Амфетамин на свободна основа като кокаина?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, мои свободолюбиви приятели (y);)

Ако случайно беше един свободен амфетамин (бял с консистенция на тебешир), както се прави с кокаин (Na₂CO₃ + вода в лъжица), щеше ли да
се получи вещество, което може да се пуши, като метамфетамин или нещо подобно? питам, защото намерих вътре пликче със съмнително вещество. Вкусът беше горчив, малко
малко като кокаин и малко ми изтръпна езикът + устата. Взех една линия от 100 мг от него и това ми донесе малко еуфория + дрога. Все още не съм сигурен
дали е кокаин и/или амфетамин, смесен с някакъв лидокаин (или нещо подобно) и си помислих, че ако го фризирам, ще знам със сигурност дали е кокаин, но не се получи
действаше както се очакваше. Не образува маслен слой, а плуваше като кристалчета/малки камъчета към върха, които събрах и изпуших. Вкусът на дима беше много остър, подобен на пластмаса (по-пластмасов от този на кокаина).
с горчив послевкус, а водните отпадъци от фрибаза в лъжицата с остатъци от дъното имаха слаба миризма на амфетамин.

След като го изпуших: всичките ми мускули са отпуснати и се чувствам така, сякаш току-що съм излязъл от спа-баня + имам малка еуфория и се чувствам опиянен, и това доведе до известно събуждане с по-бързо биещо сърце.
Не ми е навредило, чувствам се чудесно :), но съм много несигурен какво вещество може да е това? Така че това би означавало много за мен, ако някой с познания би/може да дойде с предположение или 2 (знам, че е трудно с предоставените подробности).

Btw: Имате моето най-дълбоко уважение за това, че имате и управлявате форум като този(светът се нуждае от него), вие сте герои, които не могат да бъдат споменати или възхвалявани публично(но аз съм фен и се стремя да бъда такъв).
- Първият ми език не е английски, а и не съм трезвен сега. Така че съжалявам за правописните грешки и т.н.

С най-добри пожелания
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
На първо място, направете няколко теста с реактиви, за да можете да сравните резултатите си с тези в интернет. Бих ви препоръчал да прочетете тази публикация:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0
Съмнявам се, че някой в този форум може да ви каже със сигурност какво е това, и съм сигурен, че знаете, че вероятно не е най-добрата идея да поглъщате случайни вещества, но се съмнявам, че и аз не бих го направил хаха.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
ПС. Забравих да отговоря на същинския въпрос, но съм почти сигурен, че амфетаминът в свободна форма е течно масло при стайна температура, което съм сигурен, че можеш да пушиш, но няма да е лесно да се справиш с него
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ти за препоръката, но вече е късно, а и знаех за реагентите предварително(просто още не съм стигнал до тях) (y) :)
но да, знам, че не е добра идея да поглъщам случайни вещества(обикновено не го правя), но имах обща представа какво може да е(амфетамин, кокаин или някакъв опиод) и
вкусът му беше горчив като на кокаин, а не като на опиод и/или предизвикващ повръщане вкус, какъвто може да има някои амфетамини. И аз се чувствах малко депресиран, така че рискувах, което ми помогна
се получи чудесно. Просто ме притесняваше, че не знаех какво точно е това, а също така ми беше любопитно дали свободното разтваряне на амфетамина( с натриев карбонат + вода и малко топлина) може или би да даде подобни ефекти, каквито са описани, като го променям със свободното разтваряне.

Но да, сега, когато го споменаваш, амфетаминът на свободна основа е медено/жълто маслено вещество. Но не бях сигурен дали фрибазирането, както при кокаина, може/ще го промени в друго
вещество като метамфетамин (не е толкова просто, знам) или подобно, ако случайно това, което съм фрибазирал, е/ще бъде амфетамин, а не кокаин, както си мислех :)

- Благодаря ти, че ми отговори, оценявам това (y) Не бях напълно наясно с въпроса си, който беше по-скоро свързан с това дали фрибазирането на амфетамин като с кокаин може да доведе до друго вещество с подобен ефект и за това се извинявам. И отново ви благодаря много за отговора, добри ми господине.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
А, още не бях видял тази част от форума. Благодаря!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Макар че можете да пушите амфетаминова основа, не трябва да я пушите, защото е доста разяждаща
 
Top