Question Някой знае ли за DarkFox Market ?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Попаднах на пазара на Darkfox, но не съм сигурен дали това е стар пазар, който в момента е затворен, или линкът, върху който кликнах, е легитимен.
В момента сайтът иска от всички нови потребители след 23 февруари депозит от 50 USD в BTC в портфейла им, за да получат достъп.

Времената на сървъра обаче изглеждат подозрителни, някои страници дават резултат като 2021, а други 2022.

Приложено изображение.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Някой пусна в пощенската ми кутия и ми каза колко е страхотно, но дори не си позволи да отговори. Депозит само за витрина е сус аф. Не плащам, за да гледам, но ако гледам, то е, защото съм готов да купя.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Да, почти се хванах на това. Бях отчаян... все още съм lol
Изглежда разумно да се държат в заблуда пиявиците, несериозните купувачи, но оформлението на страниците и времето на сървъра нещо изглежда твърде подозрително.

Някой ми изпрати съобщение, че "сега се обадете Ricksdarkmarket". Няма резултати от търсенето на това... но добре.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket са най-добрият пазар, те са в телеграма
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ето от какво се нуждая, от телеграмна сметка. Не мога да заобиколя съобщението "кодът беше изпратен до другото ви устройство", след като въведох номер
 
Top