• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Има ли канадски приятели на ВВ?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Търся връзки в Канада, О: защото обичам Канада повече от Щатите. Б: много по-близо съм до Канада, отколкото до Мексико. И В: никой няма да ми изпрати реактиви тук!

Адрес, на който мога да изпращам, е крайната цел, но се нуждая от разширяване на базата си от връзки.

Как можем да си помогнем взаимно? Кажете ми, ако има нещо, с което мога да помогна тук, в Щатите, независимо дали става въпрос за адрес за доставка, други съставки, които вие не можете да получите по някаква причина, но аз мога, и други подобни неща. Сигурен съм, че "нещо" трябва да е законно тук, а не там горе?

Ще завърша с една кратка история: Веднъж пътувах през Канада от Аляска с мой приятел от гимназията. Най-доброто пътуване, което някога съм предприемал!! Навсякъде, където спирахме, ни посрещаха само с любезности. Когато спряхме за пръв път и за пръв път стъпих на канадска земя, от нищото се появи най-щастливото куче, което някога съм виждал, и поиска да ме погали и да ми разтрие корема. Какъв невероятен начин да се запознаеш за първи път с дадено място! По дяволите, дори посрещачите в WalMart бяха по-мили (Приятелят ми имаше нужда от кутия Kraft Dinner! Вече поне десетилетие и той все още има тази кутия хаха)

Една вечер спряхме в Едмънтън, спомням си, че си казах, че някой ден ще трябва да се върна и да правя истински бизнес там, бизнесът беше в експлозия, навсякъде се издигаха нови сгради, този безумно голям мол току-що беше открит и изглеждаше процъфтяващ, бях захласнат, веднага се влюбих. Същата вечер отидохме в един бар и мисля, че открих, че канадците са най-топлите и мили пияници, които някога ще срещнете. Те заговориха с НАС, въвлякоха ни в разговора си и всички разбрахме, че имаме толкова много общи неща. Наистина една от най-хубавите нощи в живота ми, нямам търпение да се върна!!!. OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Изглежда, че сте били напушени, когато сте публикували това lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Най-голямото говно, ако е написано от мен тук, аз съм на високо, ще разберете кога съм на сухо, като гледате как активността на сайта ми се забавя хаха
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
хаха
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Днес публикувах много, днес имам някои невероятни неща, КОИНЦИДЕНЦИЯ? Мисля, че не ;)
 
Top