"BENİM" MDMA serbest baz kristalizasyonu

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Merhaba dostum. Prosedürünüzün bu kısmı hakkında birkaç sorum var

Karışımı su kaynayana kadar 112c'de mi bırakıyorsunuz yoksa sadece o sıcaklığa ulaşıp doğrudan kovaya mı döküyorsunuz?

Kovada yine soğuk aseton mu var?

Kalan suda çok fazla ürün kaybetmiyor musunuz?

Teşekkürler

View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
O kadar çok yöntem var ki insanların bile kafası karışıyor... Bu yöntemi kullandım ve işe yaramadı... bazıları soğuk aseton ile oda sıcaklığında kristalizasyon diyor... diğerleri ısıtarak olduğunu söylüyor

View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Shulgin şöyle yazıyor:

"Nihai tuzun aldığı asıl biçim, ilk kristalleşme anındaki sıcaklık ve konsantrasyona bağlıdır. Susuz olabilir ya da çeşitli hidratlı formlardan herhangi biri olabilir. Sadece susuz formun keskin bir mp'si vardır; yayınlanan raporlar 148-153 ° C aralığında olası tüm bir derecelik erime noktası değerlerini tanımlamaktadır. Çeşitli hidratlanmış polimorflar farklı kızılötesi spektrumlara sahiptir, ancak ısıtma hızına bağlı olan geniş mp'lere sahiptir."

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
kuru ipa ve ksilene dayalı bir test hazırladım... sanırım ksilenli olan üzerinde çalışmam gerekiyor.... şimdi yapacağım... tbc..,

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Dürüst olmak gerekirse, btcboss tarafından tarif edilen MDMA HCl + su aşırı doygunluk çözeltilerinin kristalizasyon yöntemini gerçekten beğendim.
Denedim ve belirli koşullar uygulanırsa mükemmel çalışıyor. Burası gerçekten sakin bir yer olmalı, hava akımı ve titreşim olmamalı.
Bir keresinde aptallık yaptım - kristalleşme devam ederken çamaşır makinesini açtım. Sonuç olarak kristaller pek hoş olmayan bir şekilde büyüdü ve bir tür "küçük"

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bu resmi kontrol edin lütfen, doğru sıcaklığın önemini oldukça iyi açıklıyor.
eğer çözeltinin sıcaklığı artarsa, doygunluk da artar.
Raoult yasalarını da okuyabilirsiniz. kısaca şöyle diyor: çözeltinin kaynama sıcaklığı doymuş tuzun molar miktarına bağlıdır. bu nedenle, @btcboss2022 tarafından önerilen 108C sıcaklık muhtemelen "boyut" grafiğinin en yüksek noktasına karşılık gelir.
diğer taraftan, safsızlıklar da kristalleşme merkezleri haline gelir, bu nedenle "kirli" çözelti size büyük kristaller taşımayacaktır.
SMGXYkfisz

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Tamam! Ama kum türünden kristaller mi alıyorsunuz?

Attachments

• 1ke4rsWEqu.jpg
    1ke4rsWEqu.jpg
    95.3 KB · Views: 225

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
nop: benim durumumda 3-5 x 7-10 mm civarında daha küçük kristaller elde ettim. sanırım titreşimlerden kaynaklandı.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
bunun da işe yarayabileceğini düşünüyorum hahah...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdma-ecstasy-purification-method.404/

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Ben de bu yöntemi denedim: raporumu burada bulabilirsiniz. Oldukça basit ve nispeten hızlı. Ayrıca, yüksek sıvı yüzdesi nedeniyle saflaştırma için oldukça iyi.
Yaklaşık 2-3 x 3-7 cm kristalleri büyütmek için hangi sıcaklık ve IPA hacminin kullanılacağından hala emin değilim.
Sezgisel olarak, IPA çözme sıcaklığının 36-40C civarında olması gerektiğini hissediyorum, bu da daha büyük hacim kullanmanıza, ardından RT'de veya normal soğutma kamerasında yavaş soğutmanıza izin verir. Muhtemelen bir fırsatta böyle bir "araştırma" yapmayı deneyeceğim.

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
. benim mdma'm böyle oldu
80 mg test ettim ve çok güçlü çıktım

Attachments

• G3tBD1RXEH.mp4
    15 MB · Views: 0
  • e1GJpWSYIo.mp4
    6 MB · Views: 0
  • MJtm8bdNsh.jpg
    MJtm8bdNsh.jpg
    4.2 MB · Views: 255

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Sadece 80 mg mı? S-izomeri yapıyor musunuz?

View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
MDMA'nın en iyi etkilerinin rasemik formunda olduğu bir gerçektir ;-)

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
Ölçekte 0,1 g sevincim için yeterliydi Birkaç doz sevinç yaptım ve tattım

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
S-izomerinin ne olduğunu biliyorum ve bunun daha güçlü değil, rasemattan çok daha farklı olduğuna inanıyorum.
Aynı zamanda sizden aldığım partiyi saflaştırdıktan ve kristalleştirdikten sonra bana S-izomer dünyasını açan aynı adama teslim ettim ve denediği en iyi ürün olduğunu söyledi.
Komik ama doğru.

Bazı kaynaklar MDMA için en iyi S:R oranının 2:1, diğerleri ise 1:2 olduğunu söylüyor. Muhtemelen zamanım olursa her iki seçeneği de kontrol etmeye çalışacağım.