Някой от присъстващите тук е опитвал да направи 2,5-диметоксибензалдехид с помощта на бензалдехид и пиридин?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Почти всичко е в заглавието, но ако имате, можете ли да ми дадете представа колко е лесно?
Имам много бензалдехид и не се интересувам много от амфетамини, бих предпочел да го превърна в 2,5-дмобж (да, това е моето съкращение на горния химикал lol) и да рискувам да получа половината от количеството на крайния продукт, тъй като той е двойно по-полезен за мен!
Освен това бензалдехидът е много лесен за получаване, така че ако това е сравнително лесен синтез, тогава мисля, че съм в състояние да направя нещо и мога да започна да следвам някои рецепти за 2c.
някакви мисли или проблеми, с които мога да се сблъскам? Не ми е необходим килограм от него...
Дори 250 г ми се струват прекалено много, но както и да е, аз не съм продавач
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Съжалявам, че имах предвид 3,4-триметоксибензалдехид
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Поне мога да правя мескалин в малки количестваһттр://....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ако трябва да зададете този въпрос, това означава, че няма да го направите. Не ви е ясно защо, но в крайна сметка ще купите или ще получите някои от тях. Може би подхождайте към ванилина, като имате предвид 3,4,5-(MeO)3-BA, а не 2,5-(MeO)2... опитах от р-анисалдехид и работата е трудна.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Да, научих. Осъзнах, че около 5 минути след като публикувах това, имах предвид нещо като 3,4-хидрокси ph или нещо подобно, обърках прекурсора на мескалина, основния прекурсор 2c и 3,4-хидроксифенртиламин. Напълно различно
...съжалявам за това. Оттогава имах урок за фенетиламините и начина, по който по същество четете химикалите наобратно, така че позициите 3 и 4 са напълно погрешни, да не говорим за хидрокси вместо диметокси или триметокси. Съжалявам за това!
 
Top