4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Знаете ли как да приготвите 2b4ch в кристал за разтваряне в толуол? Тъй като досега използвах 2b4ch на прах, който беше готов за употреба, сега ще използвам вносен бром в кристал и нещо трябва да се направи с него, за да бъде готов за употреба, последният въпрос е въпросът за кристализацията. когато варя нашия cmc на 80 градуса за няколко минути, колко вода трябва да добавя за 1 kg 2b4ch, ако приемем, че ефективността е 60%? По-добре ли е да се добави алкохол?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Това не е много смислено, тъй като си спомням, че парахлорфенилбромокетонът е твърд и "внася бром в кристал" Не знам какво точно искате, но намекнахте, че кетонът вече е бромиран, а бромът е един от двата еднократни течни елемента при р.т., но най-важното е, че трябва да знаете защо ви трябва за (idk)... Аз не използвам толуол, така че нямам представа, но се препоръчва много промиване с вода, а алкохолът със сигурност ще обърка работата ви, както си представям.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Обяснете по различен начин. Миналия път получих 2b4ch на прах и той беше със средно качество, този път ще получа 2b4ch на кристал, какво ми е необходимо с този кристал, преди да се осъществи екстракцията на 2b4ch в толуол?
 
Top