Метод на разклащане и печене на 4MMC мефедрон

reapercartel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Необходими химикали :
100 g 2b4m (2 бром 4 метилпропиофенон)
600ml DCM
200ml метиламин 40% воден
Дестилирана/деминерализирана вода
50ml 34-38% солна киселина (HCl)
500ml ацетон



Смесете 100 g 2b4m с 500 ml DCM и разбъркайте, докато 2b4m се разтвори, след това добавете 200 ml воден метиламин 40%, затворете бутилката/бурканчето с найлонова торбичка, за да не излезе метиламинът, разклатете за 2 часа (може и повече, но трябва да видите жълто/зелено масло), ще видите 2 слоя, маслото е 4MMC свободна основа, а другият слой е метиламин с вода, Отстранете слоя метиламин и измийте маслото с 200 ml деминерализирана/дестилирана вода, 3 пъти, когато отстраните първия слой метиламин, можете да добавите малко количество DCM, например 100 ml или 50 ml, и разклатете, за да извлечете възможното количество 4MMC в метиламина, след което измийте 3 пъти маслото 4MMC, когато маслото е чисто, добавете капка по капка 50ml HCI (може и малко по-малко) на 34-38%, докато pH стане 5-6, трябва да проверявате pH на всеки 10-15 секунди, когато pH е добро, добавете бавно 500ml ацетон и 4MMC започва да се образува, ще видите прах и може би камъни в утайката, след като добавите ацетона, поставете разтвора във фризера за няколко часа, а след това го измийте с ацетон и филтрирайте с филтър, и това е всичко, мисля, че не съм забравил нищо, трябват ви само 2 буркана за реакцията, ръкавици, маска, защита на очите (защото може да плачете, 2b4m дразни очите ви), филтри, 2,3 очила
 

derek_van_kopen

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Колко продукта получавате ?
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Какъв е резултатът?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
ДКМ трябва да се загрява...
 
Top