Question Някакъв добре познат фалшификат с моларно изобилие 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Съществува ли добре познат фалшификат с моларна стойност в диапазона 120-140?
Други свойства, които биха могли да бъдат свързани с тази срада:
Лесно се превръща в хидрохлоридна сол и обратно в основа и няма цвят. Хидрохлоридната сол не е разтворима в ацетон и веднага се утаява.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140 g/mol? Добре известен фалшификат на кое лекарство? При какво ph започва да се утаява?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Не съм проверявал PH в момента на утаяване. Оценявам моларното тегло чрез излишък от разхода на реагенти.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разполагам със списък на често срещани adultarants и тяхната разтворимост и мога да потърся mol. Тегло, но би ми помогнало да знам на какво е адюлтант. Никой не слага МСМ в кокаин и никой не слага левамизол в метамфетамин ( надявам се да не е така), така че бих потърсил общите фалшификатори на това за какъв наркотик става дума. Ако не ми кажете, ще ви отнеме два пъти повече работа, а аз работя по-умно и по-усилено, така че кажете
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Улових това странично съединение със смола, след което го възстанових на базата. Сега започвам да си мисля, че това е вид колоид, изграден в присъствието на микродисперсен прах (твърди частици), грабнат от PMK. Нещо подобно на колоида на Пикеринг.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Изследвах тази партида малко повече от обикновено и в определен момент успях да извлека някакво маслено вещество.
Няма да описвам всички стъпки, тъй като ще бъдат твърде дълги за разбиране. Като краен резултат имах около 10 г mdma hcl + малко вода в кристализатора. В началото съотношението беше 10 g mdma hcl + 30 g вода. В някакъв момент, когато пропорциите станаха 10 г сол + 10 г вода, видях нещо, което никога преди не съм виждал или не съм му обръщал внимание.
На дъното на кристализатора, под водния слой имаше някакво малко количество течно вещество, прозрачно и несмесващо се с вода. Вероятно това вещество има много по-малка разтворимост във вода, ако се сравни с mdma hcl, и е било изтласкано от водата.
То не реагира с hcl, тъй като ph е било леко киселинно поради излишъка на hcl.
Други свойства са - неразтворимо е в ацетон.
Прочетох форума и намерих няколко теми за нещо подобно. Но все още не знам какво е това.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Съжалявам, че не съм ясна в това описание: толкова съм уморена през последните дни. Да, точно това вещество, беше освободено под водата. Така че то е много по-слабо разтворимо във вода. И също така не е мдма фб, тъй като не реагира с хкл. Обемът на това вещество - трудно е да се каже, тъй като бях твърде уморена да го отделя отново на фуния, а и нямам фуния за такъв малък обем, но по външен вид мога да кажа, че е около 2-5% от теглото на mdma hcl.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Добре, това вещество под водата може да е остатък от перка. Но в този случай е имало дълъг път. Мдма hcl, получена след дълъг процес, е кристализирала от вода до сухо тегло. След това поради твърде неприятната миризма тя беше разтворена и продължена с йонна смола, и отново кристализирана от вода. По време на тази втора кристализация се наблюдаваше вещество на дъното.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top