Biohackers. Ücretsiz mephedrone örnekleri. Ölü damlalar

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Sizin için New York'ta küçük bir madde yüzdesi karşılığında çalışabilirim. Güven inşa etmek için çalışırdım. Burada kullanılmayan dev bir pazar var.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
BB ekibi yeni çalışanlar arıyor.

Gereklilikler:
- 50g miktarında ölü mephedrone damlası alın (başlangıçta minimum parti).
- Her biri 2 gr'lık 25 paket halinde paketleyin.
- 25 ölü damlayı güvenli yerlerde saklayın.

Koşullar:
Gerekli depozito €100
Ürün satıldıktan sonra, yüklenici satılan her başarılı ölü damla için 15 € alacaktır
15*25=375 euro +100 euro depozito.

İş her zaman orada. Bizimle sadece birkaç saatinizi ayırarak günde 300 Euro'dan kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen özel mesajlarla benimle iletişime geçin. @HEISENBERG @Madre

View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Bu, ABD'ye gönderim yapacağınız anlamına mı geliyor ve burada zaten müşterileriniz var mı?

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Fed mi? Lol, ben sadece bana teslim etmem için müşteri sağlayıp sağlamadıklarını soruyorum. Bana işler böyle yürüyor gibi geliyor. İşleri nasıl yaptıklarını anladığımdan emin değilim. Günde 300 avroya kadar kazanacağımı söylediler, ben de bunun nasıl mümkün olduğunu soruyordum. Onlara bir sipariş veriyorlar ve sonra ben ürünü teslim ediyor muyum? Fed lol 2014'ten beri sahnedeyim, onlara bir soru sorarken senin saçmalıklarına ihtiyacım yok. Nasıl çalıştığı hakkında

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Biohackers bana cömert bir ücretsiz 4MMC örneği gönderdi. Teslimat hızlıydı. Getyourdrugstested.com'a götürdüm ve FTIR testi yaptırdım. Safmış. Kendiniz görün, kod kelimesi 'Saskatoon'

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
bu ilginç, benimki biraz farklı görünüyordu, o sitede aynı güne ait 4 farklı fotoğraf var ve birbirlerinden farklı görünüyorlar. sadece 2 tanesi benim örneğime benziyor.

Elimdekinin mephedrone olmadığından %100 eminim ve eğer öyleyse, bu şimdiye kadar yaptığım en kötü 4mmc idi, kirli 3cmc'den daha zayıftı

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
GÜNCELLEME:

SSS'lerini okudum ve FTIR makineleri yapısal olarak benzer analogları ve kataloglarında olmayan yeni veya nadir maddeleri ayırt edemiyor (örneğin çok nadir bulunan 4mec gibi)

Yani bu test gerçekten bir şey kanıtlamadı, yanlış bir sonuç olmalı

bu çöp mephedrone olamaz, tüm yönleriyle 4mec'e benziyor ve %40 saf meph'in yanına bile yaklaşamıyor

View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Tamam dostum! BioHackers'tan ÜCRETSİZ olarak aldığınız ürünün ihtiyaçlarınızı nasıl karşılamadığına dair 100 mesaj yazmanız gerçekten gerekli mi? Anladık, istediğinizi alamadınız, ancak BEDAVA aldığınız şeyler hakkında şikayet edecek konumda mısınız? Eğer her zaman birinci sınıf mal istiyor ve istediğinizi alıyorsanız, bunun her zaman bir bedeli vardır. Devam edin ve kendinize sizi tatmin edecek şeyler sağlayacak bir satıcı bulun. BioHackers ekibi zaten forumdaki herkese ücretsiz numune dağıtacak kadar cömert ve siz burada bundan şikayet ediyorsunuz. Kendini toparla dostum, açıklanamayan hayal kırıklığını bu işin dışında bırak.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Evet çünkü bu bir aldatmaca, neyi anlamıyorsunuz?

büyük bi̇r numune göndermeleri̇ cömert bi̇r davraniş ama bunu mephedrone olarak satmamalilar.

Bunu bir şey satın almayı dört gözle bekleyen insanlar için yapıyorum, iyi bir GERÇEK ürün satın almak isteseydim birinin bunu benim için yapmasını isterdim. bunu satın alsaydım çok kızardım, yaptığım şey birinin parasını kaybetmesini önlemeye çalışmak .

ben taahhütlü bi̇r yorumcuyum, reklamini yaptiklarini satan di̇ğer dürüst saticilara yardim edeceği̇m.

üst sinif malzeme i̇sti̇yorsam ve i̇stedi̇ği̇mi̇ alirsam fi̇yatinin 🤣🤣🤣

olacağini, yani̇ zaten almam gereken bi̇r şey i̇çi̇n daha fazla ödemem gerekeceği̇ni̇ mi̇ söylüyorsunuz?

eğer 4mmc olarak reklamı yapılıyorsa, 4mmc olmalıdır.

Bunu kullanıcılar için yapıyorum

bazi i̇nsanlar zaten hayal kirikliğina uğramiş durumda çünkü reklami yapilan bi̇r ürün almak i̇sti̇yorlar, zar zor çalişan bi̇r analog deği̇l.

ve evet, i̇hti̇yaçlarimi karşilayan bi̇r satici bulacağim ve onu seve seve tanitip müşteri̇leri̇ ona yönlendi̇receği̇m :)

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum, merak etmeyin. Ama her gün düzinelerce yorum bırakmak gerekli mi? Henüz yapmadıysanız bir inceleme bırakın ve klavyenizi bir değişiklik için dinlendirin.

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Saf haliyle amfetamin, birçok nedenden dolayı Avrupalı üreticilere satış için kârsız hale gelmiştir, ana nedenler bugünlerde BMK elde etmenin zorluğu ve aynı hammaddelerden daha fazla kâr elde etmenizi sağlayan alternatif metamfetamin üretimidir. Amfetaminin bugün piyasada olabilmesinin tek yolu onu seyreltmektir.

• Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
2008-2010 yıllarında RC projesiydi

weedwholesale

İngiltere ve Letonya'dan dünya çapında

Cristalius 3,4 MMC

saf kalite sınıfı A

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Peki ya UA?

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Reaction score
4
Merhaba, ben yeni bir üyeyim
Nasıl ücretsiz numune alabilirim?
(Slovakya)

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
alfa pvp

deneyin veya mdpv

Buna süper kok denir.
mtv)))

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
2
Tüm bu insanların numune almaktan şikayet ettiğini görüyorum...
Bu insanlar şanslı çünkü ne yazık ki yaklaşık 2 ay önce 100 gr için ödeme yaptım ve biohackers asla göndermedi, geçen güne kadar beni emanet olarak tuttu ve sonunda bu kadar uzun süre beklediğim için iptal ettim.

Başlangıçta bana ürünün orada olduğu söylendi, sonra aniden artık ellerinde kalmadı ve daha fazlasını sentezlemelerini beklemek zorunda kaldım, bu arada insanların numune aldığını ve burada yayınladığını görüyorum, şimdi kesinlikle bu örnekleri insanlara gönderemeyeceğini düşünüyorum çünkü ürünlerim için ödeme yaptım ve bekleme muamelesi görüyorum, çok sinirlendim ...

Kötü ürünlerle ilgili tüm bu yorumları görmek de beni bir çöpün ortaya çıkması için daha fazla beklemediğim için gerçekten minnettar etti,

Yönetim kurulu tarafından yoğun bir şekilde reklamı yapılan bir satıcı için çok daha iyi bir hizmet beklersiniz, kesinlikle dehşet verici.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Bunu duyduğuma üzüldüm dostum, tüm bu yorumları yazmaktaki amacım da buydu, insanları uyarmak.

Bir satıcı, reklamı bile yapılmayan bu kadar kötü bir ürün gönderiyorsa, bir şeyler var demektir.

neredeyse bir yıldır herkese 2g gönderiyorlar, belki de büyük miktarda boktan bir analog satın aldılar, neye sahip olduklarını çok iyi biliyorlar ve gitmesini istiyorlar, bu yüzden dağıtıyorlar.

paranızı geri aldığınıza sevindim ve umarım kararınızdan memnunsunuzdur, bana güvenin kaçırmadınız.

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Hey, Yunanistan'daki Atina şehrini deneyebilirsiniz, burada sizin için oyunu kolaylaştırabilirim

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Reaction score
3
1.8 İspanya'ya ücretsiz süper hızlı. Görünmez gibi güzel kamuflaj. Frost zamanı 4mmc'yi deniyorum (teoride). Bu ilaç korkunç, evet kahvede 30 mg ve bir satırda 20 sone tahmini, işlevsel. Ama yüksek gibi değil. Akşamdan sonra birkaç satır 60 mg deniyorum ve evet, kokainle karıştırılmış bir tür mdma gibi güzel yüksek, ama çok kısa, maibe 15 dakika ve korkunç bir özlem. Ciddi arkadaşıma söyle, bunu bıraksın. Maibe 100 mg oral masal için güzel, ve. Bundan bir yolculuk var, biraz satırlarda, bunun özlemiyle dışarı çıkıyorum. Sadece 3fmc'yi deniyorum, katinon etrafında konuşuyorum, ancak 3fmc'nin daha az euforia var ama daha fazla seks tahmini ve daha az özlem var. Bu hatlar evet sizi güzelleştiriyor ama etkisi çok kısa. Ve gördüğüm kadarıyla, kullandığım her şeyde stinulant yığını var. Keseliyorum ve söylüyorum, ama muhtemelen 200 ya da 150. Ve ben aşırı tahminler, bruxismo hissetmeye başlıyorum. Uyarıcılara karşı çok hassasım. Ve sonunda uykum geldi, bu beni çok şaşırttı, çünkü anfetamin kullanırsam 100 MG ile bütün gece uyumam... İmkansız gibi. Bu güzel bir şeydi. İspanya'dan saygın bir satıcıdan 1 gran 4mmc satın aldım. Ve EC'den analiz edildi, denedim ve aynı olup olmadığını söyledim. Çünkü bugün biraz kötü hissediyorum, ama bunun nedeni dün amanita muscaria mikrodozunun uyumaya yardımcı olması ve bu sabahki hislerim. Ya da maibe 4mmc'de normaldir, bunun toksik olduğunu düşünüyorum, piros gibi ve kath toksiktir, kötü günahlar ya da saçmalıklar olması gerekmez, onun doğaldır, ama 3fmc beni böyle hissettirmiyor Ertesi gün. Diğer 4mmc'yi denediğimde güncelleyeceğim.

Özlem ve kısa etki ile aynı, 4mmc'nin daha uzun bir etkiye sahip olmasını istiyorum ve yüksek daha uzundu ama bok korkunç kısaydı, güzel yüksek vit korkunç kısaydı. İnsanların bunu takıntılı bir şekilde yemelerini anlayabiliyorum.

Ifinuse hakkında daha fazla okumam gerek. Çizgiler yapmayın ve taş gibi kullanın. Ama kahretsin, eğer bu akşamdan kalmaya neden oluyorsa, sanırım benim ilacım değil, çünkü dün küçük dozlarda kullandım ve normalde hiçbir şeyle akşamdan kalma hissetmiyorum ve burnum tahriş olmuş gibi hissediyorum.

Sezgilerim bana 4mmc veya diğer katyoniklerin iyi olduğunu söylüyor, güzel görünüyor, biraz yakıyor, ama sanırım benim ilacım 4mmc değil ya da başka bir şekilde kullanmam gerekiyor, tek doz gibi, kapsül içinde. Dediğim gibi, amanita mikrodozu yüzünden kendimi kötü hissediyorum.

İyi evet ya da evet, maddelerin verdiği güzel his. Kötü olan ise kısa süreli etkisi ve aşağı yukarı kokain gibi aşermesi. Benim için iyi olan, kullandıktan sonra uyuyabilmemdi. Bu ilacın en büyük amacı buydu.

Analiz edilen diğer mefedronları denediğimde bunu rapor edeceğim.

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Reaction score
1
Sizde satılık A-PVP A-PHP A-PIHP var mı?