Ами маслото срещу миещата паста?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Здравейте,
Преди да се захвана със синтеза на 4mmc, искам да произведа малко висококачествен амфетамин сулфат.

Така че вече имам някакво лабораторно оборудване и по принцип бих могъл да направя както промиване на амфетаминова паста, така и смесване на А-масло.

Тъй като А-маслото е доста скъпо, а и трудно се намира, въпросът ми е дали би имало смисъл да промивам и пречиствам амфетаминова паста, която е много по-евтина от тази в..

Най-често измивам цялата си скорост с ацетон и я изсушавам, но ако го направя този път, бих искал да я измия на 100%, за да получа чист краен продукт.

Също така обмислям да го измия, относно искам да се науча как да измия кофеина от сулфата си, за да получа висококачествен продукт.

Какво бихте направили по отношение на времето и парите, които ще трябва да инвестирам?
Амфетаминовата паста е супер евтина. Ако намеря добри доставки, тогава крайният резултат може да бъде доста добър.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Сами сте отговорили на собствения си въпрос кое е по-добро. Ако говорите за кофеинова паста, а-маслото означава по-чисто, по-трудно се реже.
Ако се нуждаете от:
тест
пречистване
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx не съм чел тези ръководства, процесът на пречистване изглежда доста интересен, ако не мога да намеря евтино а-масло, ще се спра на това.

За съжаление в началото са необходими толкова много химикали и оборудванеһттр://....
Но мисля, че след известно време ще мога да използвам химикалите за различни цели...

Домашната ми лаборатория продължава да расте 💊😅, но се надявам скоро да бъде завършена и да мога да започна да експериментирам и да произвеждам...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Здравейте,
с воден ацетон можете да отстраните много добре остатъците от синтеза и примесите от синтеза от амфетамин сулфат, кофеинът може да се отмие по-трудно, същото важи и ако използвате IPA
се използва!!!
Най-добрият начин за разтваряне на кофеина от амфетаминовия сулфат е с дестилирана вода!
Това е просто и много ефективно, поне според моя опит!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Бихте ли ми посочили доказателства във връзка с това? С лабораторни анализи от преди и след това.
Говорим ли за промиване с ацетон по какъв начин? Всички, които съм пробвал, които са правили това, са промивали продукта сам по себе си inte процесът го е оставил по-слаб от преди.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Първо, трябва да поправя една правописна грешка в поста си, разбира се, трябва да се каже безводен ацетон, а не воден ацетон.
Не разполагам с никакви лабораторни анализи.
Търсех начин да изкарам остатъците от синтеза и кофеина от амфетамин сулфата възможно най-лесно!
Чрез хора, които работят като химици, химически лаборанти и т.н., попаднах на измиване с ацетон.
промиването с безводен ацетон само фукционира амфетаминовия сулфат!!!
той разтваря много добре страничните продукти от синтеза, остатъците от синтеза, кофеина!
разтваря и всички други видове амфетаминови соли, т.е. амфетаминов фосфат и амфетаминови хидрохлориди.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Всичко ще зависи от факта, че u имате - кофеинова база или кофеинова сол. Разтворимостта ще бъде различна и в зависимост от вида на солта. Ако имаме база, можем да изплакнем с ацетон или DCM, това ще е достатъчно.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Амфетаминовата паста е евтина, но съдържанието на амфетамин в нея може да е незначително. При извличане на чист амфетамин може да загубите повече от 90% от масата.
По-добре е да купите А-масло и да го подкиселите до сулфат.
 
Top