Кокаин HCL за 3 марихуани с висок добив от китайски прекурсор?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Синтезът

Един от многото примери за продукта

Понастоящем това е нова идея в моето съзнание, но съотношението прекурсори/добив изглежда много по-ефикасно от това на предходното изкуство. Не съм го чел напоследък, но си спомням, че си мислех, че мога да елиминирам непрекъснатия процес, като го сменя с партиден процес, и си спомням, че проучвах и -40°С беше долният диапазон на сухия лед
Просто искам да започна диалог по темата и да я обсъдя с вас 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Може би все пак има нещо на лице, можете ли да обясните по-подробно какво искате да постигнете? Да синтезирате кокаин?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Очевидно е, че не аз. Някой, който има знанията и оборудването да направи такова нещо, би казал, че синтезирането му струва толкова, колкото и простото му купуване на улицата. За средностатистическия хобист би струвало лесно 20 пъти повече, за да стигне до този момент в синтеза на тропанов алкалоид. Притесненията на моите приятели са свързани най-вече с получаването му по пощата 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Готино е. Съгласен съм - синтезирането му ще струва много и до 2019 г. дори не беше възможно. Бих искал да мога да помогна на приятеля ви в неговата или нейната загриженост. Само една идея откъде да започнете: какво се казва в MSDS листа за химикала? Също така изпращачът от Alibaba би трябвало да има и други клиенти и отзиви. Опитът ми показва, че те знаят доста добре какви са рисковете, тъй като покупката има някаква защита и може да им навреди. Ако кажат, че няма проблем, тогава е добре.

Въпреки това няма ли да е готино да се синтезира кокаин в буболечка от дрожди? Биосинтеза, но крайният продукт е същият. Това е, което имам хора, които правят. Скоро това ще бъде реалност и ще бъде икономически изгодно.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
В MSDS се казва, че той е доста гаден и изисква цял костюм за работа с опасните вещества. Не виждам китайците да са твърде загрижени за американското законодателство. Това са корпорации и обвиняването на отделен китайски гражданин в американско престъпление би било безсмислено, ако не може да бъде екстрадиран. Тези химически заводи предлагат много директни прекурсори, но нямат никакви отзиви конкретно от американците. Наскоро видях няколко статии за това, че някакви учени са модифицирали с CRISPR австралийско тютюнево растение, за да биосинтезират кокаин. Ако използвате такива знания и оборудване, бихте могли да постъпите като китайците и просто да нарушите патента 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Неприятен химикал? Опасен костюм? Данг какво прави вашият "приятел"? Не отговаряйте той той. Звучи невероятно. Така че това, че е гаден, не означава, че ще предизвика проблем. Всичко зависи от продавача, който трябва да спазва изискванията за опаковане. Трябва да има голямо доверие към тях, за да се съобразят, или това, което си представям, че китайците ще направят, е просто да го етикетират като нещо различно и да кажат: "Не се притеснявай, не се притеснявай". Фактът, че няма американски отзиви, ми подсказва, че дори нямат приятели там, които да създадат фалшив отзив. Това звучи като no go amigo съжалявам да го кажа. Някакви други доставчици с прегледи? Може би не, което е сигурно потвърждение.


Напълно до това mon ami. Това е, което правим, само че няма патенти, нито пък може да има такива за естествено възникващ ген като този. Ако можеше да има, бихте ли искали да сте този, който подава заявка за патент и се опитва да го наложи? Забавен виц. Ха-ха.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Преди години се занимавах с отглеждане на гъби и четях за патентите. Вие сте дезинформирани. Един copy paste за вас;
е Ведомството за патенти и търговски марки на Съединените щати (USPTO) издава патенти за растения за нови и различни растения, произведени по безполов път, и патенти за полезност за изобретения, свързани с патенти, които отговарят на условията за издаване на патенти, включително гени, признаци, методи и растителни части. 25 август 2021 г.
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' патентна политика

Защита на растения и сортове растения | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP: В момента се работи по темата за химичните вещества и препарати. Напълно на висота и си спомням, когато създадоха разграничението, опитвайки се да адаптират инженерните патенти към биологията. Преди това беше случаят с Taq полимеразата, която след като беше продадена за 10 милиона, беше обявена за непатентоспособна, защото е естествен ген. Въпреки че едно ГМО растение може да бъде патентовано, защитата обхваща извършената работа, по същество уникалните качества на генома. Никой естествено срещащ се ген не може да бъде патентован, защото той е естествено срещащ се. Всичко това означава, че сте гражданин на САЩ, който спазва законите. Аз не съм. Юрисдикция на MFers! Изглежда, че скоро ще си отглеждам малко кокабак. Ако можем да го натоварим с THC и гени на пейот, ще бъде перфектно. Намираш ли се? Как ще го наречем? Гласувам за maricocabaccoyote.

Би било готино да се опитаме да патентоваме организъм, който произвежда кокаин. Там няма проблем.
 
Last edited:
Top