Question за въздействието на ДМТ

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, свят, преди известно време преживях ЛСД и се наслаждавах, виждайки колко красив е този свят и кой съм всъщност, изследвах толкова много неща и ми стана лично хоби.
и моят съквартирант ми каза, че ДМТ е директният влак за преживяване на NDE (Near Death Experience) хаха дори каза, че бог съществува, но u е богът на вас, ще бъдете отцепени, това е истинското червено хапче, blabla, но всичко
почувствах някак си доверие, защото веднъж преживях NDE с LSD, беше много страшно, тъй като чувствах, че всъщност умирам.

Така че въпросът ми е, какво мислите за NDE? мислите ли, че това, което виждате, когато приемате dmt, е истинско или всичко е просто фалшиво?

бях на черен катран за известно време, пропилях си годините преди това, но благодарение на ЛСД станах толкова позитивен някога. и ако ДМТ може да ме направи по-позитивен, бих искал да опитам!

и благодаря за хостинг на този сайт администратор! аз оценявам, изглежда надежден поради ескроу!

с най-добри пожелания:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Здравей, приятелю!
Със средни или високи дози ДМТ можете да преживеете NDE до известна степен. Чел ли си някога подробно за това? Ако не, мога да ти изпратя една много интересна литература по въпроса.

Ако вече сте имали NDE, докато сте употребявали LSD, много вероятно е да имате същото и с NDE, но ще имате съвсем различно "преживяване", отколкото с LSD.

Нека ви разкажа личния си опит: когато употребявах ДМТ, можех да видя живота си отвън и да участвам във всеки епизод, който си спомнях и който, вграден в асоциативните ми мозъчни влакна, се утвърждаваше в дългосрочната ми памет. Имаше един проблем - пътуването ми изглеждаше безкрайно, не изпитвах дискомфорт от това, но не можех да контролирам "преходите" между епизодите от живота, те спонтанно изникваха в главата ми.

Опишете опита си от преживяването на NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте Мозък, извинявам се за късния отговор.

Не съм сигурен дали това беше действителна НДЕ, почувствах безусловна любов от светлини и светлините бяха като че ли минавам много бързо през тунел, пълен със светлини. Дори изпитвам емоционални чувства, когато си спомням за това, което видях.
Това звучи невероятно и си мислех, че е така, защото черният катран съсипа мозъка ми.
Преживях само веднъж, но беше твърде силно и това дори промени живота ми, положително.

Е, след като видях тези светлини, дори се запитах дали богът съществува реално или просто съм станал глупак, тъй като звучи толкова нереално.
Защото търся информация за НДЕ чрез ДМТ в интернет, най-вече в youtube, и има някои видеоклипове, които показват НДЕ графично.
(изглеждаше като будистки знаци и модели на видеото в youtube) и не прилича на това, което видях (светлините)

Но хубавото е, че сериозно се отказах от твърдите наркотици като метамфетамин и черен катран, тъй като имам дълбока вяра, че има нещо и то не е всичко, което гледаме в момента и
най-вече е толкова завладяващо да се запитам кой съм всъщност, какъв искам да бъда, като използвам LSD.
Разбира се, не вярвам в това (за светлините, които видях) като маниак, просто имам малко вяра, която промени живота ми, като бях позитивен човек.

Ако ДМТ ни дава информация за това как си се чувствал, изглежда някак страшно хаха "пътуването изглеждаше безкрайно, не можех да контролирам преходите"
Препоръчвате ли на хората да използват ДМТ, ако мога да попитам?
Не с развлекателна цел, а за да опозная по-добре себе си.

И току-що си спомних, че съквартирантът ми беше толкова шокиран, тъй като си мислеше, че съм мъртъв хаха

Между другото, много ви благодаря за отговора,
с удоволствие бих прочел литературата, която имате за NDE, бихте ли ми изпратили, когато не сте заети? кажете ми :)

Много благодаря и най-добри пожелания, приятелю,
Наздраве.
 
Last edited:
Top