a-oil

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
От време на време си купувам а-масло и съм забелязал, че понякога изглеждат и миришат малко по-различно. Някои от тях са по-жълтеникави, други са по-прозрачни, забелязах разлики и в миризмата им. Някой по-опитен човек може да даде някакви насоки?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Амфетамин фрибаза, когато е пречистен, е кристално чист продукт с много отчетлива, но обикновено силна миризма.
Можете да проверите чистотата на вашата фрибаза, като извършите определяне на температурата на кипене например, но миризмата и цветът могат да бъдат достатъчно добър индикатор, мисля.

Жълтеникавият външен вид не винаги е твърде лош, но той идва от примеси като нереагирал P2NP или P2P например, нереагиралият/нефилтриран P2P/P2NP може да предизвика и миризма на риба в амфетамина, която често се свързва с високо качество на продукта, но е по-скоро признак за примеси. Възможно е да останат и други примеси, можете да разгледате следните линкове, за да научите още интересни неща за амфетамина:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

В случай че вашата свободна база е много нечиста, можете да я пречистите с парна дестилация, която е по-икономична от вакуумната дестилация:

Парна дестилация: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Поздрави,

Гордън
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Много ви благодаря за отговора. Амфетаминът мирише доста приятно, бих казал, нещо като марципан, трудно е да се опише
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Знам миризмата, която имате предвид, тя идва от P2NP или P2P.
В миризмата има и аромат на изгаряне, трудно е да се опише :D
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Миризмата на марципан, която описвате, идва от масло от горчив бадем

Честно казано, липсва ми бързината от синтеза.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Най-доброто А-масло винаги е жълто и трябва да купувате само жълто, защото останалото е боклук
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Имах най-добрия добив от чисто а-масло
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Това очевидно е неинформирано мнение, тъй като наличието на жълт цвят намеква за примеси, идващи от нереагирали прекурсори или дори от неправилно проведена дестилация.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Отдавна не сме се виждали, приятелю. Да, от жълтия имах около 50%, а от прозрачния - 60-65%, така че цифрите казват всичко
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Отдавна не се виждаме, вярно :) Много съм зает в лабораторията, работя върху подобряването на продукта си ежедневно, но е на много добър път!

Определено мога да одобря това от личен опит. Като се има предвид фактът, че всички процедури за почистване са извършени перфектно, именно дестилацията с водна пара на A-Oil решава цвета. Ако го дестилирате твърде бързо, ще пренесете примеси в колбата за приемане, което ще доведе до този цвят :) Същото важи и за твърде горещата дестилация (еквивалентна на твърде бързата).
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
това са същите глупави урбанистични приказки като "добрата мдма трябва да има мирис на анасон"
Странни и опасни глупости
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Колко пъти сте си казвали: майната му на тази глупост, не искам повече това?😅 Най-досадното нещо е да се получат прилични кристали, обикновено има малко форми от тях, така че продуктът трябва да се рекристализира няколко пъти
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Много пъти :D :D Но си струва да продължите и да се преборите с трудностите!
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Можете ли да ми помогнете с покупката на петрол в европа?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Разбира се, мисля, че можем да измислим нещо, изпратете ми DM
 
Top