Помолете експерт да ми каже отговора на въпроса

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、Може ли Nabh4 да се замени с (CH3COO)3BHNa? (C6H10BNaO6)

2、По пътя на p2np и Nabh4 мога ли да добавя формалдехид или метиламин за директно метилиране на продукта?

3、След като амфетаминът се раздели, маслото от D-амфетамин трябва да се разтвори в ацетон и толуол с бълбукане на HCI Можем ли да получим големи кристали?

Не знам английски, всичко е описано с превод от google, надявам се да намеря желания отговор във форума
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
В този форум няма видеоклипове за метилиране на амфетамини, нито видеоклипове за кристализация на продукти, те са ми необходими, защото устната комуникация не е толкова ефективна, колкото видеоклиповете
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Може ли D-амфетаминът да се кристализира чрез HCI? Имам предвид да се кристализира в кристали, годни за пушене.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
След като метамфетаминът се размие и кристализира с HCI, той трябва да се разтопи и рекристализира в абсолютен етанол, за да се получи прозрачен ICE?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Не, нужни са специални условия, има нишка за това.

3. амфетаминовият хидрохлорид е хигроскопичен, ще получите кристали, които за една нощ ще се превърнат в локва.

Може ли D-амфетаминът да се кристализира чрез HCI? Имам предвид да се кристализира в кристали, годни за пушене.

да, ако го пушите на място, това е възможно.

След като метамфетаминът е бълбукал и е кристализирал с HCI, той трябва да се разтопи и рекристализира в абсолютен етанол, за да се получи прозрачен ICE?

Темата на patton описва всичко, производството и кристализацията на лед
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви за отговора
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Най-общо казано, леденият блок, който се продава на улицата, е D-метамфетамин, който може да се пуши, а D-амфетаминът без метил не е голям кристал, а прах. Това обикновено се използва за назално инжектиране или поглъщане, нали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Това ще бъде мокър лепкав прах от amph*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Патън, знаете ли отговора на първия ми въпрос? Имам нужда от този отговор, защото не е наличен в моята страна Nabh4,имам нужда от нещо, което да замени това
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не можете да замените директно с подобно звучащо съединение. кяноборохидридът е токсичен, прави токсични странични продукти и не може директно да редуцира нитро до амин, ще трябва първо да направите имина, след което да го редуцирате.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa, е натриев триацетоксиборохидрид, а натриевият цианоборохидрид (молекулна формула: NaBH3(CN), това са два различни натриеви хидроксида, търсих това нещо в Google, не знам това Може ли нещо да замени NaBh4
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
о, съжалявам, не бях обърнал внимание, но мисля, че STAB е същата история, мек редуктор, може и да не работи, той редуцира имина до амин, но не съм сигурен за нитро до амин
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
И така, ако получа амфетамин, мога ли да използвам метиламин, за да метилирам амфетамина чрез метода AI/Hg?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Не можете да опитате. Вземете предвид, че резултатът може да ви разстрои. Не съм сигурен, че ще получите същия добив. Освен това трябва да използвате по-голямо количество от такъв реактив.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Благодаря
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Генерирането на метиламин in situ от нитрометан с Al/Hg амалгама в присъствието на П2П (БМК) може да работи... Мисля, че това е известен път за производство на MDMA.
 
Top