• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Звучи ли ви като добра рецепта за амфетамини, направени от а-нефт?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

Беше ми показана "алтернатива" за подкиселяване на моята основа, като се използва метанол и не се използва ацетон.
Рецептата, която ми беше показана, беше следната:

- 2 000 мл A-масло (ph12)
- 3,060 мл метанол
- 440 g сярна киселина

Първо, всички продукти бяха поставени във фризера.

След като се охладят, се смесват А-маслото и метанолът.

След това постепенно се добавя сярна киселина.

Така се получава разтвор с ph 7,7/7,8.

След това сместа се поставя във фризера, разделена на няколко части.

Между края на смесването и поставянето на последната порция във фризера са минали 2-3 минути и ph се е повишило до около 8,1.

Добивът от количеството на основата е 1:2, така че приблизително за 2 л А-масло получихме 4 кг паста.

При това не е имало етап на изпаряване.


Какво мислите?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

няма авопрация, защото го слагат във фризера, за да остане под формата на паста и да не губи тегло, предполагам....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, съжалявам за закъснелия отговор...
Съгласен съм с теб за метанола, вероятно е било за по-добър добив. Що се отнася до сярната киселина, там дори липсваше малко, за да се понижи ph! Пренасяли ли сте някога кутии със сярна киселина? Тя изобщо не е със същото тегло като водата; плътността е много по-голяма.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Не мисля, че има истинска рецепта или използвам IPA и регулирам ph, докато стане неутрално Не мисля, че ви трябва толкова много разтворител
 
Top