Подарък за тайните любители на химията - няколко книги, които според мен са подходящи за вас

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Приятно ми е да се запозная с всички вас, аз съм ентусиаст по тайна химия, преди бях по-активен в Кошера, интересувам се от тайна химия, може би не съм най-професионалният човек в този форум, но съм готов да обсъждам с всички вас въпроси, свързани с органичната химия и синтеза на лекарства.

Всички ние дойдохме в този форум поради подобно хоби, открих, че има много хора, които се интересуват от синтеза на наркотици и желаят да научат за него, но те не знаят за тази област, така че не могат да намерят това, от което се нуждаят, много книги (като някои книги от unclefester) или онлайн статии понякога не са точни, споделям книгите, които според мен са подходящи за химията, мисля, че са подходящи за любителите на химията, за да научат за химията на наркотиците.

Можете да изтеглите необходимите ви книги, като използвате линковете за изтегляне, които съм дал, но за да сте сигурни, препоръчвам да потърсите заглавието и да го изтеглите директно от любимата си търсачка.

1. Най-препоръчваната от мен книга е "Наркотици за развлечение" на професор Бъз,Това е единствената най-добра книга, писана някога за производството на наркотици за развлечение. Богато илюстрирана, тя обхваща оборудването, техниките и реагентите, използвани при тайното производство на незаконни наркотици. Дадени са процедури за кристализация, хроматография, дестилация и редукция за следните видове наркотици за развлечение.
Амфетамини
Халюциногени
THC
Аналгетици
Хипнотици, успокоителни и транквилизатори
Включени са подробни инструкции за закупуване и производство на прекурсори. Работната област е разгледана подробно илюстрирано и са посочени източници на допълнителна информация.

Можете да го намерите и изтеглите от архива на The Hive


2. Tihkal и PiHKAL,Александър Шулгин, библията на триптамините и фенилетиламините, не се нуждае от много обяснения

Можете да ги намерите в EROWID


3. Синтези на амфетамини
Преглед и справочник за професионалисти

Ото Сноу е един от любимите ми автори и книгата му е тясно специализирана, като обхваща синтеза и фармакологията на оксикодон, LSD, амфетамини, фенетиламини, THC

От този линк ще изтеглите всички негови книги (можете да ги изтеглите и като потърсите заглавието)

Ото е събрал най-ясните синтези за производство на психеделични амфетамини в насипно състояние, прекурсори и редукции. MDA, MDMA (XTC), DOB, TMA, PMA, MDEA (Eve), DOM (STP) и други популярни стимуланти, напр. метилкатинон, фенетермин, аминорекс, ефедрин. Тя е лесна за четене, но все пак, явна, хардкор, психеделична амфетаминова химия. напр. метилкатинон и други психостимуланти от химикали, които не са включени в списъка. Производство на прекурсори от торове, подправки, кори, семена и масла. Експандиран метал и електролитни редукции. Производство на едро на редуциращи и списъчни химикали от разтворители и обикновени химикали в местния магазин за железария. Описани са стотици реакции, действащите закони за наркотиците и химикалите от списъка.


4. Отто Сноу - Синтези на LSD-25 и триптамин: (1998): Преглед и справочник за професионалисти

Синтезът на LSD е много труден, можете да научите за това чрез тази книга,Книгата е най-изчерпателното справочно ръководство за синтезите на LSD-25. Описани са реакциите, включително преглед на доклада на работната група: Наркотици и злоупотреба с наркотици, анотации и документи на консултантите. Много от реакциите включват: Синтез на N,N-диалкил-заместени лизергамиди. Реакцията на Къртис. Получаване на хидразид на d-изо-лизергиновата киселина; азид на d-изо-лизергиновата киселина; d-изо-LSD.

5. Изграждане и функциониране на тайни лаборатории за наркотици

В тази книга не става въпрос за приготвяне на наркотик, а за това да ви научим как да създадете лаборатория и да ви покажем някои уроци за тайни химически експерименти

Тази книга описва подробно стъпка по стъпка как да създадете и да управлявате тайна лаборатория за наркотици - без да ви хванат. Мотивиран от искреното си желание да разсее ужасното невежество на американския народ по отношение на "наркотиците", авторът разкрива всеки аспект от управлението на нелегална лаборатория за производство на наркотици. джак Б. Нимбъл разкрива как да изберете място за нелегална лаборатория за наркотици, как да прикриете следите си, предпазните мерки за безопасност и кога и как да преустановите дейността си, за да не попаднете в затвора.Една от най-важните глави е "Закупуване на подозрителни предмети", тъй като химическите компании често наблюдават определени реактиви и съобщават за поръчките на ДЕА, а всъщност са задължени да правят това за определени химикали. Освен това DEA често провежда операции "Sting", като създава фалшиви химически компании, които продават подозрителни химикали, и след това арестува клиентите им. Така че знанието как да се извличат подозрителни химикали от ежедневни продукти, продавани в магазините за железария, хранителни стоки и авточасти, е абсолютно необходимо за подземния химик! Джак Б. Нимбъл ви разказва как да извлечете сафрол - основната съставка, необходима за синтеза на много метилендиокси наркотици като MDA, MDMA, MMDA, "EVE" и др, от масло от сасафрас, което се предлага без рецепта в магазините за хранителни стоки и аптеките; ефедрин и други добри прекурсори на амфетамините от "лекарства за астма"; висококачествен етер от "стартова течност"; хлороформ от "препарат за отстраняване на петна"; и обикновено трудния за намиране тетрахидрофуран от "почистващ препарат за PVC тръби"." В тази глава авторът също така обсъжда как да намерите "законна" употреба на химикалите, от които се нуждаете, и как да ги поръчате от обикновените къщи за химически доставки. Авторът обсъжда също така как да произвеждате сами стъкленици и друго лабораторно оборудване от предмети от бита. Обхванати са също така таблетки, капсули и други методи за опаковане на незаконни наркотици. тайните лаборатории, описани в тази книга, не е задължително да се използват за производство на незаконни психоактивни наркотици - те могат да се използват за производство на лекарства и полезни химикали в ситуация на война или оцеляване.


Ако сте начинаещ, тогава това е най-доброто съдържание, което търсите

1. Khan Academy. В нея има информация на стойност курсове, която се преподава лесно и интерактивно, безплатно. Запишете се за техните курсове по химия и органична химия.

2. Scribd. Дава ви неограничен достъп до учебници, научни статии и списания, документи, качени от потребители, както и търговски и подземни книги за синтез и химия. Почти всеки учебник, който си представяте, може да бъде намерен там

3. Архив по химия на Erowid и Архив на родия.

4. sciencemadness.org
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Здравейте и ви благодаря за полезните съвети! Всяка част от всяка книга за тайно приготвяне на наркотици, която е свързана с придобиването на прекурсори/реагенти, обаче е напълно безполезна, тъй като повечето от законовите вратички отдавна са запушени от властите. В много страни вече не можете да намерите ефедрин в нито едно лекарство без рецепта, почистващи препарати за канализация със сярна киселина не се продават, маслото от сасафрас със сигурност вече не е неконтролируемо и т.н. и т.н.

И чичо Фестър, и професор Бъз имат наистина лоша репутация в много от форумите, които обитавам. Но аз никога не съм чел книгата на ПБ. Казвате в поста си, че може да се намери за сваляне на сайта на архива на The Hives , но аз не мога да я намеря?
Може ли да дадете линк към мястото за изтегляне?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Прав сте, много от техниките в тези книги са остарели, изпратих тези книги, за да информирам заинтересованите хора за [напредналите техники от епохата] и основите на синтеза на лекарства и химикали, мисля, че една от привлекателните черти на химията е, че тя винаги се усъвършенства, например ако не можете да намерите ефедрин, може би можете да опитате да синтезирате ефедрин от бромофенилацетон, не е необходимо да използвате ефедрин за синтезиране на метамфетамин, P2P и P2NP също са популярни като прекурсори, можете да споделите тези знания с приятели в този форум, доколкото знам, в този форум има много хора, които са експерти.

В работата на чичо Фестър има някои грешки, особено в електрохимичния синтез и синтеза на LSD, но рядко съм чувал някой да критикува книгата Recreational drugs by professor buzz, а и аз самият не съм открил сериозни грешки в тази книга, може би защото е твърде стара, може да има някакво грешно съдържание, което по онова време се е смятало за правилно.

Връзки за изтегляне

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/archive/recreational.drugs-professor.buzz.pdf

Това е ясен уеб линк, така че, моля, бъдете внимателни
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Благодаря ви! Изглеждате като наистина полезен и компетентен човек.
Никога не съм виждал подробна критика на професор Бъз, по-скоро в стил "тази реакция е толкова лесна, че дори професор Бъз не успява да я прецака". Но такъв вид мърморещи, злонамерени коментари винаги ще има наоколо.
А що се отнася до Фестър, можете да се порадвате на това малко бижу от разговора между него и един от критиците му:

https://www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/eleusis/eleusis.vs.fester.html

Според мен Фестър печели този мач. Критиката е дребнава и пресилена.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Благодаря ви за препоръката на страницата, това е спаринг мач между майстори, всеки химик се опитва да се докаже като по-велик, според мен това е много ценено и човек може да научи много от разговорите им, в моите очи Елеусис или Цвитерион, Дядо Фестър - всички те са герои в областта на наркотиците, някои от статиите им все още имат справочна стойност, особено документираните им грешки в синтеза, от които могат да се учат начинаещите, автобиографията на Елеусис също е много интересна, ще възпроизведа полезните им статии, за да ги видят повече хора.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Е, радвам се да видя, че някои стари пчелички все още са наоколо. Отдалечих се от реалността за известно време... започвам да се връщам бавно и безопасно... Струва ми се, че в списъка си с книги за четене може би сте забравили "Тотален синтез" на Стрийк. Някои неща може би са остарели, да, но все пак химията си е химия и е забавна... започнеш ли веднъж, никога не можеш да спреш!
безопасно за пчелите
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Приятно ми е да се запознаем, надявам се, че този форум може да бъде толкова активен, колкото някога беше Кошерът, с нашите усилия

Разбира се, безопасно за пчелите
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Благодаря на чичо Лий :) Вярвам, че може. Пийпълметристите се интересуват, а форумите са място за позитивни дискусии, но и за комбиниране на знанията, за да бъдат всички в безопасност.
 
Top