Question 4′-метилпропиофенон $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Преди няколко дни закупих 100 ml 4′-метилпропиофенон за приблизително 100 USD. Днес обаче научих от приятел, че цената на 1 литър 4′-метилпропиофенон в Русия е около 210 USD. Любопитно ми е да разбера от експертите защо има такава значителна разлика в цените.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Предполагам, че има такава цена за насипно състояние. Въпреки това сте купили за изключително висока цена. 100 мл за 100 долара - звучи като шега. Във форума на ББ има обяви с цени 50-80 USD/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Благодарим ви за вашето разбиране.
Оценявам го. Сега съм любопитен за нещо друго. Качеството на 4′-метилпропиофенона от Германия и Китай оказва ли значително влияние върху крайния резултат?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Съмнявам се, че има съществена разлика. Въпреки това винаги можете да пречиствате прекурсорите си сами без проблеми.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Днес проверявах този, чудя се дали техническата оценка е достатъчно добра?
Имате ли сграда на фирма, в която да го доставите, тъй като официалните доставчици изглежда са придирчиви...
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Купих от не официален продавач и никой не попита нещо.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Вашата бутилка от 100 мл е от Sigma-Aldrich, един от най-скъпите доставчици на химикали в света. Те се занимават предимно с академични изследователи, които харчат чужди пари. Също така, тя се предлага с документация и репутация, за които вие плащате. Няма причина Китай да не може да произвежда подобно качество на такова просто съединение на 1/10 или по-малко от цената. Много пъти няма голяма разлика в качеството между класовете за нашите цели.
 
Top