Амфетамин от P2P (фенил-2-пропанон)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Здравейте, кой маршрут може да бъде препоръчан за производство в по-голям мащаб, около 1 л (P2P) За амфетамин?

Всичко, което мога да намеря, е Амфетаминът може да се получи с добив 30 % при едностъпков синтез чрез рефлуксиране на фенилацетон в етанол с амоняк, алуминиева песъчинка и малко количество живачен хлорид. И този синтез е само за 40 g, 0,3 мола фенилацетон (P2P)

Търся нещо по-скоро като скала за 1000 g P2P,

Някой има ли маршрут за това?

/Благодарим
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Реакция на Левкарт Уолах: би трябвало да се получи добив някъде около 70%

редуктивно аминиране:

ра каталитично хидрогениране
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Реакцията на 70% Левкарт Уолах би трябвало да получи добив някъде в рамките на 70%

редуктивно аминиране: различава се по специфичния катализатор и работното налягане, като започва от 30% добив до +90% добив
30% алуминиев живак
каталитично хидрогениране: трябва да се извършва при безводни условия и външен източник на водороден газ
52 % платинумоксид при ниско налягане
86 % ранеев никел при ниско налягане
90 % ранеев никел под високо налягане
95 % никел под високо налягане и амониев ацетат (95 % добив е получен от 2,5-диметоксифенилацетон вместо от фенилацетон, не е дадена информация за p2p, но резултатите не би трябвало да са лоши)
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Какви са източниците ви за реакцията с 95% никел и амониев ацетат на Раней или за някой от методите с висок добив в тази област? Искам да кажа, че звучи почти прекалено добре, за да е истина. Бих искал да го опитам.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
От архивите на родия, но както казах, добивът от 95% идва от 2,5-диметоксифенилацетон, така че всъщност няма доказателства за фенилацетон.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Готино, благодаря за споделянето. Ще го разгледам!
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Няма проблем и ако искате, мога да споделя още такива неща, имам папка с над 300 файла.
 
Top