aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Наистина ми се иска да не се стига дотук, но вече съм изгубила търпение.

През последните няколко месеца се занимавах с ааронстевенс.
Всъщност aaronstevens беше първият онлайн търговец, с когото някога съм имал работа.
и сме сключили доста успешни сделки.
Дори когато продуктите не се появиха, той препрати без колебание.

но..
преди няколко седмици направих поръчка за 1 кг скорост с проследяване на пратката
не получих track&trace и се появи само половината от продукта.
оплаках му се и се договорихме за препращане на липсващите 500 г.
В петък (29 септември) направих поръчка за допълнителен килограм паста speed, която трябваше да бъде изпратена с липсващите 500 г.
Когато направих плащането, не чух нищо от него и се опитах да се свържа с него на няколко платформи.

Бях информиран, че е изпратил преди няколко дни.
така че се свързах с него на новия му профил в пощата на Proton тази сутрин и получих отговор, но това беше кратък разговор и оттогава не съм чувал за него

Бих препоръчал на всеки човек да не прави поръчки за момента.
Надявам се, че всичко това е една голяма грешка и можем да намерим решение на проблема
защото имах страхотен опит с aaronstevens... досега.

Ще ви държа в течение
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Приятел, моля, изпратете ни друг имейл, имахме огромен прилив на нови имейли, след като един от нашите членове беше арестуван, моля, бъдете търпеливи, ще ви отговорим възможно най-скоро. Благодаря за разбирането.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
моята поръчка от преди около 5 седмици все още липсва не искам да обвинявам никого или така все още, но последните събития са много странни, както и поръчките от преди повече време все още са голямо "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Както чух, основният потребител, който стои зад акаунта aaronstevens, е арестуван, защо все още няма съобщение за това? Мисля, че общността ви трябва да знае или може би искате да излезете с истината, за да може всички да спрат да гадаят.

Предупредихте списъка си с имейли, че старият ви имейл е компрометиран, но в BB не бяхте казали нищо за този факт. Забелязахте ли, че сте натоварили всички свои клиенти един на друг, като сте разпратили имейла до всички получатели наведнъж? Поне пощенските им адреси. Изглежда наистина лошо как се отнасяте към чувствителните данни на клиентите си.

Не мисля, че несигурността допринася положително за подобни ситуации. Излезте и изяснете какво се случва.

ВВ трябва да въведе забрани за търговия за ситуации като тази, докато Аарон изясни нещата!!! Въпреки че сделките са били извън ескроу основният собственик на този акаунт, за който се предполага, че е арестуван, е ситуация, с която не трябва да се играе
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Любопитен съм за голямата история, която ще чуем този път, честно казано, става изнервящо и болезнено да се гледа как този човек продължава да лъже общността си!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
страхотно така, неговият е бил арестуван. нека се надяваме, че той е в състояние да не разкрие всичко, WTF. Отиде си за 4 седмици 25 гадни киселинни таблетки по-късно, не мога да се оправя с това! Все още се нуждая от продавач на Cid, който няма да ме изтръгне! Само DM моля
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Чакам 4 седмици за моя и нищо, бях се чудил дали съм единственият. Предполагам, че не
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
над 5 седмици за мен... той дори ми изпрати снимка на пакета с номера за проследяване върху него
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Хубаво идиотът приема сделки, когато знае, че не може да ги изпълни
поне направих ескроу и си получих парите обратно минус таксата
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Изпратих съобщение на администратора и казах всички стари поръчки да бъдат отменени
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Плащам за 10g 4mmc и така и не пристигна...
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Моля, изпратете имейл с идентификационен номер на транзакцията
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Къде е моята поръчка? поръчах 100 г кокаин получих само 98,5 г поръчах хероин от картел валентино и все още не съм получил това ощеһттр://????? съм му изпращал съобщения на сесията. чрез имейли няма отговор !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Вече трябва да направим списък на общия размер на парите, които е измамил... Съжалявам, братко
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Тази тема ще бъде добър пример за това защо принудителното ескроу ще бъде от решаващо значение за платформите, за да защитят своите потребители :) XMR ще направи съмненията за компрометирана поверителност ненужни.

Лесно е да се каже, че без escrow няма отговорност, но времето показва отново и отново, че хората използват общностите и платформите винаги, когато могат!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ето чат от дистрибутора и от мен. Той също може да потвърди това, в случай че има акаунт
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
След като ще добавите лабораторния тест, можете ли да добавите и доказателството за поръчка? Така че скрийншот на начина, по който сте поръчали това директно от аарон (TXID, адрес на портфейла)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Това беше грешка от страна на екипите за опаковане, извиняваме се за това, но хората понякога правят грешки. H е изпратен, обаче изглежда, че е бил прихванат, отговорихме на имейла ви и ви казахме, че можем да ви предложим 50% повторно изпращане, не сте отговорили. Надявам се, че това ви намира добре.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Разбирам @aaronstevens но ми беше обещано проследяване, което така и не получих. питах всеки ден, а само ми казваха, че ще го получа тази вечер в продължение на 1 седмица подред. след това кокаинът се скъса, изпратих ви съобщение за това и вие казахте, че това е част от скрития метод, а след това 3 дни по-късно получих 7 г и ви изпратих отново съобщение, че се скъса, след което не отговорихте няколко дни и казахте "така че 3,5 г се скъса" след това никога не получих отговор. постоянно ви питах за номер на проследяване на доставката за Н, който игнорирахте този въпрос. За първи път се занимавам с вас и ви се доверявам. ако можем да разрешим проблема, нямам нищо против да опитаме втори опит. както казахте, сме хора, правим грешки. изпратих ви имейл обратно.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 унции д метамфетамин никога не са показвали хора е за добре нека да се постави
това най-малкото, което ще се случи, е да ми се спъне главата в по-лошо
да ме убиеш, .2cartel mail bs се връща обратно като недоставено
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Изпратете ми частно съобщение тук, ако имейлът не работи, като посочите всичките си проблеми
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
моята се появи в НЗ поръчах унция от мд на 4 септември, пристигна на 8 октомври това е втората ми поръчка и всичко пристигна, когато го претеглих, беше 30 грама... така че тук няма оплаквания, просто времето, което отнема. но това се случва, когато живееш на дъното на светаһттр://................thanks aaron VC,fuck has he really been arrested,looking at placing more orders..i did notice hi proton mail come back as being compromised
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Благодарим ви, брато оценяваме подкрепата от клиенти като вас.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Аарон дори не продава ли вече тук ?,не мога да го намеря lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Списъците и темата му са изтрити поради неотдавнашни подозрения, но акаунтът му остава незабранен
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top