3C-P в 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, гледах тази нова химическа марка и трябва да кажа, че не знам нищо за химията и нищо за дизайна на изомерите, но това изглежда като това, което търся, освен ако дозата не е с по-голямо тегло, за да се постави в блотера

Така че въпросът ми е можем ли просто да добавим бензалдехиден пръстен към молекулата и да я трансформираме в този въображаем нов химикал? просто за да знам, харесва ми този заместител на 2cb, но бих се радвал, ако можем да го направим 1k по-силен и активен в UG дози, отколкото в MG дози

Дискусията е отворена XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
За разлика от PEA от 2С тип, структурите от 3С тип са амфетамини, а не обикновени фенетиламини, и доколкото ми е известно, добавянето на N-орто-хидроксибензилова част не повишава потенциите им in vivo, така че дори не мечтайте за х1к или скок от 3 порядъка, това не е така дори при 2С, NBOM/NBOH са максимум 10-20 пъти по-мощни (все пак съществуват няколко изключения).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Извинете ме, не е ли добавянето на бенценовия пръстен или бензалдехида нещото, което прави скоковете на 2cb от MG към UG дози?
така че, мислейки по вашата логика и знания, изглежда, че няма да се получи, защото това са амфетамини, а не фенилетиламини?
така че това влияе на преобразуването на това на nbome nboh

Съжалявам, че съм наистина noob за това, че дори не знам дали е едното или другото
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

Искам много мъничко нещо, което да мога да скрия лесно и да направя хиляди дози, когато спра.
(плюс по-евтино от трипта и да, аз съм от Индия)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Актуализация може да бъде това?

2VcrFiPOHT
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Това ли е начинът, по който трябва да се направи? извинявам се за автоблъсканицата.

"Добавяне на 2-метоксибензалдехид, чрез редукционно алкилиране. Това може да се направи поетапно, като първо се направи имин и след това се редуцира образуваният имин с натриев борохидрид, или чрез директна реакция с натриев триацетоксиборохидрид." --Wikipedia

Помогнете ми! @CaptainSandoz моля! :D
 
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Както вече ви казах, не очаквайте много от NBOMes/NBOHs на заместените амфетамини.
Все пак можете да получите известна печалба от Проскалин-НБОХ, така че опитайте и ни уведомете.
 
Top