• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Различен вид продажба

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
И така, в приличен период от време се занимавам с продажбата на различни вещества, но наскоро се сблъсках с друг вид пазар, за който наистина нямам никакви познания/опит. Просто се интересувам каква стойност биха имали истинските паспорти, шофьорски книжки и т.н. и къде да ги пренеса. Имал съм приличен брой клиенти, които са използвали личните си документи като обезпечение. Макар че първият ми инстинкт беше да се появя и да направя приятелско посещение, за да събера дълговете, но един мой приятел ми каза, че от продажбата им, особено на паспортите, може да се изкарат пари.

Това е далеч извън моята сфера на действие, затова се чудех дали някой от приятелите тук може да ми помогне да се насоча в правилната посока за тази търговия. Ако това е грешната тема/форум, не се колебайте да ме насочите към по-добър ресурс. Просто съм любопитен дали наистина има стойност в тези предмети, ако цената е правилна, може да започна да приемам ID като плащане за продукта.

Благодаря много за потенциалните отговори,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Документите наистина имат стойност. Те се използват за различни цели, за преправяне за друго лице, за регистриране на сметки и много други. Опитайте да публикувате офертата си във форума тук:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top