Съвети за това как вероятно безопасен синтез на амфетамин може да бъде предприет от начинаещ

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, невероятни хора, предполагам, че повечето от вас са професионални химици или поне имат по-високо ниво на образование в тази област.
Аз не съм. Преди 16 години се чудех дали някога ще мога да си направя собствен амфетамин ( през последните 20 години всеки ден наблюдавах ефекта на този продукт). По онова време единствените налични ресурси бяха анархистката готварска книга, така че останах доста настрана.
След като гледах видеоклип в този форум, който показваше процеса стъпка по стъпка, бях изненадан колко лесно изглежда всъщност. Моля, някой да ме посъветва дали това може да се направи БЕЗОПАСНО от предпазлив, но неопитен човек (продукцията би била предназначена само за личен опит). Също така, за да бъда много ясен, не се интересувам от синтеза на метамфетамин.
Всеки съвет е много ценен.
Наздраве
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Човек, който няма познания по химия, може да синтезира амфетамин. Но много малко хора могат да го направят правилно от първия път. Ако се стараете много, след няколко опита можете да постигнете много добри резултати. Основното нещо е опитът.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Опитайте го в малък мащаб, докато го получите. много е лесно. просто бъдете внимателни с живачни съединения. първо се уверете, че имате всичко възможно най-безопасно. ръкавици, лабораторна престилка, вентилация, защита на очите. респиратор, станция за измиване на очите, авариен душ, пожарогасител. ако имате нужда от помощ, просто попитайте. късмет.
 
Top