Търся доставчик на 3,4,5-триметоксибензалдехидһттр://....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Може ли някой да ми помогне изобщо с това? В идеалния случай ще търся половин килограм - 1 кг, но тогава ще ми трябва и нитрометан, според мен, а ако купувам нитрометан, трябва да получа и нитроетан, така че ако можете да се снабдите с някоя от тези химикали, можете ли да ми дадете сигнал... или dm
В момента се опитвам да направя натриев етилсулфат и очаквам да ми дойде по пощата натриев нитрит.
Чудех се дали бихте могли да смените натриевия нитрит с друг метален нитрит? Имам много калциев нитрит - казвам, че имам калциев нитрит, защото го направих с двойно изместване, но все пак - има го.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Какво е това? 3,4,5-триметоксибензалдехид, нитроетан, нитрометан или калциев сулфит. Последното, да, очевидно, но въпросът е, че бих искал да избегна опитите да дестилирам собствен нитроетан, ако е възможно, така че протягам ръка, за да се опитам да получа малко.
Когато съм написал подробен пост за това, от което се нуждая с множество химикали, казвайки - "това е наистина евтино", наистина не ми предлага нищо.
То дори не посочва КАКВО е наистина евтино, тъй като питам за доставчици на множество продуктиһттр://....
Можете ли да поясните и ако имате решение за мен, моля, разширете отговора си!
Благодаря
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Хей, момчета, iv имах няколко отговора, но всичко е от минималните килограми, а аз съм просто един домашен химик, който не иска да продава нищо на никого. Просто иска да извърши няколко ркс от пихкал.
По-скоро ме плаши, че трябва да купя цял килограм нитрометан. Това са толкова много пари, а аз просто нямам нужда от толкова много наведнъж!
Не е като да използвам ротовап и затова да се пускат малки количества...
Така че, моля, ако проучвате или дори продавате в подобна област, моля 🙏 споделете любовта към възможността да създавам собствени фенетиламини. Това е призив към всички домашни химици да си спомнят какво е било преди да разполагат с прекурсорите си...

Все още се заигравам с опитите да синтезирам нитроетан, но честно казано, ако някой ми продаде да речем 100-250мл от него, това би било ОГРОМНА помощ, за да си направя директен прекурсор на ЕДИН продукт, който ще продавам веднъж. Амфетамин - просто за да използвам бензалдехида, до който имам лесен достъп тук, тъй като преди месеци купих бутилка, която дори не отворих.
Не се срамувам да призная, че килограмовите количества ме плашат - да вложиш толкова пари в рексон или дори серия от рексове за мое лично удоволствие е малко безотговорно в тези количества.
Особено неприятно е, че се нуждая от достатъчно нитроетан, за да използвам 500 мл бензалдехид, но областта, в която искам да правя изследвания, започва с 3,4,5-томбензалдехид, който изисква нитрометан в по-голямата си част! Гах 😩
 
Top