Actavis (прометазин и кодеин)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Поздрави на общността на ВВ,

Наскоро пиех кафе с приятел в южната част на Съединените щати. От 2009 г. насам той е в дистрибуторската част на фармацевтичната индустрия. Когато имам късмета да спомена за бизнеса му, той сякаш винаги се опитва да открие една марка сироп за кашлица, наречена Actavis. Разбира се, тази марка сироп за кашлица вече е спряна и сега е (или изглежда е) едно от най-търсените/най-рядко срещаните фармакологични лекарства в южната част на Съединените щати. Всички хип/хоп и R&B музиканти, които имат пари, изглежда имат връзки с доставчик, но никога с оригиналния спрян сироп за кауш Actavis. Той е почти като квалудата на хип/хоп света! С удоволствие бих искал да чуя мнението на всички за това как да намеря оригиналния състав/рецепта и (разбира се) бих се радвал да видя как някой се опитва да произведе и да ни обучи как професионалистите биха създали този ретроспективен продукт!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Здравейте, 90% от actavis наоколо е фалшив, лесно е да се сдобиеш с хубави фалшиви празни бутилки, хората пълнят с нещо подобно и много глупави рапъри попадат в тази измама. чувал съм безумно високи цени за бутилки, направени преди 10 години, все още запечатани, все едно говорим за вино, аха сега е само за богат флекс, имхо ефектът не си заслужава цената
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Струва си цената, тези фалшиви бутилки може да имат някакъв кодеин някои може и да не са, но със сигурност са някои добри постни бутилки навсякъде у нас, познавам някой, който продава като 7 различни марки.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Седем различни марки? Господи, този човек със сигурност е познавач. Никога не съм бил в този тип индустрия, но съм бил свидетел как шепа хора правят големи пари от този бизнес.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Никога не съм разбирал тази шумотевица, това е просто кодеин и прометазин, нали? Когато започнах да се занимавам с опиоиди, можех да се надрусам наистина с кодеин и го обичах, но след известно време дори огромни дози и каквото и да добавях за потенциране (прометазин, бензо, алкохол и т.н.), просто вече не можех да се надрусам с него. Опитвах толкова големи дози, че нямаше смисъл просто да не премина към по-силен опиоид.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Мога да предоставя реална аптека прометазин, ако някой се интересува. Марката може да е Actavis или друга подобна. Имам рецепта
 

Loslegacy

Don't buy from me
Member
Joined
May 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, pm ми за рецептата на Actavis, моля.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
О, НИЩО! Много ми е интересно... Вие сте доставчик или производител? Също така моля да ми съобщите цените и друга важна информация, която смятате за подходяща.
 
Top