Добър начин за изпращане на пакети ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте,
Така че основно започнах свой малък бизнес и се опитвам да измисля начин да усещам опаковките безопасно, така че ето го и моят въпрос :
Коя според вас е най-добрата пощенска услуга за изпращане на пратки вътре в страната, като не до чужди държави, мислех да използвам Mondial Relay с фалшиво име и адрес (създадох произволно име на компания и взех произволен адрес), ще работи ли ? Засега работя само с течности c, безопасно ли е да се изпращат и ако не, защо ?
Приятно прекарване на деня.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
DPD е най-добрата за вътрешна поща, а DHL е най-добрата за международна поща. При DPD можете да използвате дропшопове, при които оставяте пратката си в най-близкия дропшоп, а след това получателят получава своята от най-близкия дропшоп. Изпращането на C-течност би трябвало да е изключително безопасно, тя просто изглежда/чувства се и изглежда на рентгенови лъчи точно както обикновената опаковка с течност.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Какво представлява C-liquid ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Синтетичен канабиноиден еквилибриум за изпаряване
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Е, първо благодаря за отговора ви. Бих искала да задам още въпроси, ако нямате нищо против.
Какъв е тур най-добър съвет за инфо за изпращача, не съм глупав до такава степен, че да сложа собствена, но достатъчно ли е просто да сложа името на компанията, което съм измислил, и случаен адрес ? Също така исках да направя листовки, които да сложа в пакета със стоките, нещо с марката и неща, които да го направят да изглежда като много легитимен пакет, трябва ли да запазя тази идея или да я изхвърля ?
Ако имате други съвети, ще съм ви благодарен, обичам да преживявам сам, но предпочитам да не ме хващат в процеса.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Просто си измислете реално звучащ адрес, уверете се обаче, че пощенският код е верен, аз обичам да използвам реални адреси и да променям номера на такъв, който е твърде висок, за да бъде на улицата. Намерете място, което отдава офиси под наем на няколко фирми под един и същи адрес, и използвайте техния адрес. Това наистина няма значение. Не знам в коя държава сте, но в много държави извън САЩ не ви дебнат с кучета и не ви преглеждат пощата с рентген, така че правете каквото искате. Както казах, опаковайте го като нормална течност, ако опаковката се скъса и съдържанието се разлее по време на транспортирането, тя няма да бъде подложена на истинска проверка, а просто ще бъде залепена обратно. Хората имат работа, а службите за сортиране работят на високи обороти. Също така следете за пръстови отпечатъци/коса и т.н. вътре в пакета.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Течностите C са много безопасни за изпращане, те изглеждат като другите прости течности. За опаковката според мен вакуумирайте два или три пъти и всеки път измивайте с алкохол, за да се премахне всяка следа, след което използвайте миларна торбичка за предотвратяване на рентгеновия лъч (за миларна торбичка има различни мнения, не мисля, че тя може напълно да избегне рентгеновия лъч, но опитът не е лош). Не забравяйте винаги да използвате ръкавици, защото шибаните пръстови отпечатъци могат да бъдат сериозен проблем. След като опаковате продукта си, скрийте го в нещо законно.
Адресът за връщане може да бъде напълно измислен, както и името ви, това ще бъде проблем за купувача, ако той реши да ви даде истинския си адрес, просто не мислете за това. Ако искате да разпространявате листовки или стикери с името на марката си, бих препоръчал да ги поставяте във външните вакууми, така че всичко да бъде заедно и да се скрие. Успех! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Не ви ли искат документ за самоличност, когато искате да го изпратите?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Уверете се, че пощенският ви код отговаря на там областта, от която изпращате. Помнете, че пощенските оператори обикновено знаят всички адреси на имена и фирми в техния район.
 
Top