Question Амфетамин / метамфетамин

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Здравейте! Запознати ли сте с метод, при който можете да създадете амфетамин/метамфетамин само от прекурсори, които са законни в ЕС?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Искам да кажа, потърсете в Google кои прекурсори са незаконни в която и да е държава, в която се намирате, или в ЕС като цяло.

Мислех, че освен глицидните естери, MAPA е голям, а ако е незаконен, те имат етилова версия.

Забравих името му, но с няколко минути тук можеш да намериш информация за направата на p2p от съединението маланат.

По принцип трябва да намерите прекурсор, който е законен за вас, след това да намерите начин да го редуцирате до желания амфетамин, като използвате законни разтворители, реактиви и т.н. Просто потърсете в Google.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Да, p2np е легален, натриевият борохидрид е легален, живакът е лесен за получаване, RedAl е легален, водородът е легален(за щастие), HCl е легален, желязото е легално, цинкът е легален. формалдехидът е легален, бмк глицидатите са легални(някои от тях).
Списъкът продължава още и още
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разбира се, поглеждате към синтеза на прекурсорите, след което поглеждате към синтеза на прекурсорите, за да получите прекурсора. Вероятно ще стигнете до L-фениланилин, L-допа, катахол, мелатонинһттр://.... В крайна сметка всичко е въглерод водород азот хлорид бром, алуминий, сяра и т.н.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Може ли някой да ми подскаже коя би била най-лесната за производство рецепта с легални прекурсори?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
От P2NP можете лесно да направите амфетамин за метамфетамин трябва да превърнете P2NP в P2P и P2P да превърнете в метамфетамин
 
Top