Нефт

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Има ли някой лесен метод за преминаване от масло от група А направо към метамфетамин или това изобщо е възможно, извинете ме за липсата на знания 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Да, има някои методи, макар че не съм сигурен за "лесен" за средния потребител.
Един от тях изглежда по следния начин:
1) Рефлукс на вашето "А-масло" в двоен обем етилформат (т.е. 1:2 w/v) в продължение на поне 24 часа, след което се концентрира до сухо във вакуум.
2) Редуцирайте вашия междинен N-формил с LAH в THF в инертна атмосфера (може да отнеме няколко дни, за да се завърши).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Благодаря, приятелю, произвеждам най-висококачествено масло А, но току-що получих поръчка за метамфетамин, никога не съм го правил преди, но ако мога да стигна от БМК на прах до масло А, не може да е много по-трудно 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
За предпочитане е да се премине директно от БМК към МЕТ, отколкото през амфетамин, тъй като последният метод не е подходящ за мащабен синтез.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Да, показаха ми този начин готвя с форамид и мравчена 2. готвя ли да сменям форамида с метилформамид или нещо друго не мога да си спомня точното име, приятелю
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Да, това е Левкарт, вместо формамид използвайте n-метилформамид.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ако искате да преминете от амфетамин към метамфетамин, бих използвал формалдехид 40% в алкохол с мравчена киселина и рефлукс...
 
Top