltmek alıcıların görevidir. Bu şekilde dolandırılırsanız, bunun için ~platformda evet~ bir departman var, ancak şartları ihlal eden ve başka bir şekilde önlenebilecek bir iddianın yasal olması gerekiyor.

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
tamam bu da ne şi̇mdi̇ lmao bu her ne i̇se özür di̇leri̇m bu çok kötü komi̇k yi̇ne dolandiricilik bi̇r şey ama posta kutunuza siçmak başka bi̇r şey

Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.