Question 3cmc ефект

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Здравейте приятели ☺️😊 мога ли да знам какъв е клиничният ефект на 3cmc?
Искам да знам какви ефекти предизвиква и какви странични ефекти, моля 🙏
Въпросът ми е към този, който го е опитал.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Положителни страни: Енергия, можете да изкарате няколко нощи без сън, просто да се забавлявате или да работите, ако е необходимо. Ниските дози могат да повишат фокуса и продуктивността ви, но се уверете, че оставате точно под прага на еуфорията, ако го преминете, продуктивността ви отива в пропаст. Лично за мен с много малки дози вниманието ми към детайлите и наблюдателността ми се развиват като луди, мога да си представя всеки детайл супербързо, например като гледам тълпа, ще забележа всеки малък детайл, с какво е облечен всеки човек, цветовете, моделите в движението им и т.н. Еуфорията е кратка, 10 минути, максимум 15, проблемът е, че точно когато й се наслаждавате, тя започва да отминава, така че трябва да вдишате още една доза. Засилва сексуалното желание и издръжливостта, кара някои скрити желания да излязат на повърхността, а за някои хора това не е много приятно на публично място :))
Негативи: Увреждане на носа, опитах много варианти от различни готвачи, няма 3cmc, който да не ви изгори носа. Желанието за повторна доза е реално, в повечето случаи ще свършите целия си запас. Той изсушава тялото ви от течност, така че хидратацията е задължителна. Някои хора стигат до психоза, но за да се стигне до нея, е необходимо голямо количество наркотик плюс няколко нощи без сън. Ще отнеме задръжките ви и ще ви накара да правите или казвате неща, които естествено няма да направите, така че имайте предвид да не го приемате и да не сте около неподходящи хора. След като приключите с наркотика, той може да ви остави замаяни, треперещи и без сън, най-добрият начин да намалите това е да вземете бензо точно преди да приключите с тайника си и да изпушите малко марихуана също, ще спите като бебе и няма да имате странични ефекти на следващия ден.

Внимавайте, ако пиете и алкохол, най-добре е да не комбинирате, аз обикновено пия по две-три чаши бяло вино на вечер, някак си ефектите се синергизират като 1+1=3, хайпът ще е по-силен, но и главата ви ще е по-тежка. Най-интересното е, че на следващия ден няма никакъв махмурлук, не ме питайте как, но ако имате махмурлук от х количество алкохол, без да приемате това лекарство, ако използвате същото количество алкохол или още повече в комбинация с 3cmc на следващия ден след сън ще имате нулев махмурлук.

Като цяло това е приличен наркотик, но със сигурност има по-добри алтернативи, ако трябва да избирам между това и кокаина, искрено бих избрал това ( качествен вариант със сигурност). Въпреки това 3MMC е по-добър, поне за мен , някои хора предпочитат бързината, аз предпочитам повече еуфория и тъй като не мога да намеря подходящ 4MMC за бога, 3MMC е гнездото за мен в момента.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Благодаря ви много за помощта, имах нужда от тази информация, благодарен съм ви
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Искам да кажа, че това е даденост, която вероятно сте опитали. Но какво бихте казали, че липсва в направения тук 4mmc?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Еуфория, това, което открих, беше по-малко еуфорично от това, което 3 mmc имах...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Значи u смятате, че синтезът на 3mmc, промотиран тук, и по този начин 3mmc е по-добър ? Хммм, ще трябва да опитам това и да видя. Искам да кажа, че никога не съм пробвал пребана 4mmc, но опитах пребана 3mmc и беше страхотно, така че.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf разбрахте? казах, че това, което 4mmc купих от този форум досега, е гадно. те алъш-вериш еуфория....
 
Top